IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kamisb
14. říj 2013
@sasanka033 - ahoj, drž se je normální že se teď začínáš bát, ale nebo bude to dobrý.

No záleží co Ti budou dělat, jestli tam nebude co dělat a zjistí, že je vše ok, tak asi není moc důvod na něco čekat, ale pokud budou něco dělat, tak já měla podle doktora počkat 4 týdny, pak jsme zkoušeli IUI.
Sestřičky, ale doporučovali normálně dodržet 6ti nedělí. Uvidíš co TI řekne doktor.

hlavně klid 🙂
janice_opiceautor
14. říj 2013
@sasanka033 čéče já jsem to tak nějak měla - v spnu laparka, pak jsem hned letěla k moři, ještě jsem ve Vojenský nutila doktora at mi vyndá stehy dřív🙂)) vrátila jsem se od moře a nějak pak začala v druhý polovině září se stimulkou (vlastně OPU a ET byl den od sebe než jsem to měla ted:-))) a to bylo při prvním IVF ze kterého mám syna🙂 tak proč by ne? ale uvidíš co ti řeknou🙂záleží jak na tom budeš, já to měla na prd a brali mi ten první vejcovod při téhle..
pidisek
14. říj 2013
@sasanka033 jsme si hodne podobné, prý dvojcata 🙂
sasanka033
14. říj 2013
@kamisb aha aha, jasny, diky. no pac esli se bude muset ivf odkladat, tak to asi uz letos nestihneme. uplne se mi nechce resit to kolem vanoc...
sasanka033
14. říj 2013
@pidisek takze to jsi TY??? 🙂 jako ja tady koncim!!! 😃 😃 😃
pidisek
14. říj 2013
@janice_opice no ale prosím šetři se...... Ted je to důležitý
coralin
14. říj 2013
@janice_opice byla jsem dnes na imunologii
coralin
14. říj 2013
@sasanka033 Sasi.. nic si z toho nedělej, já taky nevím jak to bude, protože když bude léčba na dlouhou trať tak do toho půjdeme taky třeba až po Novém roce😞
pidisek
14. říj 2013
@coralin co ti řekli?
coralin
14. říj 2013
@jaka17 blbý výsledky😞 s Duffinkou už jsme se muchlovaly.. holčička mi tady začala štěkat na něco co není vidět... tak Bůh ví, co tu doma máme..... normálně vůbec neštěká, jen když si hraje s plastovou flaškou 🙂
coralin
14. říj 2013
@pidisek Ahojky, mimčo v nedohlednu.... nová léčba na imunologii 😞 mám vysoký výsledky..opět, bohužel
pidisek
14. říj 2013
@coralin chjo.... Ja tehdy mela tak neco blbe cpali do me prednison a pak mi za par let řekli jinde ze to bylo jedno.. Tak ja nevím.... Tobe vůbec nedoporučili ivf?
sasanka033
14. říj 2013
@coralin a kurwa😞 no tak co, zacnem spolu zas v lednu a budeme mit podzimni miminka🙂
coralin
14. říj 2013
@danaho To je fajn, výlet do Pha Tě určitě rozptýlí, hlavně ať Ti je dobře. A díky......
coralin
14. říj 2013
@sasanka033 jo holka, uvidíme, co bude tentokrát s tou léčbou.... a jak to bude klesat.... vzala jsem si týden na rozmyšlenou, možná jsem si to měla nechat píchnout hned... ale....
coralin
14. říj 2013
@pidisek To mi nedoporučujou nikdy, když jsou ty hodnoty takhle vysoký😞 jenže na to letošní IVF, kterýmu jsem fakt věřila jsem čekala rok, než hodnoty po léčbě klesly. A teď už ta léčba není jen o prednisonu, dexamedu, pendometru, metypredu...atd..... chjo😞
sasanka033
14. říj 2013
@coralin jen si popremejslej, jeden tejden v tom mori casu nestoji nic....
tygrisek09
14. říj 2013
@sasanka033 mám za sebou 2 laparoskopie, naposledy v únoru. Je dobré si vzít sebou hodně neperlivé vody a jakmile Ti dovolí pít, tak co nejvíc pij. Hodně rychle to pomáhá odbourat ten plyn. Před třemi lety, když jsem byla poprvé, tak jsem šla ve dvě na řadu a v šest už jsem probíhala po chodbě s návštěvami. Letos jsem šla v 9 a odpoledne to bylo stejné. Pokud budeš mít potíže, tak Ti dají injekci nebo čípek proti bolesti. Co se týče snažení, tak v papíře bylo, že po šestinedĕlí, podle doktora po stezích a jakou budeme mít chuť (to jsme ještě nevěděli, že to na přírodno nepůjde).
jaka17
14. říj 2013
@coralin sakra... |-| 8-( jo, pejsci mají jiný smysly než my...to asi zaháněla chmury okolo paničky...co na to říct??vyděržaj, pijoněér... 😃 😃
kamisb
14. říj 2013
@coralin - holak to mě moc mrzí. Musíš to vztřebat ...trošku se uklidknit a pak si to rozmyslet ...to je přeci normální na některý věci nejsme připravené, i když si myslíme, že jsme.
Týden už nehraje roli.

Drž se....
tygrisek09
14. říj 2013
@pidisek No vážně, věrná kopie.
coralin
14. říj 2013
@sasanka033 no, já už jsem si o tom dost načetla... a jsem celkem rozhodnutá, jen jsem to chtěla rozebrat doma s mužíčkem, než s tím pícháním začnu..... a otázkou je taky jestli nepočkat ještě na to, co nám řeknou v caru
coralin
14. říj 2013
@jaka17 jak trefné.... 🙂
tygrisek09
14. říj 2013
@coralin kdybych měla srdíčko, tak Ti ho pošlu. Takhle můžu jen napsat: " Drž se, holka, věř, že bude brzy líp".
sasanka033
14. říj 2013
@tygrisek09 sla jsi na radu ve dve??? a od pulnoci predchoziho dne jsi nepila??? no to nedam!
jinak diky za rady, beru s sebou takovej silnejsi espumizan a vodu teda🙂
coralin
14. říj 2013
@kamisb díky, ona ta léčba je docela hustá.... tak to chci ještě zvážit...ale ono mi stejně ve finále už nic jiného nezbývá...
coralin
14. říj 2013
@tygrisek09 Díky za podporu🙂 snad bude.. uvidíme, co ta léčba zase přinese, kéž by mimíska🙂
tygrisek09
14. říj 2013
@sasanka033 napít jsme se nemohli, pokud je to takhle dlouho, tak dostaneš kapačku s fyziologickým roztokem, abys jim nezkolabovala. A za druhé si to moc v té nervozitě ani neuvědomuješ. Je to cesta za zjištěním, proč to nejde a ber to tak, žesspousta holek otěhotněla přirozeně po laparce, protože odstranili srůsty a jiné překážky.
tygrisek09
14. říj 2013
@sasanka033 espumizan jsem nikdy nepoužila , jen to hodně pití. Někomu ale pomohl. Bude to dobré, uvidíš. Já poprvé byla na prášky ze strachu z narkozy. Podruhé už to bylo v pohodě.
sasanka033
14. říj 2013
@tygrisek09 no to ja zas takovej strach z celkovy narkozy nemam, pac jsem v ni uz byla. sice davno, ale byla. no ja ti nevim, esli si nebudu uvedomovat, ze jsou dve hodiny a ja jsem tam od sedmi od rana🙂))) to bude kazda minuta dlouho jak tejden🙂
ale moc ti dekuju, jsou to cenny rady a jsem klidnejsi!

Začni psát odpověď...

Odešli