• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
@janice_opice pro očička :slight_smile: tohle je v tom malém bříšku a dvakrát :slight_smile:
15. říj 2013 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@kamisb jeee, krasna urodicka :slight_smile: tak at se krasne ty prdolkove deli :slight_smile:
15. říj 2013 v 19:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek jéééééééééééééé hustýýýý a to budou kluci oba\??? to už víš?
15. říj 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jeden je jistej, druhej si zatím hraje na schovku.... :slight_smile:
15. říj 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
15. říj 2013 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie - no doufám, že se dneska v noci zatím jen oplodní :slight_smile: ale od zítřka dělení beru :slight_smile:

děkuji a co Ty jak je ? asi zatím nic co?
15. říj 2013 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek maaas tak moc krasny brisko :slight_smile: kolik si pribrala?
15. říj 2013 v 19:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb zatim nic, jsem treti den od transferu :slight_smile: ale verim jim tem mojim bobeckum :slight_smile:
15. říj 2013 v 19:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek je to prostě krása a zázrak!!!!! :wink: :wink:
15. říj 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky umíte Mexickou vlnu?? jestli jo tak si držte klobouky a jedeme z kopce tady totiž ted bude // vlna jako prase, kam se hrabe Mexico! :astonished:
15. říj 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie no už 5 kilo...ale nevím kde je mám... :slight_smile: a moc dekuju :slight_smile:
15. říj 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice je to nejvetší zázrak na světě..a věřím, že brzo budeš taky 3v1 nebo aspoň 2v1 :slight_smile: :slight_smile:
15. říj 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice vsak tobe uz ten zazrak taky roste
15. říj 2013 ve 20:16  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ahoj, gratuluju k tak krásnému počtu. Měla bych na tebe otázku, řešili jste s dr předtím možnost, že byste teď, když je to už několikáty pokus dali ICSI, i když máte dobrý spermiogram? Díky
15. říj 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: krasnej pocet, slepicko nase!:slight_smile: gratuluju:slight_smile:
15. říj 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen jeeeeee, ahooooooj!!! jak se mas? kde se toulas? povidej!! :slight_smile:
15. říj 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Pidísku ty máš v pidibříšku Karla a Karla :grinning:
15. říj 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb paráda :slight_smile: Tak teď už jen vydržet těch pár dní, až si pro ně pojedeš :wink:
15. říj 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Já jsem pořád tady, ale nepřispívám jen sleduju :slight_smile: Četla jsem, že se chystáš na laparo, mám jí za sebou před třemi týdny a vážně to nic není, ale strach jsem měla taky a to hodně velký. Každopádně jsem to čekala daleko horší, než to ve skutečnosti bylo. Takže za mě dobrý :wink:
15. říj 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@meyryen - je to druhý pokus a vzhledem k tomu, že posledně se z 5ti kousků oplodnilo samo 3 což je 60 %, tak jsme s embryologem řekli, že to zkusíme znovu.

tak snad jsme se rozhodlli dobře. Říkal, že pokud je spermio v normě tak je lepší ten výběr nechat na přírodě, než na ruce doktora. Tak snad jo, přeci jen tím přichází o peníze tak by snad nekecal.
15. říj 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - děkuji,
jj teď to bude už jen o nervech :( ach jo ...ale 3 dny teď nějak zvládnu ...pak těch 14 dní bude horších :angry:
15. říj 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb My jsme na to dneska právě narazily s dr. Máme taky skvělé spermio, první pokus taky 60% oplodněných, druhý jsem chtěla dát ICSI, protože zůstaly jen dvě vajíčka a embryolog mi to právě rozmluvil, že když je spermiogram dobrý, tak i kdyby se oplodnily ICSI, tak se stejně přestanou vyvíjet a dneska mi dr říkala, že budeme uvažovat o ISCI, že ta pravděpodobnost oplodnění je větší, což teda je fakt, ale to co říkal Křen má taky něco do sebe... tak jsem z toho celá pitomá.....
15. říj 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen - no pokud bych měla jen dvě vajíčka tak bych ICSI dala taky pro jistotu. Ono záleží taky na počtu těch vajíček.
A z těch dvou se oplodnilo alespoň jedno nebo vůbec teď už nevím?

No my hlavně pokud by teď vše dopadlo špatně, tak chceme při 3pokusu udělat PGD a tam se musí dělat ICSI.
15. říj 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@meyryen Ahoooojjj jak se tti daří kočko?? :slight_smile:
15. říj 2013 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky nevíte co je dobrý proti pálení žáhy??? já na to netrpim,ale včera to začalo a dneska se to skoro nedá vydržet to je hnus....
15. říj 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen dekuju:slight_smile: a s jakym vysledkem a kde ti to delali?
15. říj 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice myslim ze mliko
15. říj 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Rennie :slight_smile:
@kamisb - to vydržíš - jako všechny :slight_smile: a bude dobře pak, neboj! Btw: my měli jedno vajucho a dali jsme PICSI, i když nám to vymlouvali....
@janice_opice a nastrouhana mrkev a tusim brambora
zkus net..
@kamisb Oplodnily se právě obě, ale stejně se zastavily ve vývoji. Já doufám, tak v 15 vajíček, respektive při obou pokusech jich bylo 15, jen při tom druhém došlo k předčasné ovu a zůstaly jen dvě....O PGD dr mluvila ze začátku taky, ale nakonec si prý myslí, že u nás se tím nic nevyřeší....Tak jsem na to celé zvědavá, čekáme na ms a začínáme taky s dlouhým protokolem :sunglasses:
15. říj 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek