• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@pavlina1976 coze?! :grinning: takze bude svatba! Juchuuu, gratuluju.moc, tj.krasny! Neboj, vsechno.procisiti a budes fit na.mimouse. Ja jsem byla po.laparce fakt zay dva tydny temer ok a to mi delal ope skoro tri hodiny ( rikal, ze po.hodine se mu htelo plakat :grinning: ) holky, krasnou nedeli!
21. črc 2013 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj kuk :slight_smile:
21. črc 2013 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 jůůůůůůůůůůůůůůů svatbááááááááááááááááááá jupííííííííííííííííííííííííííííí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
21. črc 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 to věřím:slight_smile:)))))
21. črc 2013 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 tak to je super, taky gratuluju a pergola bude určitě nádherná a pod ní skvělé posezení. Moc si užij přípravy, je to krásný:slight_smile:))))))
21. črc 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@allmeyo zavolej do Caru, určitě ti tam poradí i sestřička:slight_smile: jestli tam teda dneska jsou....:(
21. črc 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin dnes tam nikdo není,ale zítra ráno hned volám :wink: :slight_smile:
21. črc 2013 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin tak to jsi mi udelala radost s tim thassosem, taky mame hotel primo u more, ale budeme v miniletovisku kinira:slight_smile: bude tam klidek, zadnej frmol, chceme hodne cestovat, skoro kazdej den bejt nekde jinde, na jiny plazi. at uz pesky, busem, na skutru nebo autem. a taky jsou tam kesky :grinning:
21. črc 2013 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,
zdravím Vás všechny po víkendu. Byli jsme s přítelem u známých grilovat na chalupě a tam byla pohodička. Teď si neumím představit,že budu zavřená celý týden v kanclu, který je v půdních prostorách a ve vedrech,bez klimatizace. Je to tu fakt očistec. :angry:

@pavlina1976 moc gratuluju ke svatbě. To je skvělí a přijdeš tím určitě na jiné myšlenky. :sweat_smile:
@martas14 jak dopadl sobotní mejdan? :slight_smile:
@janice_opice super fotky z Mexika. :slight_smile:
22. črc 2013 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, musim se s vami podelit - rano jsem zasla vyridit a zaplatit dovolenou a uz je to ofiko, posledni dva tydny v srpnu jsme na thassosu, pekne v dobe ovu:slight_smile: no a kdyz malej rek neprijde, tak v zari bud laparka nebo 2.IVF.
22. črc 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ahoj holky tak jak se dneska máte???? Nějak to utíká, zítra jdu do Cube na konzultaci co dál tak jsem fakt zvědavá
@sasanka033 tak gratuluju já už taky stříhám metr, příští středu letíme!!!!!!!!
Jinak už mi tak chybí ten můj dvanáctiletej puberťák, už je 3. týden na táboře, předtím byl týden na Orlíku no už se mi fakt dost stýská.........
@danaho děkuju. Mexico bylo super!!
@pidisek nazdar babo tak cooo???????? jak je?
@coralin a jak ty se cítíš???? je to lepší? co léky a kontrola?
@martas14 tak kde jste byly? co mejdlo?:slight_smile:
@brsh jj jsem objednaná na 26.8. k tvému panu doktorovi tak sjem fakt zvědavá:slight_smile:
22. črc 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahoj zlato... na kontrolu na srdíčko jdu az v pátek tak mám strach aby tam bylo....ani mi neni blbe, jen trochu včera, tak zatím jeste nejásám .....
22. črc 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek neboooj to bude srdce jako zvoooonnn...hele a co ten tvůj přítel?
22. črc 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženský můžu do bazénu, když už zavádim utroš???
22. črc 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nazdar zlato, tak to ti moc preju, ja se tesim jak nikdy:slight_smile: vcera jsme byli u bazenu na slavii a jen to plavani v bazenu me uplne nadchlo, coz teprve konecne more!:slight_smile:
22. črc 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel cusky, no to bych asi nelezla teda...za tebou budou kusy ve vode:slight_smile:)) kvuli cemu ho zavadis? pred transferem?
22. črc 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no myslim do našeho bazénu na zahradě a že bych si vzala malej tampon.....jojo ve středu jdu na ket
22. črc 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel no nevim, ja bych si asi macela radeji jen nohy, ale pokud tam chces fakt vlezt cela, tak se porad v caru. jeden nikdy nevi, aby sis nezanesla infekci a misto na ket si nesla pro neco na mykozu no.
22. črc 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 no právě, myslela jsem, jestli jste se některá neptala v caru, já jsem na to zapomněla právě....takže raději jen ty nohy :frowning2:
22. črc 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel Ahoj Leni :slight_smile: ja bych to raději neriskovala ..nikdy nevíš :wink:
22. črc 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani Ahoj Hani, budu si máchat jen nohy :slight_smile: , tak bude muset synátor blbnout sám no :frowning2: , ale zase nechi riskovat, že by ve středu z toho ketu sešlo
22. črc 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel jíš to chilli ? Pred transferem by to mělo super prokrvit
dělohu....
22. črc 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel no prave to radeji jen zavistive cihej na malyho :grinning: .. a v kolik jdeš na ten ketík?
22. črc 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek hodíš sem prosím ještě ten odkaz na to chilli?nějak sjem ho nepobrala:slight_smile: a ted ho nemůžu najít. Děkuju moooc
22. črc 2013 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holký zlatý,se omlouvám,že vám sem lezu,ale měla bych dotaz na vás,protože většina už máte několik pokus) za sebou.Já byla dneska na OPU od zítra mám Utrogestan a taky bych se chtěla zeptat jestli je lepší polykat a nebo zavádět vaginálně??Sestřička řekla že je to na mě tak se ptám co je podůe vás lepší??A taky co si myslíte o počtu měla sem z 10 vajuch 8 pěkných.
22. črc 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani jdu ve středu kolem 13h, budeš na mě myslet jo ???
22. črc 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 určitě zavádět, když se utroš polyká, většinou je po něm špatně a zvrací se, mě na to v caru hned upozorňovali a v těhotenství se ani polykat nesmí
22. črc 2013 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek chilli nejím,ani jsem o tom nic neslyšela, ale piju těhotenský čaj a to mě v caru doktorka chválila, že to je super na pročištění těla a sliznici jsem tentokrát měla prý ukázkovou, tak snad se zadaří
22. črc 2013 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 taky jsem pro zavádění, sice je to trochu mor jak to vytéká, ale nehuntuje ti to játra a navíc to působí přímo tam kde má, aby embryjko mělo stále pěkně nadýchanou peřinku.....já teda zkoušela polknout jen jednou a na dvacet minut to se mnou fest zamávalo, jako fakt je to celkem dryják :grinning: :grinning:
jinak osm vajíček je super paráda jen, ať tak pěkně pokračují dál...
22. črc 2013 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no to jsem Jani přece chtěla jáááááááá ....miluju všechno mexický, takže hned jak to tu přelouskám jdu na ně :wink: ještě si musím skočit pro nějaký ubrousek, bo určitě nad nima budu slintat :grinning: :grinning:
22. črc 2013 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek