• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

16. října 2017 
@kamisb ja jsem to psala... no cekala jsem obsahlejsi vypis ale co no tak pokud bude neco CUBE chtit tak si to od nich vyzada
16. říj 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no budeme dávat jedno, zaprvé nechci přjít o ten případný 4pokus a za druhá, po mám císaři a komplikacím co po něm byly mi to i bylo doporučeno, že by to byl zbytečný risk.

Tak snad to ejdno v pátek bude...ty hezky pojedeš na krev, která krásně poroste a já pro prcka, kterýmu se u mě bude strašně moooooc líbit :slight_smile:
16. říj 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no oni ty důležitý výsledky okopírujou,ale ještě k tomu dávaj ataovej jako by stručnej suář - pár vět co všechnojsi u nich absolvovala a za to chcou 300,-
@petulak1988 - jj přesně tak ..nebo si hold nějaký testy udělá sám.
autor
@petulak1988 a máš stimulační protooly ?
16. říj 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jako by jim člověk už předtím nedával málo co? njn
autor
@kamisb to bude krásnej pátek co??? No jo to je lepší jedno, za mě právě ta možnost toho 4.pokusu ješt nebyla......určo to bude dobrý
@janice_opice Janinko děkuju :wink: , zlato dvě tam jsou a ta hodnota z krve nebyla vůbec malá! :wink: S těma žílama na prsou jsem to měla stejně, ale přisuzuju to hodně utrouši, protože po tom prvním těhotenství z prvního IVF mi už ty žíly zůstaly, sice menší, ale zůstaly. Takže buď v klidu a hezky rosťte! :grinning:
16. říj 2013 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 jiank odběry i udělají sami - jen pokud ta máš třeba genetiku tak tak je neměnná celej život tak to by bylo fajn,ale jina jí taky nabíraj - já jí měla s sbou,ale manžovi ji nabírali
16. říj 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 no holčičko uvidíme, fakt se bojí, minule,když mi žíly zmizely tak zmizela i ta druhá // na testu.....a utrouš neberu....no uvidíme, je mi fakt nějak nedobře dneska a tojdem eřešit ješě společenství vlastníků odpoledne..napálila ná správcovská firma takový poplatky do fondu oprav že se posrali....
16. říj 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb mno o tom mi chvilku povídej!!! posledních 5 pokusů nás fakt finančně vyčerpalo
16. říj 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://your-embryo.blogspot.cz/ tohle je stejně tay hezký :slight_smile:
16. říj 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Jj to je super, budeme snad na stejně jak holky tady teď co :grinning: . To bychom se tam mohli možná potkat, uvidíme jak se trefíme s termínama :grinning: . Paní do tel říkala, že bychom to do konce roku měli stihnout :wink:
16. říj 2013 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak už se válím s Utrogestanem.
16. říj 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 kddy tam jdeš???? :grinning: přijdu se tam na tebe kouknout..:slight_smile: Tento týden jsem radši zalezlá doma,abych něo nepotentočkovala...ale konnem měsíce už bude jasno:slight_smile: a nevíš s kým jsi mluvila:slight_smile:
16. říj 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 já už mám taky ráno od ostrostřelce píchnuto:slight_smile:
16. říj 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj Jani už mě objednali na 5.11. to je docela fofr viď? Jsem k dr Budkovi, tam jsou dobrý asi všichni viď? No nám genetiku vůbec nedělali, my jí hotovou nemáme. Jo a paní do tel říkala, že do konce roku bychom to mohli stihnout :grinning:
16. říj 2013 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jé to by bylo super, to bychom se poznaly konečně z očí do očí :grinning: . Jo a protokoly si pamatuju, to mu můžu nadiktovat z hlavy :slight_smile:
16. říj 2013 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb A nevíš kde byl problém? Neoplodnily se nebo ve folikulích nebyly zralá vajíčka? Úplně mě to svírá u srdce.....
16. říj 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOOOOOJ holky, teda vy jedete, to se neda precist!:slight_smile:
ja byla rano na predoperacnim vysetreni u obvodacky, tak mam papiry a hura v patek na to. no jako posrana jsem desne, vcera vecer jsme se o tom doma hodne bavili a musim rict, ze mi to hodne pomohlo, vsechny ty strachy a predstavy verbalne vyblejt:slight_smile:

vsem preju pevny nervy na celej den a hlavne pokud mozno hezkej den!:slight_smile:
16. říj 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb to me mrzi!!! ale ver tem dvema, proste to vyjde, vybojujou to, uvidis!
16. říj 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a trefil se chlapec? :grinning:
16. říj 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976
@petulak1988 určitě to bude změna k lepšímu i po psychické stránce
16. říj 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ja mam vysledky moje i pritelovo genetiky u sebe.. :slight_smile: a protokoly no nevim je tam napsano jaky to byl protokol kolik bylo embryi a kolik jednotek... ale kolik folikulu tam neni ale to si pamatuju
16. říj 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 po psychicke strance urcite...
16. říj 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 tak pi my velikosti zadku by muse být úplně pidlovokejby to nedal...)
autor
@petulak1988 to myslim, že by mělo stačit:slight_smile:
@pavlina1976 tak to je super ,jdes tam 5dni po me :slight_smile: super..
16. říj 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb opravdu nezáleží na množství, většinou čím větší počet, tím nižší kvalita. Tihle dva budou bojovníčci.
@janice_opice tak to je dobre.. ja dnes mam generalni uklid ,ted jsem dozehlila,peru a jdu prevlect.. a pak budu pokracivat..dnes jedu na mamogaf.. a prijde nam pritelova mamka.. :slight_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek