IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pidisek
15. říj 2013
@janice_opice pro očička 🙂 tohle je v tom malém bříšku a dvakrát 🙂
pinkywinkie
15. říj 2013
@kamisb jeee, krasna urodicka 🙂 tak at se krasne ty prdolkove deli 🙂
janice_opiceautor
15. říj 2013
@pidisek jéééééééééééééé hustýýýý a to budou kluci oba\??? to už víš?
pidisek
15. říj 2013
@janice_opice jeden je jistej, druhej si zatím hraje na schovku.... 🙂
janice_opiceautor
15. říj 2013
@pidisek 😃 😃 😃 😃
kamisb
15. říj 2013
@pinkywinkie - no doufám, že se dneska v noci zatím jen oplodní 🙂 ale od zítřka dělení beru 🙂

děkuji a co Ty jak je ? asi zatím nic co?
pinkywinkie
15. říj 2013
@pidisek maaas tak moc krasny brisko 🙂 kolik si pribrala?
pinkywinkie
15. říj 2013
@kamisb zatim nic, jsem treti den od transferu 🙂 ale verim jim tem mojim bobeckum 🙂
janice_opiceautor
15. říj 2013
@pidisek je to prostě krása a zázrak!!!!! 😉 😉
janice_opiceautor
15. říj 2013
Holky umíte Mexickou vlnu?? jestli jo tak si držte klobouky a jedeme z kopce tady totiž ted bude // vlna jako prase, kam se hrabe Mexico! :-o
pidisek
15. říj 2013
@pinkywinkie no už 5 kilo...ale nevím kde je mám... 🙂 a moc dekuju 🙂
pidisek
15. říj 2013
@janice_opice je to nejvetší zázrak na světě..a věřím, že brzo budeš taky 3v1 nebo aspoň 2v1 🙂 🙂
pinkywinkie
15. říj 2013
@janice_opice vsak tobe uz ten zazrak taky roste
meyryen
15. říj 2013
@kamisb Ahoj, gratuluju k tak krásnému počtu. Měla bych na tebe otázku, řešili jste s dr předtím možnost, že byste teď, když je to už několikáty pokus dali ICSI, i když máte dobrý spermiogram? Díky
sasanka033
15. říj 2013
@kamisb 🙂 🙂 🙂 krasnej pocet, slepicko nase!🙂 gratuluju🙂
sasanka033
15. říj 2013
@meyryen jeeeeee, ahooooooj!!! jak se mas? kde se toulas? povidej!! 🙂
danaho
15. říj 2013
@pidisek Pidísku ty máš v pidibříšku Karla a Karla 😃
brsh
15. říj 2013
@kamisb paráda 🙂 Tak teď už jen vydržet těch pár dní, až si pro ně pojedeš 😉
meyryen
15. říj 2013
@sasanka033 Já jsem pořád tady, ale nepřispívám jen sleduju 🙂 Četla jsem, že se chystáš na laparo, mám jí za sebou před třemi týdny a vážně to nic není, ale strach jsem měla taky a to hodně velký. Každopádně jsem to čekala daleko horší, než to ve skutečnosti bylo. Takže za mě dobrý 😉
kamisb
15. říj 2013
@meyryen - je to druhý pokus a vzhledem k tomu, že posledně se z 5ti kousků oplodnilo samo 3 což je 60 %, tak jsme s embryologem řekli, že to zkusíme znovu.

tak snad jsme se rozhodlli dobře. Říkal, že pokud je spermio v normě tak je lepší ten výběr nechat na přírodě, než na ruce doktora. Tak snad jo, přeci jen tím přichází o peníze tak by snad nekecal.
kamisb
15. říj 2013
@brsh - děkuji,
jj teď to bude už jen o nervech 😞 ach jo ...ale 3 dny teď nějak zvládnu ...pak těch 14 dní bude horších ]-(
meyryen
15. říj 2013
@kamisb My jsme na to dneska právě narazily s dr. Máme taky skvělé spermio, první pokus taky 60% oplodněných, druhý jsem chtěla dát ICSI, protože zůstaly jen dvě vajíčka a embryolog mi to právě rozmluvil, že když je spermiogram dobrý, tak i kdyby se oplodnily ICSI, tak se stejně přestanou vyvíjet a dneska mi dr říkala, že budeme uvažovat o ISCI, že ta pravděpodobnost oplodnění je větší, což teda je fakt, ale to co říkal Křen má taky něco do sebe... tak jsem z toho celá pitomá.....
kamisb
15. říj 2013
@meyryen - no pokud bych měla jen dvě vajíčka tak bych ICSI dala taky pro jistotu. Ono záleží taky na počtu těch vajíček.
A z těch dvou se oplodnilo alespoň jedno nebo vůbec teď už nevím?

No my hlavně pokud by teď vše dopadlo špatně, tak chceme při 3pokusu udělat PGD a tam se musí dělat ICSI.
janice_opiceautor
15. říj 2013
@meyryen Ahoooojjj jak se tti daří kočko?? 🙂
janice_opiceautor
15. říj 2013
Holky nevíte co je dobrý proti pálení žáhy??? já na to netrpim,ale včera to začalo a dneska se to skoro nedá vydržet to je hnus....
sasanka033
15. říj 2013
@meyryen dekuju🙂 a s jakym vysledkem a kde ti to delali?
sasanka033
15. říj 2013
@janice_opice myslim ze mliko
brsh
15. říj 2013
@janice_opice Rennie 🙂
@kamisb - to vydržíš - jako všechny 🙂 a bude dobře pak, neboj! Btw: my měli jedno vajucho a dali jsme PICSI, i když nám to vymlouvali....
sasanka033
15. říj 2013
@janice_opice a nastrouhana mrkev a tusim brambora
zkus net..
meyryen
15. říj 2013
@kamisb Oplodnily se právě obě, ale stejně se zastavily ve vývoji. Já doufám, tak v 15 vajíček, respektive při obou pokusech jich bylo 15, jen při tom druhém došlo k předčasné ovu a zůstaly jen dvě....O PGD dr mluvila ze začátku taky, ale nakonec si prý myslí, že u nás se tím nic nevyřeší....Tak jsem na to celé zvědavá, čekáme na ms a začínáme taky s dlouhým protokolem 😎

Začni psát odpověď...

Odešli