• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@sasanka033 Byla jsem v podolí, výsledek dle očekávání, uplně všude endometrioza...ale děloha a vejcovody, vaječníky ok, jen všude ložiska, tak ty snad všechny odstranili...tedy aspon říkali :grinning:
15. říj 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 mlíko jo?? ty voe to už takkhle jsem nadmutá tak jeslti se napiju mlíka tak mě tu bude manžel ráno na tu injekci lovit od stropu vysavačem a nedej bože kdyby se mi tam nahoře u toho stropu chtělo čůrat :grinning:
15. říj 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - tak u jednoho bych asi taky dala vše co bych mohla.
Tak vydržím vím, že jo, ale nejraději bych usnula a vzbudila se kolem toho 1.11. :slight_smile: takový pěkný datum to bude ...
15. říj 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@brsh a to se může v "těhotenství"???nic takovýho doma nemám tak jestli to nepřestane jdu pro to zítra
15. říj 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb vid? mně to ted do pátku tak ypřipadá jako věčnost :slight_smile:
15. říj 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen - hm tak uvidíš no, ale většinou je problém teda ta endoška ...kor jestli jsi si měla takhle hodně.

No u nás je právě zvědavá jestli není problém po spojení buněk, ale pak jsme se hododly, že to teď zkusíme ještě jednou bez vyšetřování embryjí.
15. říj 2013 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj tenhle týden bude hrozně dlouhej ...ale co sem tam si napíšeme a pak půjdeme spát a on bude pátek/sobota brzo :slight_smile:
15. říj 2013 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho neeeeeeeee Karla neeeeeeee!!!!!!!
15. říj 2013 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb at uz je sobota!!! jsem pro sobotu:slight_smile:
15. říj 2013 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen aha a mela jsi nejaky priznaky, ze rikas ze dle ocekavani endoska?
autor
@kamisb no asi tak tak koukej mazat spinkat dneska máš hodě za sebou a ráno cililink telefon a hned informace :slight_smile:
15. říj 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek tak zelenej a modrej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. říj 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@danaho myslíš jako chobotničky nebo ty formeláci jo? :grinning:
15. říj 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj jdu se umýt a spát, stejně se mi ňák furt motá ta hlava :( snad to bdue ráno dobrý, chci jít normálně do práce ..aby to líp utíkalo.

@sasanka033 - to už budeš mít po co? tak fajn taky jsem za sobotu ..kor kdyby byl ET až v sobotu :slight_smile:

holky dobrou jdu spát.
15. říj 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb přesně tak - zkusili jsme vše a vyšlo - třeba náhoda :slight_smile: dobrou
@janice_opice - jj, může. Já na žáhu netrpim, ale holky z únorovek to zobou na kila :grinning:
15. říj 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh :grinning: dobrý den prosím dvě kila Reniie:grinning:
15. říj 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@kamisb dobroou noc, já ám zase na ráno připravenej testík, jeslti tam bude a zesílí anebo naopak.....Hezky se vyspi :wink:
15. říj 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho no to uz je lepší :slight_smile:))) formeláci .... :slight_smile:
15. říj 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice super, to je dobře, držím palce. Dneska jsem to řešila s naší psycholožkou ve škole, ona dělá i ve farmaceutickým průmyslu, tak říkala, že by to mohlo být lepší než kortikoidy... ale rizika samozřejmě jsou.. ale říká, že biologický léky jsou lepší než chemický.....
15. říj 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jak už je to dlouho? Není to brzo na testík?
15. říj 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin tak Kačí,aby ti to hlavně pomohlo!!!!!! toje na tom to nejdůležitejší víš, uvidíš a uvidíš i to co ti řekne v tý Plzni doktorka.....Já jsem dnesk 10.den, od včera mám na testíku //, dnes ráno jsem zašpinila a tak jsem letěla nak rev, hcg je 44,5...no tak uvidíme, jeslti do pátku povyroste, v pátek ráno jdu ofiko testovat, to ude 13.den, 14.den je sobota, ale sesřička říkala, abych na krev přišla už v pátek páč laborky jsou o víkendu kaput
15. říj 2013 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ježíííš to tak rychle uteklo, no tak to vypadá dobře, to je super :slight_smile:
15. říj 2013 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Jsem napnutá jako struna...Ale příznaky prostě přenádherný :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. říj 2013 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin
@monyna83 no holky jak říámještě se neraduju, nejdřív to musí sílit a pak se uvidí teprve... :slight_smile: :slight_smile:
15. říj 2013 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo to myslím :grinning:
15. říj 2013 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Ahoj Marti, ono je nejhorší, že nevíš jestli to po nich klesne nebo ne a jak dlouho to bude trvat to nikdo neví
15. říj 2013 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsem hrozne nadmuta a boli me hrozne brisko, asi exploduju
15. říj 2013 ve 22:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie nebooj to jsem měla taky!!!
15. říj 2013 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie to se zavrtávají
15. říj 2013 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek