• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. září 2017 
@sasanka033 je jasný,žže se bojíš. Ale jak píšou holky. Já jsem na tom byla před 2,5 lety a v úterý jsem nastoupila,středa byla ráno operace,ten den jsem hlavně prospala a ve čtvrtek ráno mě pustili domů. Jizvičky dneska pomalu nevidím. Už brzo to budeš mít za sebou a budeš se zotavovat na IVF. Všechny ti tu budeme držet palce :slight_smile:
14. říj 2013 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@danaho dekuju...hlavne aby to dobre dopadlo a my se zas mohli snazit, at uz doma nebo ivf a mohla jsem vam sem taky placnout naky pekny fotky // :slight_smile:
14. říj 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se rozhodovala, zda se podivat na nakej ten horor, ale v mym psychickym rozpolozeni mi asi bohate staci vsechny ty horory v realu:slight_smile:
akorat teda dobrou komedii aby clovek pohledal.
14. říj 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 no já doufám, vnitřně, proto do toho půjdeme asi....
14. říj 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin zlato, to vis ze do toho pujdes. proste pujdes, je to takovej vyvoj, vsichni si tim musi projit. proste dokud je v tobe jiskricka nadeje, tak si odpocines a jdes dal. vim, ze mas o neco slozitejsi rozhodovani, ale pokud to tak cejtite, ze se nechcete vzdat, tak do toho jdi.
14. říj 2013 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 to je jasný... jen hormony a imunoglobuliny jsou trochu o něčem jiném... ale samozřejmě, že i léčba hormony je náročná, to vůbec nechci nijak zlehčovat, každá máme svoje a svůj boj a vybojujeme to všechny. Jenže při léčbě hormony, nemusíš řešit jestli budou léky dostatečně kontrolované nebo jestli z toho chytneš žloutenku nebo HIV, jestli budeš mít alergickou reakci, při který můžeš upadnout např. do bezvědomí, po injekci musíš např. čekat 20. min. jestli ti bude blbě nebo nebude atd.... proto to pak daleko víc vnitřně řešíš.
14. říj 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 :slight_smile: jen kdyby člověk věděl co to bude nebo nebude dělat ....chjo
14. říj 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin ja vim, je to hrozne tezky a kor kdyz nemas moc srovnani, nakej precedens...ale ja musim rict, ze jsi udelala obrovskej pokrok od doby, co jsme si hodne psaly. myslim, ze ted jsi o dost silnejsi, srovnanejsi, obdivuju jak jsi dokazala ten svuj trochu stereotypni zivot zas nakopnout. kdy uz jindy nez ted bys mela mit vic sily.
14. říj 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky tak jsem asi blba, ale stahuju ted todlenc: http://www.csfd.cz/film/298275-v-zajeti-demonu/
cili si zhruba za 20 minut zacnu kadit do pyzama :grinning: :grinning: :grinning:
to je abyste vedely, jak silne mam vyvinutou slabou vuli! :slight_smile:
14. říj 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
Ju vidis to si taky dam
14. říj 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 @coralin holky vy jste na sebe tsk hodnyy to je tak hezkyy,posilam Vam hodne sily at to obe zvladnete co nejlepe!!!;-*
14. říj 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@sasanka033 jinac ja jsem taky hororova a moc akorat ted tak nejak nevim,jestli se mam koukat.....
14. říj 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 když budu čekat tak přijdu jen o čas..toho jsem si vědoma a je fakt, že od té doby, co jsem byla v těch lázních jsem pořád někde a docela si to užívám. Před tím se není čemu divit, když už to řešíme takovou dobu... ale jinak potěšilo.... :slight_smile:
14. říj 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
14. říj 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice A jak je Tobě Jani?
14. říj 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 a tohle je prej hustý akorát já to ještě neviděla... http://www.csfd.cz/film/7557-lesni-duch/
14. říj 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin čéče dneska jsem nějaká unavená Kačí, bolí mě břicho a začaly záda a jsem nějaká na měkko a nasírací strašně :grinning: :grinning: tak jsem poslala pár peprnejch mejlů a zalezla pod deku :grinning:
14. říj 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice dneska jsme se o tom bavili s Péťou, že zkusíme ještě tu doktorku v Plzni, i když paní doktorka M. je skvělá a nedám na ní dopustit za radu nic nedáme a 30.10. jedeme do caru tak uvidíme, co nám doporučí ještě tam
14. říj 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice nevidela jsem ani jedno, ale na toho lesniho ducha jsem se dost chystala. ja jakoby nejsem moc hororova, pac ja se u toho proste podelam :grinning: musi na to se mnou koukat chlap, ja proste pak nemuzu jit sama ani na zachod:slight_smile: a jemu se to zas moc nelibi, nebavi ho to. naposledy jsem se takhle podelala u REC a dokonce i dvojka byla skvela:
http://www.csfd.cz/film/232793-rec/
no a nejlepsi (preklad: uz to NIKDY nechci videt znova) je Kruh:slight_smile:
14. říj 2013 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hezky odpočívej, posílám pozitivní energii a držím moc palce, ať se zavrtá. Ani nevím jestli máš jednoho nebo dva?a díky :wink:
14. říj 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak ja jdu asi na to. laska moje je vedle me a pari nakou hru na compu a ma sluchatka, tak snad to ty sluchatka utlumi, az tady budu jecet jak na lesy :grinning: :grinning:
14. říj 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zvědavá, jak mi bude příští týden touhle dobou
14. říj 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Ahojky, zatím ještě ne, jen když by se to nepohlo, teď ještě žádné léky neberu, rozhodujeme se o těch imunoglobulinech. Oni ty NK buňky jsou pěkný potvory a trvá jim dlouho než se snížej. Doktorka říkala, že imunoložka v Plzni je fakt expert od kterého se učí. Ale já jí věřím, je výborná.
14. říj 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 jíééééééééé se mnou taky musí vždycky na záchod:slight_smile:)))) ale teda musim říct, že se mi směje:slight_smile:))
14. říj 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 jo REC znám:slight_smile:) ted máme staženej ve 3D prej nějakej hororo jeníček a Mařenka,lae nevim co je to zač a já se nechci asi ted stresovat, ymslim, že to asi neni moc dobrý co?
14. říj 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin jsem pro zkusit jen tak prostě jinej názor a může se to třeba v něčem lišit nebo novej nápad....to neznačí, že by tvoje doktorka byla špatná :slight_smile:))..Moc ti držím pěsti...
Mám tam dva bojovníky...vždycky jsem si nechávala dát 2:slight_smile:
14. říj 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, potřebuju podporu, jsem na to nějak bídně :frowning2:
14. říj 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 copak je?
14. říj 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 copak se deje?
14. říj 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 copak,???????????
14. říj 2013 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš