• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
@sasanka033 - ahoj, drž se je normální že se teď začínáš bát, ale nebo bude to dobrý.

No záleží co Ti budou dělat, jestli tam nebude co dělat a zjistí, že je vše ok, tak asi není moc důvod na něco čekat, ale pokud budou něco dělat, tak já měla podle doktora počkat 4 týdny, pak jsme zkoušeli IUI.
Sestřičky, ale doporučovali normálně dodržet 6ti nedělí. Uvidíš co TI řekne doktor.

hlavně klid :slight_smile:
14. říj 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 čéče já jsem to tak nějak měla - v spnu laparka, pak jsem hned letěla k moři, ještě jsem ve Vojenský nutila doktora at mi vyndá stehy dřív:slight_smile:)) vrátila jsem se od moře a nějak pak začala v druhý polovině září se stimulkou (vlastně OPU a ET byl den od sebe než jsem to měla ted:slight_smile:)) a to bylo při prvním IVF ze kterého mám syna:slight_smile: tak proč by ne? ale uvidíš co ti řeknou:slight_smile:záleží jak na tom budeš, já to měla na prd a brali mi ten první vejcovod při téhle..
14. říj 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jsme si hodne podobné, prý dvojcata :slight_smile:
14. říj 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb aha aha, jasny, diky. no pac esli se bude muset ivf odkladat, tak to asi uz letos nestihneme. uplne se mi nechce resit to kolem vanoc...
14. říj 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek takze to jsi TY??? :slight_smile: jako ja tady koncim!!! :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no ale prosím šetři se...... Ted je to důležitý
14. říj 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice byla jsem dnes na imunologii
14. říj 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Sasi.. nic si z toho nedělej, já taky nevím jak to bude, protože když bude léčba na dlouhou trať tak do toho půjdeme taky třeba až po Novém roce:(
14. říj 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin co ti řekli?
14. říj 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 blbý výsledky:( s Duffinkou už jsme se muchlovaly.. holčička mi tady začala štěkat na něco co není vidět... tak Bůh ví, co tu doma máme..... normálně vůbec neštěká, jen když si hraje s plastovou flaškou :slight_smile:
14. říj 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Ahojky, mimčo v nedohlednu.... nová léčba na imunologii :frowning2: mám vysoký výsledky..opět, bohužel
14. říj 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin chjo.... Ja tehdy mela tak neco blbe cpali do me prednison a pak mi za par let řekli jinde ze to bylo jedno.. Tak ja nevím.... Tobe vůbec nedoporučili ivf?
14. říj 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin a kurwa:( no tak co, zacnem spolu zas v lednu a budeme mit podzimni miminka:slight_smile:
@danaho To je fajn, výlet do Pha Tě určitě rozptýlí, hlavně ať Ti je dobře. A díky......
@sasanka033 jo holka, uvidíme, co bude tentokrát s tou léčbou.... a jak to bude klesat.... vzala jsem si týden na rozmyšlenou, možná jsem si to měla nechat píchnout hned... ale....
14. říj 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek To mi nedoporučujou nikdy, když jsou ty hodnoty takhle vysoký:( jenže na to letošní IVF, kterýmu jsem fakt věřila jsem čekala rok, než hodnoty po léčbě klesly. A teď už ta léčba není jen o prednisonu, dexamedu, pendometru, metypredu...atd..... chjo:(
14. říj 2013 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin jen si popremejslej, jeden tejden v tom mori casu nestoji nic....
14. říj 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 mám za sebou 2 laparoskopie, naposledy v únoru. Je dobré si vzít sebou hodně neperlivé vody a jakmile Ti dovolí pít, tak co nejvíc pij. Hodně rychle to pomáhá odbourat ten plyn. Před třemi lety, když jsem byla poprvé, tak jsem šla ve dvě na řadu a v šest už jsem probíhala po chodbě s návštěvami. Letos jsem šla v 9 a odpoledne to bylo stejné. Pokud budeš mít potíže, tak Ti dají injekci nebo čípek proti bolesti. Co se týče snažení, tak v papíře bylo, že po šestinedĕlí, podle doktora po stezích a jakou budeme mít chuť (to jsme ještě nevěděli, že to na přírodno nepůjde).
14. říj 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin sakra... :pensive: :rolling_eyes: jo, pejsci mají jiný smysly než my...to asi zaháněla chmury okolo paničky...co na to říct??vyděržaj, pijoněér... :grinning: :grinning:
14. říj 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin - holak to mě moc mrzí. Musíš to vztřebat ...trošku se uklidknit a pak si to rozmyslet ...to je přeci normální na některý věci nejsme připravené, i když si myslíme, že jsme.
Týden už nehraje roli.

Drž se....
14. říj 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek No vážně, věrná kopie.
14. říj 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 no, já už jsem si o tom dost načetla... a jsem celkem rozhodnutá, jen jsem to chtěla rozebrat doma s mužíčkem, než s tím pícháním začnu..... a otázkou je taky jestli nepočkat ještě na to, co nám řeknou v caru
14. říj 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 jak trefné.... :slight_smile:
14. říj 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin kdybych měla srdíčko, tak Ti ho pošlu. Takhle můžu jen napsat: " Drž se, holka, věř, že bude brzy líp".
14. říj 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 sla jsi na radu ve dve??? a od pulnoci predchoziho dne jsi nepila??? no to nedam!
jinak diky za rady, beru s sebou takovej silnejsi espumizan a vodu teda:slight_smile:
@kamisb díky, ona ta léčba je docela hustá.... tak to chci ještě zvážit...ale ono mi stejně ve finále už nic jiného nezbývá...
@tygrisek09 Díky za podporu:slight_smile: snad bude.. uvidíme, co ta léčba zase přinese, kéž by mimíska:slight_smile:
14. říj 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 napít jsme se nemohli, pokud je to takhle dlouho, tak dostaneš kapačku s fyziologickým roztokem, abys jim nezkolabovala. A za druhé si to moc v té nervozitě ani neuvědomuješ. Je to cesta za zjištěním, proč to nejde a ber to tak, žesspousta holek otěhotněla přirozeně po laparce, protože odstranili srůsty a jiné překážky.
14. říj 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 espumizan jsem nikdy nepoužila , jen to hodně pití. Někomu ale pomohl. Bude to dobré, uvidíš. Já poprvé byla na prášky ze strachu z narkozy. Podruhé už to bylo v pohodě.
14. říj 2013 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 no to ja zas takovej strach z celkovy narkozy nemam, pac jsem v ni uz byla. sice davno, ale byla. no ja ti nevim, esli si nebudu uvedomovat, ze jsou dve hodiny a ja jsem tam od sedmi od rana:slight_smile:))) to bude kazda minuta dlouho jak tejden:slight_smile:
ale moc ti dekuju, jsou to cenny rady a jsem klidnejsi!
14. říj 2013 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek