IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
janice_opiceautor
15. říj 2013
@tygrisek09 jasny zatim tu injekce zvlada bravurne a tak nemusim nekam kde by mi to pichli 🙂 ale obcas,kdyz ho vidim rozespalyho tak mam strach 😃
pinkywinkie
15. říj 2013
@janice_opice na mozek neeee, my ho mame s @tygrisek09 jinde 😃
janice_opiceautor
15. říj 2013
@pinkywinkie furt lepdi nez navigatora ze Žhavych vystrelu 😃
pinkywinkie
15. říj 2013
Kocicky jdu háji. Přeju krasne sníky 🙂
tygrisek09
15. říj 2013
@pinkywinkie Dobrou noc a hezké sny.
martas14
15. říj 2013
@tygrisek09
@pinkywinkie tak teď jsem tak pěkně nasmála, s váma je tu holky taková čurina a Jaňur tomu pak nasadí vždy korunu, no není nám tady fajn, ještě že vy už jste jasný na dalších devět měsíců, to nám ta zima pak pěkně uteče 😃 😃
tygrisek09
15. říj 2013
Teda v podbřišku mě píchá jako bych měla zánět močových cest a mám pocit jako bych tam měla nafouknutý tenisák 😃
tygrisek09
15. říj 2013
@martas14 samozřejmě sranda musí být. A jaňourek musí být v čele, když má manžela ostrostřelce 😃
pidisek
15. říj 2013
@tygrisek09 jo to jsem mela taky 🙂
tygrisek09
15. říj 2013
@pinkywinkie nad tímhle tvrzením budu naklepávat bobísky ještě dlouho
tygrisek09
15. říj 2013
@pidisek vyloženě křížím nohy v posteli
martas14
15. říj 2013
@pavlina1976 no já bych Pavli psala nejradši knihy a to vkladní, akorát netuším co bych tam teda připisovala 😃 😃 jinak mám talent jen gaučing ten by mi teda šel 😃 😃 Ta mrcha mrchatá mě teda mrzí, to fakt neměla holka dělat si takto přijít, když o ní vůbec nikdo nestojí!!! A zcela tě chápu, že se ti nechce čekat ještě takovou dobu do příštího roku, podívej šanci zkoušet přirozeně ti nikdo nevezme ani pak a kdo ví co to tam dole může rozhýbat, ale když je vyklizíno a nic jiného není co by vám stálo v cestě tak určitě běž........ navíc ten CUBE je tu tak vyhlášený, že tam snad na ty oplodněný vajíčka mají patent, takže ti tam nějaký pěkný dáreček pod stromeček taky vymodelují, naskočíš tady na tu mexickou vlnu, jak nasadila Janča a pojedeš......... tomu se těžko odolává jak to tu člověk čte 😉 😉
martas14
15. říj 2013
@coralin aha tak to je blbé, že je to tak nejisté všechno... no i když co je u celého IVF jisté, taky prd, pokaždé je všechno jinak i cykly i reakce a cokoliv....prostě musíme věřit a ono to výjde, jednou musí a po těch peripetiích je už čas i na tebe holka
janice_opiceautor
15. říj 2013
TAK holky vecerka!Vycistit zuby,zhasnout a spat. A ja predne jeste pripravim o zivot toho mimozemstana z Alzy a to uvidi 100 tabletu tydne..
tygrisek09
15. říj 2013
@janice_opice rozkaz! 😃 " 100 tabletů týdně, máme ..... v plíně" (doplňte si, co chcete. U nás je to podle momentální situace) 😃
tygrisek09
15. říj 2013
@janice_opice "a někdy tam bývá opravdu jen mokro"
pinkywinkie
16. říj 2013
Krasne rano devcatka 🙂
Sedim v praci s utrousem a je mi krasne. Boli me brisko jako kdybych to mela dostat. Vcera jsem byla s pejskem a normalne takovy mega bolesti, ze jsem ani nemohla skoro stat 🙂
@janice_opice uz strilel ostrostrelec? 😃
@tygrisek09 uz ho mas taky? 😃
janice_opiceautor
16. říj 2013
@pinkywinkie dobre rano.to je vrtani holka.urcite.tak hlavne sed a nenamahat..ostrostrelec chrni.ma dnes a zitra volno tak ho necham jeste chvili spat
pinkywinkie
16. říj 2013
@janice_opice no snad jo, na testu nic videt jeste nebude, tak to zkouset nebudu ....
pidisek
16. říj 2013
@janice_opice Janí dobre ranko tak co?????
tygrisek09
16. říj 2013
@pinkywinkie Dobré ráno, ještě ne. U mě až v deset 😃
tygrisek09
16. říj 2013
Jinak dobré ráno, všem. Já jsem ještě v posteli, ale chytá mě žravá 😃 takže budu vstávat. Jinak jsem jak koroptev, dvakrát za noc na wc.
pidisek
16. říj 2013
@tygrisek09 jasny příznak 🙂
pinkywinkie
16. říj 2013
@tygrisek09 tak to ja byla jenom jednou za noc a hned rano kdyz jsem vstavala, tak jsem krizila nozky 🙂
tygrisek09
16. říj 2013
@pinkywinkie baletní trénink nožky křižmo teď dělám úplně běžně 😃
tygrisek09
16. říj 2013
@pidisek na příznaky začnu věřit v pondělí, do té doby vše svádím na Utrogestan
pidisek
16. říj 2013
@tygrisek09 🙂 ja mela několik transferů - a kila utroše - ale nikdy nepůsobil čůrání 😃 😃 😃
pinkywinkie
16. říj 2013
@tygrisek09 ale priznaky mas pekne 🙂 kolikaty den jsi po ET?
kamisb
16. říj 2013
Holky tak volala sestřička a jsem z toho taková zkoufalá 😞 z 12 vajíček máme jen 2 embryjka ...vím, že jako stačí i jedno silný ...ale tohle jsem trochu nečekala... to je míň než posledně kdy z 5 byli 3 😞

ach jo ...njn, tak snad nějaký do pátku vydrží ...
pidisek
16. říj 2013
@kamisb neboj, hlavne ze jsou.... O to víc budou silnější !!!!!!!

Začni psát odpověď...

Odešli