• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
A posílám teda pupík plný bacilů :slight_smile: holky berte si!!!!! :grinning:
15. říj 2013 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@pidisek díííííky saju jak můžu :grinning: Ale teda ,že v tom malým bříšku jsou 2 miminka. Neuvěřitelné :sweat_smile:
15. říj 2013 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojka tak hlásím, že jsem se před chvílí teprve doma jakš takš probudila, dneska mě ta hlava fakt furt pobolívá a je mi trochu šoufl.

Ale máme 12 vajíček ...embryolog říkal, ž vypadají pěkně, ale jestli jsou zralý se uvidí až se na ně koukně podrobnějc. A zase doporučil přirozené oplození tak snad budou ty manželovi potvůrky šikovné, říkají že to bývá kolem 60 % tak snad to bude dostačující :slight_smile:

tak a jdu vás dočíst ...za den toho vždycky nakecáte :slight_smile:
15. říj 2013 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice - tak potichounku gratuluju!!! Tak v pátek minimálně třikrát tolik jo :wink:
15. říj 2013 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb super počet, teď se hezky oplodní a za chvíli se nĕkterá vrátí k mamince
15. říj 2013 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho hele já s myslim, že to je krásná procházka na čerstvym lesnim vzduchu to je pro mimísky jako dělaný já jim to taky vysvětlovala, že je to pro ně fajn a že jsou poprvé na houbách:grinning: a že se maj, že se takhle nosej
15. říj 2013 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek to si děláš srandu takový pidibříško - kolik měříš?
15. říj 2013 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek 13 den. OPU bylo 2.10. ráno
15. říj 2013 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jéééééééééé gratulace - někdo byl dneeska na houbách a někdo sklízel vajca to je super a štastný číslo, tak at jsou pěně uzrálý a na velikonoce at ti kopu v bříšku už jak divé:slight_smile:
15. říj 2013 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucavka děkuju, ještě uplně neetušim,jelsti je k čemu,ale v pátek doufám, že bude líp a půjdu někam na dobrou mňamu:slight_smile:
15. říj 2013 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek tak já si beru at podpořim to hcg - jsem tu psala, že mi psala do pošty jedna hodná holčina, že sleduje moje snažení a že ona měla 9.den po ET hatchujících blastocyst hcg 51 a že dneska má malilinkou Vanessku tak mě fakt potěšila, jen to musí růsst... :slight_smile:
15. říj 2013 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - určitě to bude konečně dobrý :slight_smile: .
@pidisek - opravdu malinký krásný bříško :slight_smile: . Já mám teda už pěknej nácek, ale pořád mi přijde spíš z léků než z miminek. Aleee před pár dny jsem léky vysadila. Už se začínám zbavovat nevolností tak snad už bude líp...
15. říj 2013 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pidisek že ty jsi ty dvojčata už snědla - kouám ze všecch stran a takvý bříško - čéče toje jak když máš zaražený prdíky, :grinning: :grinning: :grinning: i dyž poud jsi drobná tak co bys měla pupan jako můj Pupan, že:grinning:
15. říj 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek jo a propos co nějaký UtZ pro potěchu očíček??? :grinning: jsem hrozná co?mně se líbí en utz @brsh s tou nožičkou:slight_smile:
15. říj 2013 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek už tu mám připravené čerpadlo na to sání :grinning:
15. říj 2013 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice -děkuji snad bude nějaký suprový.

A Ty že blázníš je naprosto normální, my jsme to od toho většinou ukliďňuješ ty nás, takže Ti to taky musíme někdy vrátit ne? :slight_smile:
hodnotu myslí máš krásnou takže neboj, pátek bude asi rozhodující, ale to už je za chvíli, tak se drž a trochu víc odpočívej, Ty taky furt někde lítáš.

Švagrová když čekala Davídka tak takhle brzo taky docela špinila i lehce krvácela, ale měla prasknout jen nějakoju žilku.
A nezapomeň taky pícháš ten fraxiparín, takže jak se tam prckové vrtají, tak hold něco musí odejít a ten fraxiparín to ještě naředí.
15. říj 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek -kde že máš ty dvojčátka? :slight_smile: ale už je teda aspoň viddět náznak no ...krása
15. říj 2013 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jsi zlaato děkuju no jo já si musim zvyknout odpočívat páč já na to nejsem zvyklá,ale dala jsem si za úkol dát do kupy fotky z cest a udělat nějaké fotoknihy a zatřídit papíry a tak..takže budu zalezlá v posteli :slight_smile: zítra máš volat kolik se jich oplodnilo? a ET ti vychází na tu sobotu asi vid?:slight_smile: taky asi odle množství a jak budou rychlý:slight_smile:
15. říj 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo jdu pro teb hnusenj fraxiparin...ráno prd injekce Agolutinu a do stejný strany akorát do břicha večer Fraxiparin:slight_smile:)) už jsemm jak řeseto i po té stimulce:slight_smile:)ale kvůli miminům to vydržím, ještě, že ám tak šikovnýho manžela
15. říj 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb super,krásný počet. Tak ať se krásně oplodňují a kultivují a my jim tu budeme držet palce :slight_smile:
15. říj 2013 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - oni volají denně mezi 8-9h, tak zase budu jak na trní no ...ale naštěstí ráno tak do půl 9 mám práci takže to bude utíkat :slight_smile: ...njn,ale 3 dny po sobě :angry:
embryolog říkal, že pokud budou dvě nebo jen jedno v pátek tak bude ET v pátek jinak že počkáme do soboty a pak do pátku jestli by nezbylo ještě i něco do ledu.

jj musíš odpočívat ...přeci jen dva broučci se tam zavrtávají ...tak jim musíš pomáhat a ne je moc houpat :sunglasses:
15. říj 2013 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@danaho
@janice_opice

jsou tam a už se mají hezky k svetu a občas lechtají :slight_smile:

no meřím normálně... 172cm....ale i dle dr jsem rarita :slight_smile: :slight_smile:
15. říj 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no vidíš :slight_smile: neboj se, to bude dobrý :slight_smile: držíme ti všech 12 palečků :slight_smile: :slight_smile:
15. říj 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@pidisek tak to jsi i vyšší než já, já myslela, že jsi drobek:slight_smile:))) to je dobře, jen at tě lechtaj a dávaj o sobě vědět at víš, že je tam máš:slight_smile:)
15. říj 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka ukaž břich - at tu mají holky bacilů ještě víc :slight_smile: :slight_smile:
15. říj 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak mačkám!! :wink: :wink:
15. říj 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Břucha břucha at tu máme bacilů na pěknýho ducha!!!!
15. říj 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky já než tu obstarám ten náš zvěřinec to je normáně jak na farmě! :grinning:
15. říj 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb děkujemeee - snažíme se vypadat už ted dobře, i když jsme kluci :slight_smile:
15. říj 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 chichi - tak koukejte sát, bacilů máme dost :slight_smile:
15. říj 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek