• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@coralin cíl je jasný, cesta mírně neurčitá, místy hrbolatá až hornatá. Ale zdolat se dá, takže nevzdávat. Horší by bylo, kdyby byla neschůdná.
14. říj 2013 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sasanka033 já jsem předtím měla asi dvě operace, ale i tak jsem měla strach. Záleží i jaká se sejde parta. Mě přijímali vždy den před operací na přípravu. Ráno byla operace a další den jsem šla domů.
14. říj 2013 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 tak to ja moc z ty party nestihnu, kdyz nas prijimaji v sedm rano..ani nevim kolik zenskejch na to jde ten samej den:slight_smile:
14. říj 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 kde tě budou operovat?
14. říj 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 otázka je, jestli se dá zdolat s těma výsledkama a vyčerpanými 3 pokusy..protože ani sama paní doktorka, neví, jestli to zabere....
14. říj 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 v praze ve fakultni nemocnici, u apolinare...
14. říj 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin to, že něco není jisté, neznamená, že to nemůže fungovat. A co nějaké zahraniční studie nemocných žen se stejnou diagnozou a snažících se otěhotnět? Mohli by se lékaři trochu pochlapit a trochu zapátrat a zkusit se inspirovat.
14. říj 2013 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 já jednou v Podolí a jednou v Neratovicích
14. říj 2013 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 to pátrám hodně já, už mi i napadlo sepsat o tom nějakou práci neb se mám rozhodnout o tématu absolvenstské práce, docela mile mě překvapila doktorka, která dnes říkala, že by to bylo zajímavé a určitě přínosné. Tak ještě uvidím. Nevýhodou zahraniční léčby je to, že máš vyšší riziko nákazy z léčby než když jsou to české léky..... Zahraniční studie nikdo neřeší, doktorka mi sice dala odkaz na nějaké čtení zahraničních článků, ale to je vše, ono není už moc z čeho vybírat a říkala, že kdyby ta léčba nefungovala tak by mě předala do Plzně...
.......odpověď na první větu... proto jsem si říkala, že to zkusím, ale jsou to rizika a vzhledem k tomu, že na mě mají dopady i kortikoidy.Tohle řešila hodně dřív, ale to už mám pořešené.. spíš, že je to běh na dlouhou trať s nejasným výsledkem a s tím, že nevíš, co ti to přinese do života.....
14. říj 2013 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin je mi jasné, léčba není jednoduché a krátkodobá. A nelze porovnávat různé výsledky, ale důležité je, že i tak se otěhotnět a porodit dá (podle jiných diskuzi). Takže hlavu vzhůru, nebudeš jiný případ a najde se silný bojovníček, který odolá i přirozeným nk buňkám.
14. říj 2013 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@coralin ani my ostatní nevíme, co to obrovské množství hormonů, udělá s tělem za pár let
14. říj 2013 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin holka to mě mstrašně mrzí a nechceš se na to zeptat jinde??? víc názorů je vždycky lepší!!!!! Strašně moc ti držím palce!!!!!!!!!!!
14. říj 2013 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin
@tygrisek09 souhlasím s tygrískem a fakt bych zkusila ještě jinde nějakou konzultaci jen tak - tím nic nezkazíš!!!!!
14. říj 2013 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky nikde neprodávaj v lékárně těhu testy 25mIU , normálně jsem byla ve 3 lékárnách a nic..tak jsem si koupila Dr. Maxe 10 mIU no ..paní magistra povídala, že všichni chtějí ty nejcitlivější tak už ty 25 skoro nejsou:slight_smile:))
14. říj 2013 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 ty jo teď jsi to ale naprosto vystihla :grinning: , tohle je fakt úplně nejděsnější! Moc na tebe myslím holka naše! Kdy přesně začínáš? Už se ti to blíží ne, tenhle týden? Joj to bude bezvadný, tady to bude samá lajna :grinning:
14. říj 2013 v 16:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 prej lajna :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2013 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jaka17 týýý jo ty začínáš už tenhle týden:??? To to uteklooooooooooooooooooo, to budu mačkat zase jááááááááááááááááááá
14. říj 2013 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Ahoj Kačí, to mi je líto moc holka :frowning2: , trochu souhlasím, že sis to měla píchnout nechat hned.....Rozmyslet si to je dobrý, ale stejně toho asi moc nevymyslíš no. Moc ti přeju abys do toho šla a bylo to s tím nejhezčím výsledkem a to miminkem!!!!! Drž se :slight_smile:
14. říj 2013 v 16:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak už testík :grinning: . Strašně moc dražím palečky!
14. říj 2013 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice dělala jsi ještě další test?
14. říj 2013 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 čoveče, ale nejsem z toho nijak nadšená, že to už všechno znám :grinning: :grinning: no ale život je krásná svině....holt co naděláme... :grinning: :grinning: :wink: třeba to tak má bejt, co já vím...já ted´čekám na MS a pak hned startujem s medvědem... :sweat_smile:
@janice_opice no palce nikdy neškodí, ale ty radši drž vikingy na palubě...času zatím dost, až budeš těhulit, tak budeš plivat bacily vo sto šest..
14. říj 2013 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 tak plivu já i za Janičku zatím :slight_smile:
14. říj 2013 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek díky, musíme si to tu pěkně zaplivat, takový hospůdky jsou nejútulnější... :grinning: :grinning:
14. říj 2013 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 taky jedna svatební , když to tu ted´tak letí
14. říj 2013 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
autor
@pidisek chtěla jsem si koupit na zítra nebo na pozítří to je jasný :slight_smile:
14. říj 2013 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucavka děkuju moc,ale ještě není nic jistého
14. říj 2013 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 jasný snad zvládnu všechno :grinning:
14. říj 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no a v drogerii??? Se divím ze by nikde nebyly....ale ty na 10 jsou citlivější ne? Nebo se mýlím????
14. říj 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek v drogerii ani nevim, že je prodávaj--no jsou právě citlivější,ale já práě chtěla ten mín citlivej, i když vlstně ted mi tak napadá, že jsem ho dostala v Cubu, jen nevím kam jsem ho dala:grinning:
14. říj 2013 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin holka zlatá,je mi to moc líto. :frowning2: Věřím,že ti to bere hodně sil a ta léčba kortikoidy musí být vyčerpávající. A proč tě chce předat Mudr. do Plzně? Tam je lepší imunologie? Přála bych ti aby léčba konečně zabrala a ty mrchy NK buňky se daly na ústup.
14. říj 2013 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek