• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
autor
@tygrisek09 no já dneska četla že to vrtání trvá do 12.dne po Oplo: Blastocysta se pomalu zanoří do děložní sliznice, která je v této době vysoká a prosáklá. Povrch sliznice se pod blastocystou rozpadá a ta se zanořuje do hloubky sliznice. Proces připomíná situaci, když se teplá kovová kulička vnořuje do vosku. Tento děj se nazývá uhnízděním, odborný název je nidace. Nidace začíná 6.-7. den po oplodnění a končí 12. den. Nidace je skutečným počátkem těhotenství.

Při uhnízdění mohou být ve sliznici dělohy narušeny drobné cévy. Pak zanoření oplodněného vajíčka může vyvolat slabé krvácení („špinění“), které mohou některé ženy omylem zaměnit za menstruaci.

tak radši opatrně!!!!u mě to tedy bylo včera
15. říj 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak cooooooooooooooooo
15. říj 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hočičky moje zlatý.
Ráno jsem jela brzo do města,posnídala jsem 2 hodinky s kámoškou a pak jsem šla na VZP nechat si vyjet výpis od 2011 do 6/2013. Takže jsem pojišťovnu stála zatím 275 tis.a to v tom není 4 IVF. Docela mazec :grinning: Holky jak jsem byla na té snídani,tak jsem tam šla a záchod a na slipovce jsem také zašpinila. Hnědě a jen taková vlásečnice,ale uplně jsem se rozklepala. Teď je to zase dobrý. Akorát mě tak divně 2x píchlo v děloze. Docela pronikavá ostrá bolest. Tak snad to nic nebude :frowning2:
15. říj 2013 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jani ty jsi psala mému doktorovi :sweat_smile: Neboj nemusí to nic špatného znamenat. Může to být stále to zavrtávání a nebo by mohlo odejít jedno embryjko,když je test stále pozitivní. I to se může stát. Pokud máš kámošku a můžeš zaje t na krev tak to udělej a budeš pak vědět víc a nebudeš se tak stresovat. :wink:
15. říj 2013 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 mooooc děkuju za srdíčko. Určitě ho v pravý čas pošlu dál :dizzy_face:
15. říj 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho neboj holčičko, prý to je normální, já zašpinila dneska ráno tak jsem běžela na krev..Na M máš ještě brzo tak to je hnízděnííí
15. říj 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie tu som pod kaktusom :grinning: Trochu jsem rozhozená z toho zašpinění. Bojím se,ale nechci myslet na špatný věci. Jak je tobě?
15. říj 2013 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho já mu nepsala:slight_smile: to už mu nědo psal, našla jsem jen teen příspěvek...no já naštěstí zašpinila jen ráno tak snad to nic neznamená, na té krvi jsem byla a ve 14.00 volám pro výsledky
15. říj 2013 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice právě že na MS je brzo. Minule jak jsme otěhotněla tak jsem nešpinila. No jsou to nervy co? A kdy budeš vědět výsledky?
15. říj 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho u tebe je to jasný zavrtávání to je jasný...náká vlásečnice prokrvená...ti ji nabouralo mimino,ab y mu nepřekážela :wink:
15. říj 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Jo už jsi odpověděla. Tak moc držím palce,věřím,že to bude dobrý
15. říj 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho hele já nešpinila nikdy - u Kuby si to nepamatuju..vždycky rovnou mrcha...ve 14.00, asi to bude malá hodnota, ale aspon v pátek uvidím, jeslti povyrostla
15. říj 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holcicky moje, moc zdravim, myslim na vas, ctu prubezne, ale resim tady prusery v praci, nemohla jsem kvuli tomu ani spat, na jednom uchu mam pravniky, na druhym management a prede dverma horu nasranejch zamestnancu :frowning2:

DRZTE SE, vidim tady samy jasny tehu!!!! :slight_smile:
15. říj 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já jsem fakt děsná nemůžu být doma sama. Pořád někde trajdám.Teď čekám až přijde přítel a chceme jít na houby. Dostal za úkol vybrat les bez kopců,jenom rovinku. Kdo ví jestli ještě něco poroste. Ale vypadnu na vzduch a to teď potřebuju.
15. říj 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho Křivoklátsko
15. říj 2013 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 Hlavně es nám neupracuj, to ted nejméně potřebuješ!!!!!
15. říj 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no to je ten pruser, ze ja to musim zvladnout do ty doby, nez pujdu na laparku, kdyz tady pak nebudu :frowning2: :frowning2:
15. říj 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 hm to je blbý, to zná,ale žádná práce za to nestojí, to mi věř a že vím o čem mluvím!
15. říj 2013 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: trochu z ruky
@sasanka033 to je pech. Zkus se to brát "jen jako práci" mysly teď hlavně na sebe a svoje zdraví. ty stresy ti také oslabují imunitu. :wink:
15. říj 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho - neboj, já jsem 15. den po KET zašpinila fakt hodně moc, a dvojčátka byli v pořádku.
@janice_opice - tak to doufám že nám pak nahlásíš krásný HCG :wink: , přeju ti 2607 jako jsem měla já :slight_smile:
@sasanka033 - držím palečky. S prací je to fakt těžký.

Jinak když už se to tu objevilo. Snad jsem přišla na způsob, jak nepřijít o mateřskou i když na ní nemám nárok. Chci aby si jí vzal manžel a pak pracoval na dohodu, ne na smlouvu a já budu na pracáku. Bavila jsem se o tom s právničkou a mělo by to jít. Tak snad ty penízky dostanem.
15. říj 2013 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucavka ty jsi špinila 15.den?? já dneska 10.den právě...to je ještě brzo na takový hodnoty asi dneska holka očítám, že budu mít tak teba 50
15. říj 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@lucavka
ja vim, holky, diky. ja jsem proste ten typ no...ja pak kvuli tomu proste nespim, nejim, mam nervy, kdyz to neni vyreseny. nektery min zavazny veci uz si umim nepripoustet, ale my tady jedname o penezich pri propousteni a je to hukot no, jde o statisice.
15. říj 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Tak to je dobry ne? to se zahnizduje bobecek. Ja citim obcas takovy unvitr pichnuti, sem tam takovy tlak divny, obcas pichnou i vajecniky, ale nespinila jsem...
15. říj 2013 ve 12:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 holka mám podezření, že i ta tvoje práce je tak trochu původcem těch tvých zdravotníh problémůůů a vím, že se nepletu....
15. říj 2013 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kurna holky, ja v tom mam fakt bordel!!:slight_smile: kdo je tady kerej den ceho??? :grinning: ja vam chci prat nak osobnejc, ale ztracim se v tom:slight_smile: kdo je po transferu, kerej den a kdo zrovna stimuluje?

@janice_opice janicko, nechces udelat nakou rychlotabulku jen pro holky z tyhle diskuse prosim?
15. říj 2013 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo bylo to den po krvi a hodně. Proto mě to dost vyděsilo. Sem se ale hned uklidnila tím, že sem letěla na ultrazvuk na pohotovost na gyndu. Sice sem si připadala trochu jak hysterka, ale byla sobota a já sem nechtěla čekat přez víkend :sweat_smile: . Když mi tehdy řekli že jsou oba v pořádku hned mi bylo líp. Dokonce doktor nevěřil že už to tam může být tak vidět :slight_smile:
15. říj 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holci, mam super zpravu, kolegovo manzelka byla na IVF v Plzni a vkladali ji dve osmibunky beckovych kvalit. Vcera byla na krvi a je to tam :slight_smile: Takze parada ne?
15. říj 2013 ve 12:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lucavka proč nemáš nárok na mateřskou?
15. říj 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no to co se deje tady, je zlaty. to ta predchozi prace ze me udelala trosku. tady je ted jen vlna zklamani z toho propousteni a kolem toho jsou vzdycky velky emoce. ale v drivejsi praci, odtamtud jsem mela 24/7 bolesti bricha a prisla jsem z prace a okamzite sla spat, pac mi bylo uplne na omdleni.
15. říj 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 mno jo pokusím se, ale vezmu si mustr z té staré,kterou jsem dělala
15. říj 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek