• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
@pavlina1976 jj, napsáno mám z caru 14.den, ale jsem asi zblbla tady z konika, mam pocit, ze melo plno holek uz 7., max 10. den //.
15. črc 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Tak mi dnes ráno dala ještě dr brouka do hlavy po tom utz, ale už se mi ms rozjela a bolí mě břicho jako prase :angry: , takže si jen zítra poslechnu tu nulu z krve...Jj nedá se svítit, prostě jsem tu s váma na to září - říjen, myslím, že když všechno půjde odbře, tak přelom září-říjen do toho jdu :wink: . Zítra mě objednají do caru i na konzultaci, tak si vezmu doporučenky na genetiku a imuno a pomažem :wink:
15. črc 2013 ve 13:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@podzimnice jééé, no to nevím teda a já jsem teda ket neměla, ale holky říkají, že právě po ketu je to ještě dýl, než po ivf :slight_smile: . Já jsem měla ducha 14 den před dvěma lety, už jsem to skoro obrečela, že je to biochemická a krev jsem měla 600hcg :grinning: , tak neplaš a vydrž. Je to dlouhý co :frowning2:
15. črc 2013 ve 13:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@podzimnice no tak to je pak lepší ty diskuze nečíst---fakt počkej, jo nekdy se to stává,ale tolik těch holek není !!!
15. črc 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 no holka já měla v krvi +6 a předtím určitě víc no:((( hele můžu ti řícct, že jsem probrečela ještě víkend - měla jsem ti takový návaly lítosti a asi třikrát jsem řvala a obvinovala se apod..ale to asi ta MS,která včera dorazila a hormony a taky to, že už je to tolikátej pokus a nic:((((((((,.......... S tou Imuno i genetikou začni co nejdříve, docela dloioho to trvá
15. črc 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 dloooouhy....porad nadeje a zklamani...ale kdyz vidim, kolikrat to zvladnou jiny holky, tak si nadavam, ze nic nevydrzim. A to jsi mela fakt prvniho ducha az 14. den?
15. črc 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@podzimnice já mám za sebou 7. pokusů tak vydrž, ty tolik nebudeš potřebovat!! :wink:
15. črc 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jsi statecna, fakt. ale ja to mimi tak moc chci, ze si nakonec rikam, pokud budu zdrava, tak bych do toho sla taky treba desetkrat, i kdyz je to psychickej ocistec.
15. črc 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ja vim, ja jsem te hodne cetla, ale nechtela jsem do ty diskuse psat, nejak na to ted nemam...no ja si rekla po nevydarenym prvnim IVF o imuno a genetiku, na imunu mi nasli protilatky na annexin, ale prej to este nic neznamena, musim za 6 tejdnu na kontrolni odber a jsem rovnou na imuno objednana k malickovy. lidi si ji dost chvali. no a na genetice jsme byli minulej tejden, takze vysledky tak 5-6 tejdnu. uvazovala jsem hodne o laparce v zari, ale ted se mi to nak rozlezelo a mozna si zkusim znova jen nechat udelat pruchodnost vzduchem, primo od rezabka, pac ta krava co mi to delala, tak to bylo bez 100% vysledku, i kdyz se domniva, ze oboustranne nepruchdna, a desne me to bolelo. a dal v sprnu chceme k mori a v zari teda bud laparka bo dalsi pokus.
ale reknu ti to takhle: pripadam si jako chodici neplodnost. kam mi sahnou, tam neco najdou. hormonalne, mechanicky i imunitne. v prdeli, fakt:(
15. črc 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@podzimnice no, hlavně si udělat všechna vyšetření a mezitím to zkoušet i normálně , je to hodně o hlavě....já právě nemám jedinou šanci otěhotnět normálně, ale pokud někdo má alespon minimální naději tak bych to fakt zkoušela ještě mezi pokusama. snad nebudeš moc pokusů potřebovat!!!
15. črc 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 no tak to mi povídej, úplně chápu jak se cítíš - hele ta laparka není špatnej nápad......já bych to zkusila, třeba ti to tam pročistí a vyjde to i přirozeně!!
15. črc 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a jinak ja pri ms po ketu - taky cca 36 dni cyklus, jsem zvracela od bolesti a migreny. 4 dny nepouzitelna a na migreny nezabiral ibac. strasny peklo. ted cekam do tejdne dalsi ms a pokud mi bude porad blbe, tak mozna do ty laparky pujdu. ja mam bolestivou ms hodne a tim padem bych rekla, ze je tam velky riziko endometriozy. treba by mi tam rozrezali par srustu a treba bych otehotnela i prirozene. kdo vi. ale to by se nesmela potvrdit ta nepruchodnost no.
15. črc 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no me od laparky rezabek odrazoval, ze je to vlastne zbytecna operace, jakoze navic, kdyz uz tim ivf mechanickou zabranu obchazime. tak porad nevim no.
15. črc 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a prave se mi nechce tri tejdny na PN a este kdovi, co tam najdou a odkladat ivf no.
15. črc 2013 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 já právě po laparce šla do IVF a otěhotněla.... a pak už nikdy tak k ní mám prostě dobrej vztah.... já mám MS taky strašně moc - 2 vložky a tampon a taky dost bolestivou,ale endometriozu nemám naštěstí tak to nemusí být...... já jediné co mám, tak mi všichni chválí sliznici pokaždý ale jak vidno je mi to k prdu.. No zkusím ještě ty pitomé NK bunky... a uvidíme
15. črc 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Trochu jste mi daly holky brouka do hlavy s tou laparkou....Byla jsem na ní před dvěma lety než jsme šli do prvního IVF a právě mi zjistili endometriozu a řekli, že jinak než uměle to nepůjde.....Je fakt, že si nedáváme pozor nikdy a taky jsem nikdy neotěhotněla...Teda s Pájou v těch 23 letech jo, ale pak už nic :frowning2: . Tak nevím no.
15. črc 2013 ve 14:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@podzimnice jj fakt 14 den, ale je fakt, že jsem dřív netestovala...ale vzhledem k tomu, že to byl duch, tak předpokládám, že by tam dřív nebylo nic :wink:
15. črc 2013 ve 14:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jen jsem ti chtěla říct, že je fakt, že člověk nikdy neví, kamarádka před dvěma lety mimoděložní těhotenství - přišla o vaječník a vejcovod a řekli jí, že druhý má neprůchodný a má teď měsíc chlapečka přirozeně....no
15. črc 2013 ve 14:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 hm já totiž taky právě nevím s tou laparkou,lae u mě juž je laparka si k prdu no...:(
15. črc 2013 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 no právě znám takových případů dost že IVF nic, pak laparka a pustili to z hlavy a mimino...I proto si ,když mám blbej den přijdu strašně méněcenná, že u mě to přirozeně nehrozí..Manžel vždycky říká, že za to přece nemůžu,ale říkej to ženský, že jo...
15. črc 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976
@janice_opice
no a prave ze ja o takovejch pripadech taky vim...laparka a sup, prirozeny tehu.
15. črc 2013 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jinac ja mela taky apendektomii, v 15ti letech...takze tam srusty bejt klidne muzou.
15. črc 2013 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj Janinko, já tě chápu ani nevíš jak moc....Hele o mojí ségru by si chlap otřel trenky a hned je v tom, no a podívej na mě :frowning2: . Jani, myslím, že máš obrovskou sílu v tom, že máš syna a víš, že to jde!!!!! Už jednou se ti to povedlo, tak se to prostě povede podruhý!!!! Víš, ty to možná nevidíš, ale to je máš dítě je už prostě skoro neuvěřitelný :wink: , vezmi si, že před pár lety žádný umělý nebylo :wink:
15. črc 2013 ve 14:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 jo já to tak beru - to umělý se povedlo právě po laparce, ale to jsem měla spon 1 vejcovod...ted nemám žádnej tak nevím,jeslti laparka není zbytečná no, zkusím se zeptat doktorky a uvidíme...Jo Kuba je moje záchrana, jen mě strašně mrzí, že tu ted není a vím jak bude moc zklamanej....strašně s emi po něm stýská a ted o to víc......ale máš pravdu mám jeho. Jen jsem chtěla ještě jedno dítě z lásky vzniklé,které by mělo toho nejskvělejšího tátu na světě hned o dzačátku ........chtěla bych, aby muž zažil dítko už od miminka.....co od miminka - od bříška a někoho kdo by to se mnou prožíval a užíval si to..to jsem prvně neměla.....
15. črc 2013 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 @janice_opice tak to asi fakt proberu ještě s doktorem jestli to za to nestojí.... Je to teda dost hnusný, jak potom bolí ty kosti od toho plynu, ale.......možná to nechám jako poslední možnost, když se nepovede to poslední IVF, nebo myslíte ještě před tím?
15. črc 2013 ve 14:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 mno právě, tak to zvaž no a zkus to probrat ještě třeba s jiným doktorem....
15. črc 2013 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice u nas to bohuzel prirozene taky nepujde, ja jsem uplne ok, ale manžel zas ko:(
15. črc 2013 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 hele já ti nevím, taky mám za sebou laparoskopický odstranění srůstů a postupně vejcovodů asi se fakt zkusím zeptat doktorky a řeknu ti co mi řekla, třeba ti to pomůže...
15. črc 2013 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Ach jo, já bych ti to tak moc přála, ale opravdu mooooc! Musíte to ještě jednou zkusit Jani!
15. črc 2013 ve 14:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice taky si něco takovýho přeju, když mám konečně hezkej vztah s fajn chlapem, tak je zas tohle...je to zakon schvalnosti-holky tehotnej na diskotekach a v rozvodovym rizeni a pred rozchodem, ale kdyz je vse doma ok, tak nic:((
15. črc 2013 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek