• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

22. března 2017 
@martas14 díky ,moc jsem si přála holčičku ale ted je mi to uplně jedno. Kluk nebo holka,hlavně zdraví kus :grinning: Jdu do hajan tak dobrouu noc.

Dobrou noc všem a hlavně žádné strachy a černé myšlenky!!!! :dizzy_face:
14. říj 2013 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Mě omejou. Nejdřív vzhůru já sama od půl druhé, potom se vzbudil junior v půl čtvrté na mlíko a do teď tu čumákujeme oba. A já už budu až do rána, protože se mi už vůbec nechce spát.
15. říj 2013 ve 04:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malej spí, já to jdu zkusit taky. Ale vůbec se mi nechce :slight_smile:
15. říj 2013 v 05:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ja jsem zacala spinit :frowning2: takovy jako trochu nahnedly spineni.test je stale pozitivni,ale tak to asi jeste nestihlo vyprchat.je mi strasne.bolesti jako na mrchu.takze zase nic :frowning2:
15. říj 2013 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Zlato, lez, nohy nahoru, nestresuj se, to je pry normalni, kdyz se tam prcek zavrtava ne? tak muzes zaspinit. Bud v klidu, zadny stresy, proste si hlad brisko a bude to v poradku.
15. říj 2013 v 07:23  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice kliiid to ze ja jsem nesplnila byla spis výjimka.... Takže ležet a nic nedělat !!!!!!!!!!!!!!!!! Neboj se, vždyť sama víš, ze je to normální / a u transferu dvou témeř pravidlo...../ udělej si znovu testík, at se nestresujes zbytecne.... Myslim na tebe zlatíčko.....
15. říj 2013 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie no zatím to bylo jen takový hlen ráno jak jsem vstala na vložce zatím nic tak snad máš pravdu, tet pozitivní stále, jen mi přijde divný, že bych špinila 10.den,kdy by už měly být zavrtaný... No uvidíme jak to bude pokračovat, ale je mi z toho úplně děsně....
15. říj 2013 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek testík je pozitivní,ale tak to tam ještě může zůstat ty hodnoty ne? No já nikdy nešpinila, u Kuby si to nepamatuju...vždycky se rovnou rozjela mrcha, tak nevím no, ale 10. den špinit to mi přijde divný, protože zahnízděný by měly být už dávno ne....no uvidíme no....zatím to bylo jen na papíře na vložce nic no...snad se to nerozjede..už,aby byl pátek a šla jsem na tu krev jinak teda fakt nevím...
15. říj 2013 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrý den pane doktore,jsem 11 dní po ET jednoho třídenního ebria,zavádím si denně Crinone,včera 10. den po ET se mi odcházející přebytky gelu hodně tmavě hnědě zabarvily(zjistila jsem na WC) a večer jsem zašpinila i s trochou krve,dnes ráno bylo špinění růžovo hnědé - světlé a asi po dvou hodinách opět hrudky hnědé barvy... Co by to prosím mohlo znamenat? Nevím jestli začít panikařit.... Moc děkuji za odpověď Lenka.
P.S.: těhotenský test je pozitivní,čárka je sice slabá,ale viditelná.

2prim. MUDr. Pavel Texl16.07.2013 08:22:19
prim. MUDr. Pavel Texl
MUDr.
Nepřítomen
Dobrý den paní Lenko,
špinění v tomto období může být příznakem nidace embrya a stejně začátkem menstruace. Musíte vydržet ještě čtyři až šest dní. Pak si můžete provést odběr krve na těhotenský test. Jen hodnota hCG dá jednoznačnou odpověď na výsledek ET. Do té doby pokračujte v léčbě.
přeji hodně štěstí , prim MUDr Pavel Texl
15. říj 2013 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ano, zavrtany jsou, ale nezapomen, ze porad narusujou delohu.... muze narazit na nejakou zilku, cokoli. Nestresuj :slight_smile: To bude OK. Kazdopadne, i kdyby se rozjela, jedno si pamatuj: "mas tam dve... jedno se mohlo chytit a to druhy ne, muzes treba zakrvacet". Tohle jsem mela ja. Po dvouch jsem krvacela a rekla jsem si, ze je to v pytli... a ejhle, jedno prezilo zavrtany :slight_smile: Takze lez, bud v klidu a nestresuj :slight_smile:
15. říj 2013 v 07:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pinkywinkie teda já fakt nevím, to jsou nervy to je strašný co? Kdo to nezažil opravdu nemůže pochopit..no dneks abudu prostě v klidu úplně..... a co ty jak se cítíš zlato?
15. říj 2013 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo to ti verim, nerviky nemam jeste, doufam, ze mit nebudu, ze ty carky tam proste budou :slight_smile:.... kazdopadne si pamatuj, ze i kdyz budes nahodou krvacet, tak to jedno, tam muze byt uhnizdeny. Takze to proste nevzdavej, ju? Bud v klidu a lez :slight_smile: bobek je tam neboj
15. říj 2013 v 08:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie hele je to naposled tak to fakt ještě nevzdám!!!to je jasný, t je dobře, že jsi v klidku to já taky byla až do dneška teda.....snad to bude vše OK a potkáme se s pupkama!!!
15. říj 2013 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice bez sakra na krev hned!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! musí te vzít jinak se zblázníš...a pokud to není vyložene krev nic to neznamená - navíc zlato, mas tam dva bojovníky - vetšina dvojčat nevydrží - proto se jich nerodí tolik a jedno se zpravidla pouští - to te nechci strašit, ale i tohle muže být větší špinění, dokonce i krvácení červenou krví, a přesto tehotná jsi...prosim nestresuj se, zajdi si na krev a vydrž to......jsme všechny s tebou.......
15. říj 2013 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
cituju: Do konce dvanáctého týdne gravidity není dutina zcela vyplněna placentou a z volného endometria může těhotná pacientka i opakovaně krvácet.
15. říj 2013 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no to je jasny, ze se potkame :grinning: s pupkama :slight_smile:
@pidisek ja bych ji na krev neposilala jeste, at je pekne doma, odpociva a nestresuje :slight_smile: Akorat by se stresovala vysledkama a kdo vi, jeste muzou byt zkreslene.

Zlato, bud v klidu, lez, nohy ve vodorovne poloze a poslouchej :slight_smile: Jedno se muze postet jak rika @pidisek a ja jsem uz to prozila a nebo se muzou zahnizdovat :slight_smile:
15. říj 2013 v 08:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
zlato ještě jsme našla tohle - navyš dávky!!!!!!!!!

cituju:
při špinění jsem zvýšila dávky Utrogestanu a povedlo se
15. říj 2013 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek ja asi na krev dneska nechci jit.zatim to byl hlen jen na toaletaku tak pockam jestli se to rozjefe nebo ne. Ja,ale utrogestan neberu.no kdyztak budu volat do CAR
15. říj 2013 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a co bereš na udržení???????
15. říj 2013 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek Agolutin
15. říj 2013 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice aha, no ja bych tam zavolala, jestli třeba nezvyšit dávku..za to nic nedáš....
15. říj 2013 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. říj 2013 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek no hele já počkám, bylo trochu nahnědlýho ráno na papíře a ted nic, tak počkám, protože ten Agolutin to je injekce do svalu..musí mi jí píchat manžel, páč je to do zadlu do vrchní části a to sama nedám, technicky je to dlouhá jehla a to fakt nedám,takže pokud začnu špinit tak volám. ted si jdu koupit hajzl papír a čokoládu vedle k vietnamcům a uklidním se...
15. říj 2013 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek
@pinkywinkie holky děkuju volala jsem kamarádce co dělá v laborce tak mi říkala at klidně přijedu, že to je sice ještě brzo,ale určo tam už něco vidět bude!
15. říj 2013 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kamisb Už asi spinkáš :slight_smile: tak ať je prouzení do růžova, Kam*
@janicee_opice - a dobře děláš, Jani - kup si čokošku a zalez do postele :wink: A pust si komedii online Jak porodit a nezbláznit se, já se u toho nasmála jak blázen :wink:
15. říj 2013 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh to je taková komedie jo??? tak to si stáhnu:slight_smile:)) děkuju :wink:
15. říj 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek tak já jedu za tou kámoškou co dělá v laborce, ona říkala, že něco tam určo bude a když už tak aspon v pátek až půjdu do CAR tak uvidím,jelsti to povyrostlo ty hodnoty.....
15. říj 2013 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice chces rozesmat? Udelala jsem rano test a hadej co tam bylo :grinning:
15. říj 2013 v 08:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie máš je tam?????????????????????????
15. říj 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek no to vis, ze ne :grinning: vzdyt jsem treti den po transferu :slight_smile:
15. říj 2013 v 09:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek