IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pinkywinkie
15. říj 2013
@janice_opice kez bys měla pravdu 🙂
janice_opiceautor
15. říj 2013
@pinkywinkie já jí mám!!!!! 😉 😉
pinkywinkie
15. říj 2013
@janice_opice ted jsem počítala injekce a za tenhle pokus jich uz mám 43 pichnuti k dnešnímu dni. Mazec
janice_opiceautor
15. říj 2013
@pinkywinkie no já už přes 80 .-)
pavlina1976
15. říj 2013
@janice_opice Ahoj Jani, to je krása, moc na tebe myslím!!!! Je to tam holka zlatá a jen porostou a hcg vystřelí do nekonečna 😃 . Krásnýýý! Ale ty nervy to je fakt maso. Já jsem to dostala 😞 , přemýšlím, jestli fakt tím clostíkem neztrácím čas, jestli bych se neměla zkusit objednat do Cube a začít. Z jedný strany se hrozně těším, ale z druhý tyhle nervy jak napsala @martas14 paralizující!
pavlina1976
15. říj 2013
@pinkywinkie Ahoj, mám z vás děvčátka velkou radost, vypadá to velmi slibně 😉 , jsem napnutá a těším se na tvoje // 😉
tygrisek09
15. říj 2013
Tak opět jsem ulehla s Utrogestanem. A chlap není doma.
janice_opiceautor
15. říj 2013
@pavlina1976 jééé Pavlíí to ě mrzí😞((( ale myslím, že s tim CUbe je to dobrej nápad!!!!dokud jsi čistá uvnitř, určitě to vyjde!!!!!
já nemám vůbec vyhráno, uvidím v ten pátek.....bojim bojim
tygrisek09
15. říj 2013
Utrogestan v posteli je zkrátka jistota 😃
pavlina1976
15. říj 2013
@danaho Ahoj, mě teď trvalo snad půl hodiny vás dočíst, to je neuvěřitelný 😃 , i když s Janinky příběhem to chápu 😃 . A jak se cítíš holka? Moc na tebe myslím. Ty naše zážitky to je děsný.......Každý píchnutí člověk zkoumá a řeší :-| . Ale ten co to nezažil nepochopí. Moc ti to přeju, drž se 😉 Bude to dobrý!!!!!! Já jsem to dneska dostala, fakt přemýšlím, že nebudu čekat do příštího roku na ten poslední pokus, že do toho půjdu co nejdřív, vypadá to, že s clostíkem jen ztrácím čas....Ach jo
pavlina1976
15. říj 2013
@meyryen Ahoj, nález jako já, taky odstraněno, tak mi dali naději, že by to třeba s clostíke šlo přirozeně, ale po druhý beru clostík a dnes jsem to zase dostala no, tak si říkám, jestli neztrácím čas, jestli hned nejít do posledního pokusu. Co máš v plánu ty?
pavlina1976
15. říj 2013
@kamisb Blahopřeju ke krásný úrodě🙂, tak ať se hezky páří 😃
pinkywinkie
15. říj 2013
@tygrisek09 ja uz taky lezim sama s utrousem 😃
tygrisek09
15. říj 2013
@pinkywinkie 😃 ještě že ho máme
pavlina1976
15. říj 2013
@martas14 Ahoj Martinko, prosím tě začni psát knihy!!!!!! Máš talent zlato 😉 . Dnes ta hnusná mrcha dorazila 😞 , holky mě tady tak naladily, že fakt hodně přemýšlím, jestli tím clostíkem neztrácím čas a nedělám si planou naději..... Jestli se nemám objednat a jít do toho posledního pokusu co nejdřív 😉
pavlina1976
15. říj 2013
@janice_opice Ale prosím tě, vždyť to je krása Jani, prostě jsou tam!!!!! Vyhráno nemáme ani v 10 tt.......Jsme holt prostě postižený no 😃 . Bude to OK uvidíš, věřím jim 😃 . Myslíš, že bych se měla objednat a jít do toho viď?
pinkywinkie
15. říj 2013
@pavlina1976 pavli ja věřím ze to vyjde 🙂
pinkywinkie
15. říj 2013
@tygrisek09 no ten nezklame vid a ja mám dva 😃
tygrisek09
15. říj 2013
@pinkywinkie heč, já taky
pinkywinkie
15. říj 2013
@tygrisek09 a ja budu mít i rano 😃
tygrisek09
15. říj 2013
@pinkywinkie já taky 😃 to už je podezřelé, nemáš náhodou toho mého 😃
pinkywinkie
15. říj 2013
@tygrisek09 vypadá to tak vid 😃, ale je jenom muuuuj 😃
tygrisek09
15. říj 2013
@pinkywinkie to by mohla napsat každá 😃
janice_opiceautor
15. říj 2013
@tygrisek09 @pinkywinkie koukam holky,ze vam ten Utrous uz leze na mozek 😃
tygrisek09
15. říj 2013
@janice_opice hele, jedna, která nám závidí 😃
janice_opiceautor
15. říj 2013
@pavlina1976 uprimne?Myslim,ze jo dokud mas v brisku po te laparce uklizeno.Ale to je jen muj pocit jak bych to asi resila ja.Verim,ze ti miminko stoji uz za dverma.;-*
janice_opiceautor
15. říj 2013
@tygrisek09 to jooo pac ja vzdycky rano kousu do polstare,esli se ten muj trefi(s injekci) anebo ne. 😃 ale co jsem si vybrala to mam.
tygrisek09
15. říj 2013
@janice_opice tak pan manžel je ostrostřelec? 😮
pinkywinkie
15. říj 2013
@tygrisek09 hehe, ostrostřelec 🙂 @janice_opice ty mas doma Antona střelce ostrostrelce 😃
pinkywinkie
15. říj 2013
@tygrisek09 no to teda 😃

Začni psát odpověď...

Odešli