• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
autor
@pinkywinkie super tak jí gratulujeme!!!
15. říj 2013 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice - nemám nárok na mateřskou, protože si mě dva dny před koncem rodičáku honem honem pozvali do práce a prakticky donutili podepsat - dohodu o výpovědi kvůli nadbytečnosti... Ale snad se nám to povede vyřešit tou manželovo mateřskou. Já sem si to vymyslela a právnička mi to doladila a posvětila, tak snad nebudou problémy...
15. říj 2013 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lucavka já jsem dneska teprve 10.den po ET tak to je moc brzo asi..at je tam klidně jedno nebo dvě,hlavně at tam jsou/je a v pořádku!!! Ofiko jdu na krev v pátek 13.den po Et, testovat jsem měla až v sobotu! :grinning:
15. říj 2013 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice mela hcg neco kolem 700 :slight_smile:
15. říj 2013 ve 12:28  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lucavka Aha já odešla na dohodu taky ...ted jsem v pracovní neschopnosti, takže po rodičáku nebudu mít nárok na mateřskou?
15. říj 2013 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
15. říj 2013 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - no něco už tam určo bude :wink: . Jen se koukej přidat do skupiny kindervajíča tři v jednom :grinning: .
15. říj 2013 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
15. říj 2013 ve 12:29  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
kurna je to mozny? ja nevim esli nejsem naka precitlivela ale mam pocit, ze posledni dobou nevidim nic jinyho nez zpravy o tom, kera celebrita je tehotna nebo kera porodila. fakt husty.
15. říj 2013 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pinkywinkie
@pinkywinkie a kolikátej den na tý krvi byla? 14?15?
15. říj 2013 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lucavka to jo počítám tak třeba kolem 50, však jsem teprve 10.den a měla jsem osmibunky tak jim to dýl trvá:slight_smile:))mňam já dostala cht na kindervajíčko
15. říj 2013 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice vcera byla 14 dni
15. říj 2013 ve 12:32  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - nejdřív je mateřská počítaná z platu - na tu nárok mít nebudeš, pak je 220 000 rodičák a ten si rozvrhneš jak chceš. Jenže pro dvojčata je mateřská 38 týdnů a to by z pěknýho platu bylo dost peněz. Je mi je škoda státu nechat. Budu do konce šestinedělí na neschopence, pak děti "předám" manželovi a peníze se budou počítat z jeho platu (pracovní smlouvy). Bude jí brát 31 týdnů (odečtě se moje nemocenská). Jinak bych musela hned po šestinedělí čerpat 220 000 rodičák...
15. říj 2013 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pinkywinkie OK tak to jsem 4 dni ve skluzu....v pátek budu 13 tak snad nějaký HCG vyroste,ale říkala mi ta kamarádka z laborky, že ani tak nejde o tu hodnotu hcg, ale o to jak roste a jeslti roste..podle toho se pozná prosperující těhu....
15. říj 2013 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice presne tak, a lezis ted?
15. říj 2013 ve 12:34  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - no já myslím že s dvojčatama bys tam mohla mít i víc. Třeba 150 -200
15. říj 2013 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lucavka ty jo tak to ses tě pak aktuálně asi zptám,jestl otěhotnim jo......jak jste to provedli.... kdy máš vlastně termín?nemáš to v podpisu tam dole víš:slight_smile:)) tak nevím já.-)
15. říj 2013 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lucavka no hele test z moči 25IU je tam čárka dobře viditelná,nemusí se hledat, ale je slabá......tak mysli, že taková sláva to nebude
15. říj 2013 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pinkywinkie jo ležim a prdim:grinning:DDDDDD
15. říj 2013 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - oni mi to upřesní příští úterý po screeningu ale bude to začátek května. Takže počítám že si mě v půlce dubna vezmou na císaře. Protože poprvé sem ho taky měla a s dvouma rodit teď normálně bylo moc rizkantní.
S tou mateřskou ti pak klidně napíšu přesně co mi řekla právnička. Bude to hrůza tahání po úřadech, ale jinak bych musela moc brzo shánět novou práci. Radši si ty peníze od státu vezmu a budu s prckama dýl doma. Jen se nesmí příští rok nic legislativně změnit.
15. říj 2013 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice jsi teprve 10 den po transferu 3 denního embryjka,tak tam dálnice ještě být nemůže. Je super,že na tom méně citlivým je vidět jasně. A to HCG roste ob den,tak podle tpho se to krásně pozná. Takže v pátek budeš mít jasno na 100% :slight_smile:
15. říj 2013 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucavka já zašpinění znám,ale v 7 tt a to se rozjelo v hrozné krvácení a skončilo SP :frowning2: Tak jsem z každý jiný barvy na slipovce viděšená. Ale teď je to teprve 3 den po KET,takže je fakt brzo. Ono to může být ještě něco z transferu,mohl tam píchnout žilku a ta mohla slabě zakrvácet a teď teprve šla třeba ven.
15. říj 2013 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@pinkywinkie jinak máme ty příznaky asi podobný. Ale on hodně dělá Utrogestan a tak to fakt nejde poznat. :slight_smile:
15. říj 2013 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@danaho no hlavně jsem zvědavá na tu krev, jesstli tam něco bude a jestli v pátek povyroste...jojo já vim,dálnici ani dneska nečekám, čekám ji v pátek:slight_smile:) a třeba dvojitou.....právě to píšu, že ty hodnoty asi dneska nebudou nějak závratný ani z tý krve,ale ason budu mít v páteek srovnání... špinění naštěstí ustalo.....
15. říj 2013 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@danaho nestraš s tim špiněním, jsem jak na trní a furt běhám se utírat....
15. říj 2013 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice promin Jani, to mi vůbec nedošlo. Nechtěla jsem tě strašit. Psala jsme jen o sobě. Ale v blbou chvíli tak se nezlob. U tebe to je brzo,takže jde o něco jiného. myslím si že je to to zahnizďování a nebo se pustilo jedno embryjko. To se stává často. Ale minimálně jeden prcek tam je. :wink:
15. říj 2013 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@danaho v pohodě dělal ajsem si srandu:slight_smile: hele byl to jen takovej světle hnedej hlen ráno jak jsem vstala na toaletáku...takový světounce hnědý a pak už nic, tak doufám, že už nic dál nepřijde a bude sílit čárka....
15. říj 2013 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice tak to nebude nic vážného. To pomalu ani není zašpinění. Hele ale jedna holka slabě krvácela celý první trimestr a dneska se její dvojčátka už učí chodit :sweat_smile:
15. říj 2013 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@danaho no uvidíme, snad se to štěstí už unavilo a sedlo konečně i na vola(ted konkrétně myslimm sebe):slight_smile:) a doufám že vy už jste taky volové :grinning: :grinning: a sedí na Vás
15. říj 2013 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@danaho jsem jeste takova nafoukla a obcas psikam. To me pak fakt zaboli. :slight_smile: Ale to je zpusobeny tema injekcema urcite, to telo je uplne rozhozeny ted.
15. říj 2013 ve 13:05  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek