IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
meyryen
15. říj 2013
@sasanka033 Byla jsem v podolí, výsledek dle očekávání, uplně všude endometrioza...ale děloha a vejcovody, vaječníky ok, jen všude ložiska, tak ty snad všechny odstranili...tedy aspon říkali 😃
janice_opiceautor
15. říj 2013
@sasanka033 mlíko jo?? ty voe to už takkhle jsem nadmutá tak jeslti se napiju mlíka tak mě tu bude manžel ráno na tu injekci lovit od stropu vysavačem a nedej bože kdyby se mi tam nahoře u toho stropu chtělo čůrat 😃
kamisb
15. říj 2013
@brsh - tak u jednoho bych asi taky dala vše co bych mohla.
Tak vydržím vím, že jo, ale nejraději bych usnula a vzbudila se kolem toho 1.11. 🙂 takový pěkný datum to bude ...
janice_opiceautor
15. říj 2013
@brsh a to se může v "těhotenství"???nic takovýho doma nemám tak jestli to nepřestane jdu pro to zítra
janice_opiceautor
15. říj 2013
@kamisb vid? mně to ted do pátku tak ypřipadá jako věčnost 🙂
kamisb
15. říj 2013
@meyryen - hm tak uvidíš no, ale většinou je problém teda ta endoška ...kor jestli jsi si měla takhle hodně.

No u nás je právě zvědavá jestli není problém po spojení buněk, ale pak jsme se hododly, že to teď zkusíme ještě jednou bez vyšetřování embryjí.
kamisb
15. říj 2013
@janice_opice - jj tenhle týden bude hrozně dlouhej ...ale co sem tam si napíšeme a pak půjdeme spát a on bude pátek/sobota brzo 🙂
pidisek
15. říj 2013
@danaho neeeeeeeee Karla neeeeeeee!!!!!!!
sasanka033
15. říj 2013
@kamisb at uz je sobota!!! jsem pro sobotu🙂
sasanka033
15. říj 2013
@meyryen aha a mela jsi nejaky priznaky, ze rikas ze dle ocekavani endoska?
janice_opiceautor
15. říj 2013
@kamisb no asi tak tak koukej mazat spinkat dneska máš hodě za sebou a ráno cililink telefon a hned informace 🙂
janice_opiceautor
15. říj 2013
@pidisek 😃 😃 😃 😃 😃
danaho
15. říj 2013
@pidisek tak zelenej a modrej :-p 😃
janice_opiceautor
15. říj 2013
@danaho myslíš jako chobotničky nebo ty formeláci jo? 😃
kamisb
15. říj 2013
@janice_opice - jj jdu se umýt a spát, stejně se mi ňák furt motá ta hlava 😞 snad to bdue ráno dobrý, chci jít normálně do práce ..aby to líp utíkalo.

@sasanka033 - to už budeš mít po co? tak fajn taky jsem za sobotu ..kor kdyby byl ET až v sobotu 🙂

holky dobrou jdu spát.
brsh
15. říj 2013
@kamisb přesně tak - zkusili jsme vše a vyšlo - třeba náhoda 🙂 dobrou
@janice_opice - jj, může. Já na žáhu netrpim, ale holky z únorovek to zobou na kila 😃
janice_opiceautor
15. říj 2013
@brsh 😃 dobrý den prosím dvě kila Reniie😃
janice_opiceautor
15. říj 2013
@kamisb dobroou noc, já ám zase na ráno připravenej testík, jeslti tam bude a zesílí anebo naopak.....Hezky se vyspi 😉
pidisek
15. říj 2013
@danaho no to uz je lepší 🙂))) formeláci .... 🙂
coralin
15. říj 2013
@janice_opice super, to je dobře, držím palce. Dneska jsem to řešila s naší psycholožkou ve škole, ona dělá i ve farmaceutickým průmyslu, tak říkala, že by to mohlo být lepší než kortikoidy... ale rizika samozřejmě jsou.. ale říká, že biologický léky jsou lepší než chemický.....
coralin
15. říj 2013
@janice_opice jak už je to dlouho? Není to brzo na testík?
janice_opiceautor
15. říj 2013
@coralin tak Kačí,aby ti to hlavně pomohlo!!!!!! toje na tom to nejdůležitejší víš, uvidíš a uvidíš i to co ti řekne v tý Plzni doktorka.....Já jsem dnesk 10.den, od včera mám na testíku //, dnes ráno jsem zašpinila a tak jsem letěla nak rev, hcg je 44,5...no tak uvidíme, jeslti do pátku povyroste, v pátek ráno jdu ofiko testovat, to ude 13.den, 14.den je sobota, ale sesřička říkala, abych na krev přišla už v pátek páč laborky jsou o víkendu kaput
coralin
15. říj 2013
@janice_opice ježíííš to tak rychle uteklo, no tak to vypadá dobře, to je super 🙂
monyna83
15. říj 2013
@janice_opice Jsem napnutá jako struna...Ale příznaky prostě přenádherný 🙂 🙂 🙂
janice_opiceautor
15. říj 2013
@coralin
@monyna83 no holky jak říámještě se neraduju, nejdřív to musí sílit a pak se uvidí teprve... 🙂 🙂
danaho
15. říj 2013
@janice_opice jo to myslím 😃
coralin
15. říj 2013
@martas14 Ahoj Marti, ono je nejhorší, že nevíš jestli to po nich klesne nebo ne a jak dlouho to bude trvat to nikdo neví
pinkywinkie
15. říj 2013
Holky jsem hrozne nadmuta a boli me hrozne brisko, asi exploduju
janice_opiceautor
15. říj 2013
@pinkywinkie nebooj to jsem měla taky!!!
janice_opiceautor
15. říj 2013
@pinkywinkie to se zavrtávají

Začni psát odpověď...

Odešli