• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

25. března 2017 
@janice_opice
@danaho
@coralin
@brsh jinak holky sobotní mejdan dopadl super, samozřejmě jsme se nacuckaly už řádně v autě, ale zkuste si pít šampíčko ze skleniček na stopce na D1 vřele doporučuji, máte to rovnou i s koupelí :grinning: :grinning:
Jinak jsme byly v tom Roxy a že půjdeme pokračovat po těch barech, ale jak jsme se rozšouply, tak naráz bylo ráno a náš šofér už stál před vchodem, byly jsme v té zadní části, tam to bylo takové malé útulné a my velké a rozjeté, zahrál nám i dost slušně, takže jsme zatrsaly a zpáteční tři hodky v autě jsme prospaly ...nevěsta byla spokojená a dárečky se jí líbily, závoj ani podvazek za celou dobu nesundala takže se námaha vyplatila :grinning:
22. črc 2013 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@pavlina1976 já se zblázním bude svatbááááááá, no to je krásný Pavli......tak to budeš mít teď dost husté pergolka, pak všechno to kolem svatby, laparka, přirozené těhu atd...... ale zase na druhou stranu samé krásné povinnosti :wink: :wink: no držím palečky zlato, aby to pěkně všechno navazovalo a dopadlo na jedničku
téda a už máš nějakou představu o šatičkách?
22. črc 2013 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin né Kači svatební víno jim chystat nebudeme, protože hold jak to bude na té kapličce, tak musí mít to jejich, což je teda blbé, kór tady na jihu, kde každý rád donese ochutnat to svoje, ale tak to se nedá nic dělat.....ale moje druhá kámoška to měla a bylo to moc pěkné, jim to dělal jako překvapení její otec a nemělo to chybu......i jsem si pak jednu šlohla na památku domů, ale oni teda nám po svatbě dovezli ještě další :grinning: :grinning: No sehnat koně byl celkem problém, taky tady jeden za to chtěl deset litrů!!! a to jsem se vdávala skoro před deseti rokama, takže teď už by to bylo úplně hrůza, naštěstí jsme pak sehnali náhodně jednoho staršího pána co jezdívá vinobraní a ten nám dohodil ještě jeho kámoša a měli jsme to za dva litry komplet a do dojeli celou cestu v děsným horku až k nám, pak od kostela na oslavu, vyfotili jsme se jak jsme chtěli a ještě nám povozili děcka tam dokola :grinning: :grinning: Holoubky jsme taky měli,ale né že by jsme je pouštěli, ale pustil nám je jeden známý plnou klec, akorát tam je hodně velkých stromů, kolem kostela tak jsme měli strach aby si nějak neublížili, on je má totiž závodní :sweat_smile: :sweat_smile:
no je toho moc, teď ladíme poslední úpravy na foto koutek, a penízky jim budeme dávat přivázané do deštníků, myslím, že to udělá pěkný efekt na focení až ho otevře a vypadnou na ni prašulky :grinning: a to ještě chceme vybrat nějaké jejich srandovní fotky, ale jak to stihnem to teda nevím....
22. črc 2013 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice teda Jani, to mě posadilo na prdel, já tam chci takýýýýýýý :stuck_out_tongue_closed_eyes: No krásný fotečky, vy jste toho viděli tolik, že to snad ani není možné za jednu dovolenou, krásný příroda, budovy, zvířátka no všechno dokonalý až na půdu ....hrozně závidím toto je splněný sen, akorát to vaše jídlo by mě zabilo.....takový pohled na polévku s pařátky mi vyrazil dech, jestli se tam někdy dostanu, tak asi jedině s kufrem plným instatních polívek, abych tam nepošla hlady a uvezla to v kufrů :grinning: :grinning: :grinning:
no musím to zítra ještě přejet jednou, abych si to pořádně vychutnala :wink:
22. črc 2013 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
23. črc 2013 v 00:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkafel no to si piš,že budu myslet a držet všechno co se dá :slight_smile: ..dáte dva kulíšky?
@baby1984 urcitě zavádět pokud chceš tak nějak norm.fungovat..je to fakt drijak a vajucha to mas uplne super tak jen tak dal a drzim pesti :wink:
23. črc 2013 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel držím palce na Ketík ať se u tebe bojovníčkovi líbí a pěkně se zavrtá :wink:
@baby1984 holky už ti všechno napsaly. Mě vždy říkaly v CAR zavádět. A 8 vajíček je paráda gratuluju. A ať jich co nejvíc vydrží. :wink:
23. črc 2013 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 tak to byla super rozlučka se svobodou. V neděli pojedu do brna,tak zkusím na D1 otevřít šampíčko :grinning: Bublinky já můžu.
23. črc 2013 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek to chilli zní zajímavě. Už jsem to kdysi slyšela.Ale to mi radila kámoška ať jím chilli papričky. Ale ty bych do pusy nevzala.Ty jsi to brala?
23. črc 2013 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky moc děkuji za odpovědi,ale dneska už to tak slavný není,volali s CAR a oplodnili jich 5 a do dneška jich vydžely jen 2 tak sem z toho taková špatná a mám strach co bude zítra
23. črc 2013 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 úbytek embryí je přirozený. Nebuď smutná a věř těm 2 bojovníčkům. Je důležitá kvalita. A teď chceš 1 miminko,tak stačí 1 kvalitní embryjko. :wink:
23. črc 2013 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho věřim jim,musim,ale je mi líto že jich bylo tolik a dneska první den a jsou jen 2 :frowning2: tak je to moje první IVF tak nevim přesně co je dobře a špatně,ale je to skok
23. črc 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@baby1984 nazdárek proč se omlouváš??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jsme rádi, že tě vidíme - určo zavádět - prý je to lepší:slight_smile:
23. črc 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@baby1984 já myslím, že i dvě jsou krásné - hele @brsh měla jedno jediné vajíčko, jednu spermijku a šupla a je těhule, takže jim věř!!! Nepotřebuješ kvantitu,ale kvalitu!! Moc ti držím pěsti,aby to vyšlo!!
23. črc 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@baby1984 neboj ja měla 11 a nakonec bylo 5 - minule 22 a bylo 8....oni vybírají jen ty nejlepší !!!!!!!!
23. črc 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 :slight_smile:)Mexico bylo super a jak říkáš splněný sen....viděli jsme toho strašně moc projeli jsme 9 států.....A jídlo je tam super, tam nic není potřeba s sebou - maj tam samé mňaminy!!!! tohle byla vyjímka taková specialitka jednoho státu, takže se toho fakt neboj, já zkusila i kobylky pražený:slight_smile:)Tobě by chutnalo ted si nevzpomenu jak se to jmenuje, ale výborný..já si vzpomenu . jinak z tohoto bys vybrala ne? nějaký bezmaso:slight_smile: http://recepty.mraveniste.cz/seznam.php?idselect=16&filtr=kuchyne&page=1&row=all&order=jmeno&search=
23. črc 2013 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho jasny normálně spolkneš dve kapsle je to jak vitamin a nepálí to :slight_smile: nebo rychle pro chili omáčku do tesca / sladkokyselá Thai/ a tu s chlebem.... Ale kapsle jsou nej....
23. črc 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice už sem myslela,že sem nepřijdeš,mi písnout co si o tom myslíš.No sem nechtěla tady prudit víš když je to září.listopad.No sem na to zítra zvědavá co mi zavolají,doufám že budou v pohodě když to zvládlo do teď.
23. črc 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek já jim sweet chilli skoro ke všemu...miluju a v Mexicu jsem si propálila bachor, ale kapsle objednám:slight_smile:
23. črc 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@baby1984 no jo to sice je, ale stejně je tu spoustu holek co jsou ted v procesu :slight_smile:))) a máš prodlužku?? Fakt ti držím pěsti at to dobře dopadne!
23. črc 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice objednej - totiž tý omáčky bys musela doslova sežrat snad pul flašky denne abys měla to co ve dvou kapslích... A fakt doporučuju ten caj Báby Radnické...nechala jsem tu taky někde ten odkaz- ale bacha - fakt jen originál !!!!!
23. črc 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 neboj... Ja tady nervila viď Jani...proste kdyz to ma byt - bude!!!!!!!!! Uz jsem nedoufala, v mým veku a po 5té a vidíš, vyšlo...embýsové to daj!!!!!!!
23. črc 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jsi jedla kobylky??? no to bych asi nedala. Já jen jednou šneky ve Španělsku a to jsem v sobě měla dvě 13 stupňový piva :grinning:
@pidisek to u mě jedině ty kapsle. Jsem žlučníkář,takže nesmím ostrý. To bych si koledovalal o pořádný záchvat :angry:
@baby1984 první IVF je takové zkušební. Nevědí ještě jak bude tvoje tělo reagovat. Tak není podstatné že jsou 2. Teď je důležité aby vydržely. Tak jim tu všechny budeme fandit :slight_smile:
23. črc 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho no ale v žaludku se to rozpustí...tak to holka nevím....
23. črc 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice mám ICSI,PK,a pak Vertifikaci ale k tomu asi nedojde,no nebudu předbíhat.
23. črc 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek v tabletkách by to vadit nemuselo. Já jsem stejně čuňátko a často si dám to co nemůžu. Vím,že musím dávat bacha po stimulaci,to mi stačí málo a je zaděláno na záchvat. Ale naštěstí to nemám moc. Zatím jsem zažila jen 1 fakt krušnej a pár slabších. Ty jdeš na UTZ v pátek?
23. črc 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho tak to zkus fakt to je super na prokrveni a na cirkulaci krve :slight_smile: ja myslím ze me to pomohlo :slight_smile: jdu v pátek a doufám v srdíčko - měla bych byt 7+0 tak snad bude vse ok :slight_smile:
23. črc 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho jojo jedla zkusila jsem to a byly to kobylky pražený s chilli:slight_smile:) a byli jako oříšky...:slight_smile:))Můj muž mi sice pak odmítal dát pusu, takže jsem je jedla potajmu v autobusu,když spal a zapíjela Tequilou :grinning: :grinning: :grinning:
@baby1984 Mimochodem moje první IVF jsem měla taky dva bvojovníky a vidíš, jeden z nich zabojoval a ted mu bylo čerstvě 12 let:slight_smile:))) takže jim fakt věř!!!!!:slight_smile:to vyjde uvidíš
@pidisek kdy jdeš na to srdíčko už tu chci nějakej obrázek!!!!! :wink:
23. črc 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek.. neboj bude srdicko.. :slight_smile: jinak te zdravim z lazni :slight_smile: ted uz verim ze pomohou a ze treti pokus vyjde
23. črc 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek
@danaho
cau holky, co ja bych pro miminko neudelala - pri ketu jsem se taky cpala chilli a nepomohlo to...tak nevim no:/
23. črc 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek