• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@pinkywinkie to já jsem teď nestimulovala,takže tělo mám daný do pořádku. A to píchání vaječníků apod.způsobuje Utrouš.
@janice_opice to já jsem pořádnej vůůůůl :grinning:
15. říj 2013 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho no tak to už na tobě sedí to štěstí určo!!!
15. říj 2013 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Hledám hledám,ale nikde ho nevidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: A čekám na toho svýho a toho taky nevidím. To by mě zajímalo kdy chce jít do toho lesa. :angry:
15. říj 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho no čoveče,abyste si vzali pomalu baterky!!!!ale mi byli minulý pondělí taky odpo a našli jsme koš
15. říj 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
chapete, co jsem tim myslela?
http://revue.idnes.cz/
sama tehule, porody...
15. říj 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 no to je teda stránka přímo jak reklama na babyboom ....ale je to fakt šílené i v reálu, koncem měsíce máme jet známým do kúta, v neděli se bráchovi narodila dcera a druhý den mi kamarádka psala, že je těhotná .....takže taky z toho mám akorát depkové stavy :confounded: :confounded: miminka jsou úžasná, ale v porodnici jak jsem chovala tu neteřinku, tak mi šrotovali v hlavě jen myšlenky, kam jí strčím a jak si ji natajno ukradnu sebou domů :sweat_smile:
15. říj 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice
@danaho ahoj holky, z žádného špinění se hroutit nebudeme, určitě je to jen nějaká provozní kapalina :grinning: :grinning: takže mimískům věříme a nikam je nepustíte, takže hotovo

a ty Jani pak hned písni výsledky.... já si typuju, že to hcg bude tak kolem stovky :wink:
15. říj 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 :slight_smile: no jo za 20 minut volám, já tipuju míň, áč jsem 10.den a na tom z moči 25IU je vidět ta čárka o dost slabší..na té 10 je to OK
15. říj 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 no až na tohoo Láďu Křížka je to jasný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ja tipuju, ze bude 265:slight_smile: protoze jsou to dvojcatka:slight_smile:

@martas14 no je to tak...je to sileny, jak ma pak clovek myslet pozitivne, kdyz vsem kolem to jde jen si pujcej kartacek na zuby:(
15. říj 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice je to divna doba, stejne jako z der vylejzaj stary struktury komoussky, tak se zacinaj ukazovat i tydle "hvezdy" osumdesatek, co maj trikrat pretocenej tachometr.
15. říj 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sasanka033 to nemůže být ----však píšu, že jsem 10. den po transferu osmibuněk....a na testu z moči je slabounkej natý 25IU tak neblázni...já jen doufám, že poroste!!!!
15. říj 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 já třebas úplně nesnášim Michala Davida, toho bych tloukla do hlavy - už tenkrát komouše podělanýho hnusnýho upoccenýho s hnusnym hlasem a debilníma písničkama
15. říj 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no dobre. snizuju na 264 :grinning: min ani tuk!:slight_smile:
15. říj 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: říkám, že jsem poslední dva dny nějaká strašně našláplá
15. říj 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 ti říkám tak 40-50 a to simožá fandim, doufám, e do pátku se o zdvojnásobí
15. říj 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice janicko, to jsou takova kurvy ty komousi a socani, ja je nenavidim, lidi maj tak kratkou pamet, ja jsem z toho uplne zoufala, vzdyt oni vyhrajou volby:(
asi pred tremi dny jsme si pustili prvni dil Zeny za pultem s tou svini Svorcovou a to si pak staci pustit kryla a je ti do place.
15. říj 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sasanka033 jo přesně lidi zapomínaj a nechtěj si pamatovat - zrovna včera ji dávali...jsem to tam nějak v rámci přepínání programů viděla,ale hned pryč to je hnus...proč to vůbec dávaj?
15. říj 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jen at to davaji, lidi aspon vidi, jaka to byla propaganda a lez, kazdej kdo v ty dobe zil vi, ze takhle to nebylo, ze nebylo nic! zadna svoboda, zadny moznosti, zadnej vyber z niceho a este ses bala co na tebe kde praskne soused:(
my teda na bednu nekoukame, vsechny dily jsou na youtube...
15. říj 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak uz volas?:slight_smile:
15. říj 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033
@janice_opice no přes dvě stovky jsem měla dvanáctý den já při jednom a to říkali, že ty úplně první dny to hcg není směrodatné na dvojčata, že to se vyloupne až tak po tom patnáctém, takže já to vidím tu stovku.....tak už volej Janííííí :grinning:
15. říj 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14
@sasanka033 ještě 4 minuty...no jo,lae Martí ja říkám dva dny dokážou udělat divy.....za dva dny to hc může být těch 100, ale jak říkám z moči na tom 25IU to je slabá čáka....no hele směrodatný bude,jesti poroste ani n tak ta hodnota....
15. říj 2013 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
i to tam nikdo nebere kua
15. říj 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no nevim no holky hodnota jak jsem říkala, málo, vypadá to bledě:(
15. říj 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jak malá :angry: ty bys je chudáky uhonila :grinning: :grinning:
15. říj 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 44,5
15. říj 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Snad naroste :rolling_eyes: :frowning2:
15. říj 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice prosím tě, můžu se u vás stavit ti trochu výchovně nařezat???dyť je to úplně supr hodnota :grinning: :grinning: neplaš, a koukni se do tabulek...a buď v klidu
15. říj 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jaka17 já se v těch abulkách vůbec nevyznám, jen čtu, že to pak hodně rychle skáče, tak doufámž,e do pátku to fakt naskáče!!!Holky si tipovaly těch 200 noooo tak mě to uzemnilo i když jsem to říkala
15. říj 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 ale stavit se můžeš to jo! :grinning:
15. říj 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek