• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. září 2017 
@petulak1988 nejak me boli brisko uvnitr a nic me nejak nebavi ted.... jsem sama sobe ted protivna. tak nevim :frowning2:
15. říj 2013 ve 14:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie Hele já bud bulim poslední tři dny, nebo jsem hnusná - píšu oslední dva dny hustý mejly po úřadech :grinning: anebo bych se radši neviděla....to ty hormony...
15. říj 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pinkywinkie dej si něco dobrýho, podlož s nožky a pust si ějakej dobrej film nějakou komedii! to je rozkaz anebo si skoč kouit něco pěknýho :wink: :wink:
15. říj 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 pravdu dis, mne se vlastne vzdycky s tim bilym testem strasne ulevilo, ne proto, ze nejsem tehu, ale ze najednou bylo vyreseno, zadny dalsi priserny napeti a nervy, jestli to vyslo. proste je rozhodnuto a jedeme dal.
@pinkywinkie no musi:slight_smile: ja mam stejne uzasnyho chlapa jako ty (trochu vic teda:slight_smile:) ) a tak se snazim porad vtloukat do hlavy, ze to je ten zakladni kamen myho zivota. nechci se nechat tema snahama znicit. a nas vztah.
autor
@jaka17 furt si íkám, že v pátek to bude dobrý a budu míts čim srovnávat, třeba to pak taky tady někomu pomůže....
autor
@sasanka033 holka vydýchej se at te netrefí, nic není důležitější než tvoje zdraví!!!to jsem si už uvědoomila a nemyslim jen to fyzický,ale halvně to psychický, od kterýho se vše odvíjí....takže vypni a jdi se vydýchat a projít.... :wink:
15. říj 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to jo, to ja se jako snazim, ale ja to neumim na povel, musim se zabavit necim jinym, resp. se nutit do toho, zabavit se necim jinym a pak se to zlomi. takhle kdyz sedim vpraci, tak je to na prd. a tesim se na to cigaro:slight_smile:))
15. říj 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Kocicko tady v praci si nohy nahoru nedam :grinning: filmik si taky nepustim :grinning:
@sasanka033 no tak to teda nemas .-D Nejlepsiho mam ja :slight_smile:

Holky ja vam vsem musim neco rict. Ja vim, ze se tu vsechny pokousime o miminko, jednou nam to vsem vyjde. Ted si ale prectete co se stalo v nasi rodine.
Moje svagrova mela bratrance. Zjistili mu v 16 letech rakovinu. Takovy ten typ, co se s ni lidi dozivaji maximalne pet let. Ten kluk bojovat s rakovinou a ted v zari podlehl. Bylo mu 23 let. Sportovec telem i dusi, jezdil svetove pohary bikrosu, v juniorech byl jeden z nejlepsich na svete. Byl to kluk co chtel zit, co bojoval, ale svuj boj prohral. Vim, ze toto neni ted nejvhodnejsi tema, ale chci tim jen rict, ze jsou na svete horsi veci, nez se treba nepovede miminko. Budme rady, ze mame vsechny skvele milujici chlapy vedle sebe, ze zvladaji a podstupuji vsechna ta martiria s nami. Ze jsme zdrave (pokud bychom nebyly, IVF bychom nemohly podstupovat) a ze kdyz se to nedejboze nepodari, zivot jde dal.......
15. říj 2013 ve 14:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
15. říj 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033
@pinkywinkie holky no jo vy jste vlastně ve stavu pracovním!!!!to je valstně fakt, no jo no, tak to já flákačka marodná obecná se akhle poprvé válím doma
Jo a abyste se nehádaly vy dvě ta nejlepčího chlapa mám já!!! :grinning:
15. říj 2013 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pinkywinkie :((( to je strašnýý
15. říj 2013 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie a muzes si pustit neco na youtube do usi?
15. říj 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chcete videt krasne video z nedele? Jeden sikovny pan celou dobu natacel zavody, ktere se jely na jeho pocest. Sjeli se zavodnici z cele republiky, kamaradi a i ze zahranici. Je opravdu krasne, trva chvilicku.
15. říj 2013 v 15:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pinkywinkie jjasnýýý
15. říj 2013 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie To je strasne... hodne smutny.. :frowning2: to mas pravdu,,,tohle je tragedie :frowning2:
15. říj 2013 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. říj 2013 v 15:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 jojo posloucham pisnicky :slight_smile:
15. říj 2013 v 15:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie peekné peknééé videjko
15. říj 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pinkywinkie jo, je to někdy nespravedlivý...a s tím zdravím jasná pravda...
15. říj 2013 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 presne tak, je to nespravedlive.... ale s tim nic neudelame.... :frowning2:
15. říj 2013 v 15:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda mě pálí žáha to je děs to je tak hnusný.....to je z tý čokolády páč jsem jí celou sežrala no já budu vypadat, už takhle nejsem žádný tintítko a ještě mi vyskákaly beďary - jako tu ple´t mám fakt strašnou a to já jí mám normálně dobrou a ještě ě pálí žáha, protože mám furt strašnou chut na čokošku......
15. říj 2013 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočičky zdravím, tak za 1,5 hodiny máme plný koš hub :sweat_smile: Ale kdo to bude čistit...

@janice_opice Janičko jsi těhotná,máš to potvrzený i z krve :sweat_smile: A vůbec nevyšiluj kvůli hodnotě,protože nízká není. vem si že byli 3 denní a pak takový 2-3 dny než se zakousli.Odpovídá to zatím té světlejší čárce. Tak jim věř a dobře to dopadne moooc ti to přeju. :dizzy_face:
@pinkywinkie jsem taky protivná jak pr...přítele jsem na houbách prudila a říkám,že to je jak před MS když mě chytnou nervy :angry: Začínám se pozorovat.Taky mě píchá a bublá v břiše. Je smutné co jsi napsala o tom příbuzném. Musíme si vážit všeho krásného co nám život přinese,nikdy nevíme kdy to bude naposledy :slight_smile:
15. říj 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky koukám,že mám další srdíčko,moooc děkuju :sweat_smile:
15. říj 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho no jooooooooooooooooo však jsem ti říkala , že mi byli minulý pondělí(asi nějakej hit chodit po ET na houby) asi tim, že miminka jsou částečně taky na houbách, že jo a našli jsme plnej koooššš.....:slight_smile:))))))))
to víš, mám strach a bojím se,aby se něco nepokazilo,ale to je asi normální......Psala mi jedna holčina odsud, že měla hcg 9.den po ET hatchující blastocysty 51 a dneska má zdravou holčičku takk mě moc povzbudila:slight_smile: tak do pátku vyddržet a pátek to rozsekne a snad se posunu do dalšího levelu, jen to nesmí klesat
15. říj 2013 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho hele to čištění - já minulej tjdn malý hříbky naložila a něco nasušila do sklenice a zbytek jsem rozemlela na houbovej prášek - výborný koření!!!
15. říj 2013 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice však jsme si na tebe vzpomněla. My máme houby docela velký a podhříbky,takže budou řízečky,ale ty uděláme asi až zítra,něco do polívky a smaženici. Letos jsme řízky ještě neměli. Akorát jak jsme se pořád ohýbala k houbám a zvedala,tak už jsem se pak bála a říkala jsem prckovi,že mu prokrvuju dělohu tak doufám,že to ocení a bude se mě držet jako klíště :grinning:
Já věřím tomu,že to bude dobré. Jsou to nervy. :slight_smile:
15. říj 2013 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jeee neblázni, hele:
Po 7 až 9 dnech po početí (cca 3. týden po poslední menstruaci) je možné hCG zjistit pomocí krevního testu, to ale platí pouze pro 5% těhotných žen, ve většině případů lze těhotenství prokázat 11. den po oplodnění. O další 2 dny později lze hCG nalézt i v moči. Koncentrace hCG v krvi ukazjící na počátek těhotenství je přibližně 2mIU/ml, jistota je však až u hodnoty nad 5mUI/ml.

3 týdny 5 - 50
4 týdny 5 - 426
5 týdnů 18 - 7 340
6 týdnů 1 080 - 56 500
7 - 8 týdnů 7 650 - 229 000
9 - 12 týdnů 25 700 - 288 000
13 - 16 týdnů 13 300 - 254 000
17 - 24 týdnů 4 060 - 165 400
25 - 40 týdnů 3 640 - 117 000
15. říj 2013 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice

a ty jsi ted od početí 12 den jakoby, ne? takže klid....nemluvě o lécích, který nám to pekně kazej, ty prumery....
15. říj 2013 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice

a ještě jsem našla tohle - jedna holka to psala v diskuzi:

Já testovala dvanáctý den od ET dvou blastulek a na testu ani duch, prořvala sem celý večer a noc, ráno jela uřvaná na krev a za dvě hodky mi sestra volala výsledek a HCG bylo 615 a ted čekám dvojčátka, až 14.tý den sem měla pozitivní testík
15. říj 2013 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek