• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
Dobré ráno,všechny čekatelky na // i ostatní...
@janice_opice co dnešní testík, už jsi ho zkusila, nebo to dneska necháš být?? :grinning: :grinning:
@pinkywinkie hezky sed´a hýčkej bobánky...za chvíli budou taky //
@tygrisek09 taky hezký příznaky, tak to tu pěkně rozjedťe a my se přidáme...
16. říj 2013 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb škoda... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: neboj, tyhle vybraný jedici zabojujou za všechny--- :grinning: :grinning:
16. říj 2013 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie 7.10. byl transfer. Takže 9. den.
16. říj 2013 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - no to by teda měly, jinak nevím .... ale nějak mě to teda sebralo ...snad to za chvíli přejde
@pidisek - jj já vím, jen ten pocit, je teď takový na prd :(
@tygrisek09 jeee, ja mela 7.10 OPU :slight_smile: takze to bude u Tebe dobre :grinning:
@jaka17 snad ano :slight_smile: verim jim
16. říj 2013 v 09:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb To je děsnej šok, já posledně z 9 folikulů taky jen 2 vajíčka, taky jsem z toho byl špatná, ale obě se oplodnily jedno to dotáhlo do morulky a zaváděli jsme, to že se mu u mě nelíbilo je jiná věc :frowning2: . Tak neboj, dvě jsou pořád dost :wink:
16. říj 2013 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jj, máte pravdu děvčátka, už jsem to včera říkala manžílkovi a ten řekl, že to samozřejmě záleží na mě jak se cítím a ať nás objednám kam chci :grinning: Jani hrozně si mě nahlodala s tím Cube, máš tam na ně číslo? Pošleš? Ať se můžu objednat :wink: . A co ty? Jak se cítíš? Dávej na sebe pozor!!!! :grinning:
16. říj 2013 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Já jí mám diangostikovanou už 6let ale operačně se nikdy neřešila, byla jsem jen na hormonální léčbě. Měla jsem jedinej příznak a to bolest při sexu, bylo to jak by do mě někdo řezal žiletkama, všichni dr na mě koukali jak na blázna a až mě nakonec nová gynekoložka poslala na laparo a tam se prokázala endoška.....ale bylo jí tam tolik, ale malá ložiska, že se jim to nechtělo odstraňovat, tak se na to vyflákli a nasadili jen hormony. Takže teď po 6 letech mi jí v podolí odstranili, no byla všude..... :confused:
16. říj 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Holka, držím hrozně moc palce, aby to byli ti nejsilnější bojovníci :wink:
16. říj 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 ahoj pavli, já to včera nedočetla :cry: mrcha hnusná...Jděte do toho, já taky po druhém nativu řekla, že už ty experimenty na dlouho nechci a půjdeme do nejjistější -teda teoreticky- varianty...
16. říj 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 tel CUBE 220 303 870
16. říj 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 dobré ránko, čárka na testech furt je, možná o malounku zesílila,ale teda ne nějak moc, začínají mi splaskávat žíly na prsou tak mám strach, že to jde zse pryč......jinak mi je nějak trochu jako divně od žaludku, takovej jao na vodě ho mám
16. říj 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie já jsem začala chodit čůrat víc až včera.... :wink:
16. říj 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb holka neboojjj!!! uvidíš, že to vybojují,takže ET v pátek?Dělali naconec to ICSI? Držím ti moc palce!!!!
16. říj 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 testovala, // tam jsou fur, možná o maloulinko silnějšíale ne o moc, ale budu to brát tak, že se hcg zvyšuje každé dva dny tak snad zítra!!!
16. říj 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 jj je to tak, zkoušet clostíkem, když by se ten poslední pokus nepovedl můžu do nekonečna :confused: . Tak jsem se objednala do Cube na 5.11. což mě docela potěšili, že je to fofr, říkali, že do konce roku by se to mělo stihnout. Z jedný strany se strašně těším, ale z druhé mi už je zle z těch nervů :wink:
16. říj 2013 v 09:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb neboooj, ti jsou silni bojovnici. to zvladnou :slight_smile:
16. říj 2013 v 09:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen - děkuji no už jsem se uklidnila tak věřím že to budou šikulové, nebo alespoň jedno.

takže tady alespoň vidíš, že to ICSI asi má něco do sebe až se budeš příště rozhodovat, asi to za ty nervy nestojí.
I když je pravda, že ani to moc nezaručí že šance se pak zvětší. Ach jo, ale co snad už to je poslední rána a v pátek dostanu to svoje zlatíčko. :sunglasses:
16. říj 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb hele to je normálné, já taky ořvala ty,které se nám zastavili ve vývoji.......ulev si a zaměř se na ty dvě bublinky bojovníčky a bude to OK!!!!to bude dobrý, uvidíš.......ale známe to všechny......je to těžký, moc těžký
@janice_opice - tak dokaď jsou tak super, čůrání taky a jinak se moc nesleduj a hezky odpočívej.
@petulak1988 Ahoj Petí, jak jsi vlastně teď na tom? Už jste byli v Cube na té konzultaci? Chtěla si odejít od Apo, teda jestli si to pamatuju dobře :wink: . Já jsem to teď zase dostala, myslela jsem, že když mě vyčistlili od endošky, tak že by se to mohlo povést s clostíke.....Ale nějak jsem se včera rozhodla, že nebudu na nic čekat a půjdu do toho posledního pokusu :grinning:
16. říj 2013 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - děkuji, jj už jsem slzičky otřela a bude líp. Jen nevím kolik takovýhle šoků jsem schopná zvládnout :( a to jsem tentokrát byla s pohodě a klídku ...ale to je asi kvůli těm NK buňkám, že při nervech klesají tak to asi proto ..taky je mám zvýšený, ale jen lehce tak asi aby se dostaly na normální hodnoty :angry:
16. říj 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 koukám , že Petula ti číslo už napsala:slight_smile:.Super přístup od manžílka:slight_smile:)) a myslím, že uděláš dobře...já jak jsem psala výše: // tam jsou futr, možná o maloulinko silnějš,íale ne o moc, ale budu to brát tak, že se hcg zvyšuje každé dva dny tak snad zítra bude silnější, jina mi izí žíly na prsou, to když se stalo minule tak bylo po všem a dneska je mii nějak blivno - mám žaludek jako na vodě.....tak divně...
V Cube jsou skvělí uvidíš, že tto dobře dopadne:slight_smile:
16. říj 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb a taky tou horou těch hormonů a taky tím, že by člověk chtěl všech těch 12 miminek....to je holčičko jasný....jak ti říkám, já si ty ostatní a tojsem jich neměla tolik taky ořvala!!! ale musíme věřit těm co bojujou a vybojujou to!!!takže v pátek - a ty si necháš jedno anebo dvě?
16. říj 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všem co čekáte na // moc na vás myslím,
Já sem chytla nějakej šílenej bacil a mám takový pocit, že to dneska dostanu, což je blbí, jelikož je mi tak zle, že jenom ležím a spím :frowning2: bolej mě klouby, mám horečku no prostě stymulace se posouvá na další cyklus a já tu řvu jak želva, jelikož moje tělo ě totálně sklamalo :frowning2: :frowning2: :frowning2: A to sem nemarodila dobrý dva roky a musím zrovna ted :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. říj 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky teď jsem se tak rozčilila, volala jsem do Pronatalu, žádala jsem o výpis z dokumentace. Takže tam musím osobně s žádostí, pak se pan doktor rozhodne, jestli bude tak laskavý a udělá to do 5.11. kdy to potřebuju a nebo jestli mu to bude trvat 30 dní. Tak jsem jí vynadala, že tohle se nevidí, že je to o slušnosti a morálnosti se snažit člověku pomoct, že peněz jsme jim dali dost! Už jsem se uklidnila, ale aspoň mi to potvrdilo, že je to správný rozhodnutí :wink: . Jo a ještě to stojí 250,-Kč :frowning2: . No a když bych ten výpis měla později, tak jim to v Cube dám potom, vždyť si to pamatuju ne, tak jim to řeknu a testy a hodnoty si stejně budou dělat svoje :grinning:
16. říj 2013 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 - nepsal tady někdo, že pokud by si zažádal tvoj doktor, že se za to nic neplatí?
Nechceč to zkusit přes gyndaře? třeba by to šlo rychleji ...ale nevím ...jestli na to mají 30 dní, ale jsou stejně někdy v tomhle hnustní.
Hlavně jako nechápu ...výpis, kdyby to normálně prohnali kopírkou tak je to snad lepší ne?

Někdy je tn svět takovej na prd co ? ...ale neboj ono to půjde a bude líp :slight_smile:
16. říj 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pavlina1976 ahojky do CUBE jdeme 30.10. tak to uz je za chvilku :slight_smile: mame take posledni pokus tak jsem odesla,vcera jsem si tam byla pro vypis... za 4 papiry si vzali 100 a sla jsem ... :grinning: muzeme do toho jit spolu :slight_smile:
16. říj 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 hele to znám takhle a ješě hůř jsem to měla s ISCARE.... V Cube ti určtiě udělají testy svoje a navíc spíš si myslím, že by chtěli vidt jen ty stiulační protokoly,aby věděli jaký protokoly a s jakým výsldkem u tebe byli použity...a vyplnuješ i vstupní doazník při konzultaci s lékařem..takže by asi stačili ty protokoly, i když zase je fakt, že třeba genetika je neměnná a tak...dělali ji i manžovi?? To v Cube vše udělají... No je to o přístupu, já jsem tak ráda, že jsem do Cube šla a ty už jsi tam objednaná??:slight_smile:
16. říj 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek