• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

autor
@tygrisek09 jasny zatim tu injekce zvlada bravurne a tak nemusim nekam kde by mi to pichli :slight_smile: ale obcas,kdyz ho vidim rozespalyho tak mam strach :grinning:
15. říj 2013 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice na mozek neeee, my ho mame s @tygrisek09 jinde :D
15. říj 2013 ve 22:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pinkywinkie furt lepdi nez navigatora ze Žhavych vystrelu :grinning:
15. říj 2013 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Kocicky jdu háji. Přeju krasne sníky :slight_smile:
15. říj 2013 ve 22:54  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie Dobrou noc a hezké sny.
15. říj 2013 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09
@pinkywinkie tak teď jsem tak pěkně nasmála, s váma je tu holky taková čurina a Jaňur tomu pak nasadí vždy korunu, no není nám tady fajn, ještě že vy už jste jasný na dalších devět měsíců, to nám ta zima pak pěkně uteče :grinning: :grinning:
15. říj 2013 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Teda v podbřišku mě píchá jako bych měla zánět močových cest a mám pocit jako bych tam měla nafouknutý tenisák :grinning:
15. říj 2013 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 samozřejmě sranda musí být. A jaňourek musí být v čele, když má manžela ostrostřelce :grinning:
15. říj 2013 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tygrisek09 jo to jsem mela taky :slight_smile:
15. říj 2013 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie nad tímhle tvrzením budu naklepávat bobísky ještě dlouho
15. říj 2013 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek vyloženě křížím nohy v posteli
15. říj 2013 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 no já bych Pavli psala nejradši knihy a to vkladní, akorát netuším co bych tam teda připisovala :grinning: :grinning: jinak mám talent jen gaučing ten by mi teda šel :grinning: :grinning: Ta mrcha mrchatá mě teda mrzí, to fakt neměla holka dělat si takto přijít, když o ní vůbec nikdo nestojí!!! A zcela tě chápu, že se ti nechce čekat ještě takovou dobu do příštího roku, podívej šanci zkoušet přirozeně ti nikdo nevezme ani pak a kdo ví co to tam dole může rozhýbat, ale když je vyklizíno a nic jiného není co by vám stálo v cestě tak určitě běž........ navíc ten CUBE je tu tak vyhlášený, že tam snad na ty oplodněný vajíčka mají patent, takže ti tam nějaký pěkný dáreček pod stromeček taky vymodelují, naskočíš tady na tu mexickou vlnu, jak nasadila Janča a pojedeš......... tomu se těžko odolává jak to tu člověk čte :wink: :wink:
15. říj 2013 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@coralin aha tak to je blbé, že je to tak nejisté všechno... no i když co je u celého IVF jisté, taky prd, pokaždé je všechno jinak i cykly i reakce a cokoliv....prostě musíme věřit a ono to výjde, jednou musí a po těch peripetiích je už čas i na tebe holka
15. říj 2013 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TAK holky vecerka!Vycistit zuby,zhasnout a spat. A ja predne jeste pripravim o zivot toho mimozemstana z Alzy a to uvidi 100 tabletu tydne..
15. říj 2013 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice rozkaz! :grinning: " 100 tabletů týdně, máme ..... v plíně" (doplňte si, co chcete. U nás je to podle momentální situace) :grinning:
15. říj 2013 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice "a někdy tam bývá opravdu jen mokro"
15. říj 2013 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Krasne rano devcatka :slight_smile:
Sedim v praci s utrousem a je mi krasne. Boli me brisko jako kdybych to mela dostat. Vcera jsem byla s pejskem a normalne takovy mega bolesti, ze jsem ani nemohla skoro stat :slight_smile:
@janice_opice uz strilel ostrostrelec? :grinning:
@tygrisek09 uz ho mas taky? :grinning:
16. říj 2013 v 07:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pinkywinkie dobre rano.to je vrtani holka.urcite.tak hlavne sed a nenamahat..ostrostrelec chrni.ma dnes a zitra volno tak ho necham jeste chvili spat
16. říj 2013 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no snad jo, na testu nic videt jeste nebude, tak to zkouset nebudu ....
16. říj 2013 v 07:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Janí dobre ranko tak co?????
16. říj 2013 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie Dobré ráno, ještě ne. U mě až v deset :grinning:
16. říj 2013 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dobré ráno, všem. Já jsem ještě v posteli, ale chytá mě žravá :grinning: takže budu vstávat. Jinak jsem jak koroptev, dvakrát za noc na wc.
16. říj 2013 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 jasny příznak :slight_smile:
16. říj 2013 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 tak to ja byla jenom jednou za noc a hned rano kdyz jsem vstavala, tak jsem krizila nozky :slight_smile:
16. říj 2013 v 07:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie baletní trénink nožky křižmo teď dělám úplně běžně :grinning:
16. říj 2013 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek na příznaky začnu věřit v pondělí, do té doby vše svádím na Utrogestan
16. říj 2013 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tygrisek09 :slight_smile: ja mela několik transferů - a kila utroše - ale nikdy nepůsobil čůrání :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2013 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 ale priznaky mas pekne :slight_smile: kolikaty den jsi po ET?
16. říj 2013 v 08:14  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak volala sestřička a jsem z toho taková zkoufalá :( z 12 vajíček máme jen 2 embryjka ...vím, že jako stačí i jedno silný ...ale tohle jsem trochu nečekala... to je míň než posledně kdy z 5 byli 3 :(

ach jo ...njn, tak snad nějaký do pátku vydrží ...
16. říj 2013 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb neboj, hlavne ze jsou.... O to víc budou silnější !!!!!!!
16. říj 2013 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek