• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@danaho
@janice_opice
@pidisek začíná to na mě nějak padat, ta nervozita, obavy ....
14. říj 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice teda Jaňurek nevydržela netestíkovat, ale výsledek bravůrní, prostě tam je takže hurááá, minule to byla zkušební jízda a tentokrát už je to na ostro .....neboj Jani, teď už nezmizí, vím že tam bublinky jsou ať už jedna nebo dvě, ale za tu dlouho cestu už budeš jen lízat smetanu, obrazně řečeno :grinning: :grinning:
14. říj 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tygrisek09 to vždycky příjde, taková ta chvilka jak to na člověka dolehne, ale jsi v očekávání a Janinka tu rozjela krásnou vlnu, takže na ní určitě už taky jedeš holka, jen to zjistíš až z té krve :wink:
14. říj 2013 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice
@sasanka033 teda holky já jsem taky hororáč, miluju když se bojím (teda jen u telky :grinning: ) a odkud to stahujete? kolik se tam platí nebo tak?
14. říj 2013 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
omlouvám se, nechci tu kazit dobrou náladu, jen mám chlapa pryč a nemám to s kým probrat
14. říj 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Děkuju moc za příjemná slova.
14. říj 2013 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 to je pochopitelné. Tímhle si musíme projít všechny. Pořád se u IVF něčeho bojíme - aby byli folíky a v nich vajíčka,aby byli embryjka,pak aby se uchytly a když budou // aby to dobře dopadlo. Je to často na Chocholouška.Já píšu jak jsem v pohodě,ale to jsem teprve 2 den po KET,ale jak se bude blížit to testování....bojím se že to nezvládnu. A ty vůbec nezkusíš testovat?
14. říj 2013 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 no podívej to se ani jinak nedalo, takové fotky se chválí samy :grinning: prostě koncentrované štěstíčko a teď příjde už jen ta třešnička na dort v podobě // .......To meškání je fakt na palicu, to ti věřím Pavli, asi opravdu nějaký dopad toho clostíku, ale třeba to náhodou nebude jen zpoždění, tak moc bych ti to přála, by jste pak s Jaňurkou soutěžili o nejhezčí den porodu v měsíci :grinning: :grinning: no takže ať mešká, mešká, mešká asi tak devět měsíců plus nějaký to kojení :wink:
14. říj 2013 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 jo jo @danaho má úplnou pravdu to čekání je mazec, takže by z toho člověk nejradši lezl po zdi, ale poklady máte v bříškách a moc vám holky přeji aby tento podzim byl váš :wink:
14. říj 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 dneska už mi do hlavy přišly první myšlenky co budu dělat když to nevyjde. Honem jsem je zahnala,ale bude to asi den ode dne horší. Těch zklamání bylo už mnoho. Ale pořád je naděje,tak to nechci vzdávat. Ještě,že tu holky jste. :slight_smile:
14. říj 2013 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 NO jo nevydržela holka fakt ne a vím, že nemám vyhráno, klidnější budu až bude po krvi a přesunu e do dalšího levelu, fakt vim, že ten test takhle ještě nic neznamená, bojim se toho co se fkat stalo posledně.....věříma doufám, že ne....protože pak bych se tu s Vámi rozloučila:slight_smile:
14. říj 2013 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 To je naprosto jasný, procházíš si dost důležitou fází a ty nervy pracujou, taky ty léky dělají své a nervozita a obava ze zklamání je veliká, ale neboj to bude dobrý, chce se to přepnout na pozitivní vlnu..I když já jsem ted taky jeden nerv tak se snažím dělat všechno možný,abych se v tom nebabrala a nevytahovala to, mže je to naposled a aby to nedopadlo jako minule, snažím se ,ale je to těžké, všechny tu to známe a všechny musíme holt mít nervy ze železa..kdo to nezažil absolutně nepochopí, hezky se vyspinkej a zítra bude líp!!! :wink:
14. říj 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho neboj to klapne já přesně vim co bude dál,když to nevyjde no:( KOnec, shánění nový práce a budu se muset realizovat někde jinde....ale musíme věřit, že to klapne!!!
14. říj 2013 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin ahoj Kači, dnes jsem na tebe myslela, jak to asi u paní doktorky dopadne....moc mě mrzí, že ty čísla jsou zase tak vysoké, fakt potvory jedny hnusné, že si nedají pokoj, by stačilo tak třeba aspoň na pět let a hotovo.....No co na to říct, týden na rozmyšlenou je fajn, ale stejně vím, že vnitřně v srdíčku už nic nerozhoduješ, prostě to zkusíš, spíš jen v hlavě to musí člověk převalovat :unamused: a jak dlouho to Kači trvá po těch imun. než se ty hodnoty pohnout tam kam mají? stejně tak jak minule při těch lékách? Protože jestli ano, tak se dá začít a mezitím si zajet klidně to i zkonzultovat do té Plzně a uvidíš co ještě na to v tom Caru, víc hlav...třeba víc ví.....tak jako tak ty to holka vybojuješ, jsi silná i když se tak teď možná necítíš ...
14. říj 2013 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Vůbec si tohle nepřipouštěj. Ale vím jak bych to prožívala já. Měla jsem // a krásné HCG 1244 po 14 dnech a pak byl konec a revize a hned pak v dalším KET zase // ale od 8 dne začali blednout,HCG 38 a pak 8. Ale zase to byo lepší než další revize. Ale teĎ si říkám,že už se mi nic takového nestane,nesmí. Věřím tomu. A ty taky věř,že teď je to ten pravý bojovníček co se udrží. Na ty špatný emryjka už jsme měly obě smůlu až až. Jinak mě asi čeká dárkyně vajíčka,to už mi navrhli v CAR. :frowning2:
14. říj 2013 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 ja taky netusim, co se deje?? joooo, uz to vidim, promin, nenacetla se mi nova stranka.
zlatoooo, to bude dobry, jen to na tebe padlo, dneska jsi zas ty me desne moc podrzela, jsi uzasne silna zenska!!
14. říj 2013 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho
@janice_opice holky to jsou stavy, že :unamused: to očekávání je tak krásnééééé a ten strach tak paralyzující, že by se z toho jeden zvencl, těch myšlenek co nám přitom čekání proletí hlavou by vydalo na knihu o tisících stranách ...jen kdyby na každou z nás čekal ten happening na konci jako v každé správné pohádce....ale vy jste takové princezny tady všechny, že nakonec zazvoní zvonec a miminek tu bude kopec :grinning: :grinning: :wink:
14. říj 2013 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
kurna holky, fakt by to chtelo novou tabulku a data - tady se toho najednou deje tolik, ze se ztracim v tom, kdo je kolikatej den a esli stimulky nebo po transferu.
kazdopadne: HOLKY MOJE, DRZTE SE, nekdy je to holt tezsi, treba to na vas pada prave kdyz jste treba samy anebo je tma a vecer a vubec, mate pocit, ze slysite nahlas svoje myslenky
B U D E to dobry. fakt, bude. a kdyz uz je tady ten feeling, tak hupky supky na KONIKA! a navzajem se z toho dostanemeeeee:slight_smile:
14. říj 2013 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 tak to je presny. paralyzujici..:/ je to tak.
14. říj 2013 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 :grinning: :grinning: super,ty jsi hotová spisovatelka. Však ty se k nám brzo přidáš a tvoje malá všem těm miminům bude šéfovat :grinning: Je pravda,že nesmíme myslet negativně,tím si to špatné přivoláme. :slight_smile: Takže miminka budou a budeme je mít všechny,jen někomu ta cesta za snem trvá dýl a někdo se dočká dříve.
14. říj 2013 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sasanka033 přesně tak Sasi,mám 3 dny dovolenou,ale nemůžu být doma sama. Takže to mám zaplněný programem a jsem pořád venku z bytu. V práci to pak 2 dny nějak vydržím a na víkend jedeme na oslavu,tak tam nepůjde testovat a nebudou mě svrbět prsty abych to udělala dřív než chci. A když sem sama ,tak hned lezu na koníka a tady jste vy :slight_smile:
14. říj 2013 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky ja koukam na Particku scenku "cizi jazyk" a muzu se pocurat :grinning:
14. říj 2013 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky přeji krásnou dobrou noc, já se jdu pokusit usnout ráno jedeme na OPU a nervy trochu pracují,ale jen tak lehce tak snad to bude dobrý.
Trochu se mi motá hlava a bolí a mám pocit, že se mi nafouklo trochu břicho..snad to nevěští nic blbýho :(
jo a včera jsem si asi fraxiparínem napíchla žilku, takže mám krásnou modřinu :(

no nic zítra dám vědět až se vrátíme domů a až se vzpamatuji, posledně mi bylo ten den docela špatně, ale pak to doma po jídle přestalo :slight_smile:
14. říj 2013 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb moc držím palce ať to zítra zvládneš dobře a ať je hodně vajíček.Drž se :wink:
14. říj 2013 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb drzim mooooooc palce a dej hned vedet!!!tfuj tfuj
14. říj 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho
@janice_opice ...holky děkuji ...a vy se opatrujte ať je prcům dobře...pá
14. říj 2013 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho tak to nemá chybu :grinning: :grinning: a já to teda beru.......moje kvítko medové už teď v roku a půl usurpuje našeho velkého psa jak kdyby to byl nějaký malý tratlík, takže ta ty mimina tak ošéfuje, že přímo vytvoří ligu výjmečných, protože přesně takové ty vaše štěstíčka budou a jak říkáš musíme myslet jen pozitivně, i když pravda někdy to je hold o hubu :grinning: :grinning:
14. říj 2013 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb no ona ta narkóza umí někdy pozlobit, že je člověku pak šoufl, musíš jím říct aby ti tam namíchali něco dobrého takovou cubu libre, nebo Janinka myslím posledně měla tequilu a zatím to vypadá taky dost slibně :wink:
tak držíme palce ať tam toho zítra najdou a jen samé kvalitní kousky s tím pravým bojovníčkem
14. říj 2013 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 Někdy je to těžké a někdy to nejde vůbec. Vždycky se střídá euforie s pády a tak snad těm pádům musí být někdy konec. Už hodně let si připadám jako batole které neumí chodit a jenom padám na hubu :grinning: Tak pokud já budu mít prcka a bude po mém příteli,tak jediné co bude říkat bude HAM :grinning:
14. říj 2013 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@danaho přesně tak těch pádu už sis taky zažila hodně, takže teď je potřeba místo na hubu padat, do ní radši něco dávat, takže držím palce o sto šest aby ten zarputilec, nekontrolovatelný byl celý tatínek nenajeda :wink: :wink:
14. říj 2013 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek