• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

autor
Správně sedět a odpočívat!!!
16. říj 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no doufám, že Ty to děláš taky!!!! :slight_smile:
16. říj 2013 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,
všechny vás moc zdravím. Právě jsem se vrátila z Prahy z Ikei. Jsem lehčí o 2000,- ale tašky mám nacapný kravinkama a jsem spokojená a těším se až si to tu budu aranžovat. Dočtu vás později.

Jen jsem rychle našla @kamisb byla jsme moc zvědavá co tvoji bojovníčci. Ach jooo. Chápu,že je to šok a já bych to určitě taky obrečela. Ale snad ty 2 jsou ty pravý. Moc držím palce a věřím,že to nakonec dobře dopadne. Stačí jedno to pravý. :dizzy_face:
16. říj 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
cau holkym nestihacka. ale chtela jsem k tomu vasemu curani - asi vas nepotesim, ale ja nebyla tehu a od ET asi treti den jsem se budila celej tejden v noci za zachod. normalne to nemam. pricitam to zvetsenym vajecnikum po stimulce a OPU, tlacilo to na mocak.
16. říj 2013 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho - děkuji doufám, že budou nej a nej :slight_smile: teda pro mě :slight_smile:
16. říj 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho nazdarek spolubojnice :slight_smile: Jooo, Ikea, to je mor :grinning: Taky kdyz tam jdu, necham tam hodne penez za kravinky :grinning:
16. říj 2013 v 15:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co myslíte ..manžel mi včera začal doma chrchlat a že ho bolí v krku....
tak jsem si říkala myslíte že si mám koupit Preventan akut..jako aby mě to trochu chránilo aby na mě něco neprsknul nebo by se to mohlo tlouct s tím prednisonen, který má snižovat tu imunitu?
16. říj 2013 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ja bych se poradila v lekarne, ale v prvni rade bych manzela prestehovala na dve noci do obejvaku, zakaz hubickovani a at se na noc naleje cajem ze zazvoru, aspon liltr, med, citron, hodi dva paraleny a vypoti to. nez bude pozde.
16. říj 2013 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 já to za příznak neberu, na to začnu věřit až v pondělí. Utrogestan dela spoustu "příznaků"
16. říj 2013 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb presne tak, kup si zazvor, citrony a matu. Delej si caje. Me poradili v centru, ze do sebe muzu hodit i paralen. Hlavne se s nim nepusinkuj, ale nechytnes bacila
16. říj 2013 v 16:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pinkywinkie
@tygrisek09
no ja to myslela hlavne na nej, at to zacne resit hlavne on. ty se mu jen vyhejbej jak muzes:slight_smile: ale cajem taky nic nezkazis, to je jasny:slight_smile:
16. říj 2013 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie - už večer byl rozumný a šel spát do obýváku a dneska nejedu domů, ale k mamince tak snad to třeba vyleží do zítřka nebo už to alespon nebude tak moc ..přenosný
16. říj 2013 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sasanka033 - on teda nemá čajík se zázvorem a medem, ale s rumem a griotkou :slight_smile: a k tomu kloktal slivovici.
dneska jsím u mamč a zítra uvidím buď ještě pojedu k ní nebo budu spát v obýváku asi já, on se tam nějak dneska nevyspal :slight_smile:
16. říj 2013 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
JInak děkuji za rady, dneska už mažu a už nebudu jdu s kamarádkou si pokecat a pak k mamče, ta nemá net a v mobilu mi to nějak nejde.
Ozvu se zítra se zpávičkou co TI moji prcci ve mističkách...pa
16. říj 2013 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - jéé krásnej ultrazvuk :grinning:. Takový velký mimi už :dizzy_face: . Těm mejm se sotva vyklubali ručičky a nožičky :slight_smile: . Taky přemýším jestli už pořídit fotky bříška, ale fakt mi zatím přijde jen lékový, takový rozplizlý
16. říj 2013 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
16. říj 2013 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Přijde mi to opravdu hygieničtější...ale je to každého věc....
jinak děvčata, první den MS, takže za chvíli tu blázním s vámi a doufám, že celé těhulení....
16. říj 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@danaho tos udělala dobře v Ikee si taky vdycky udělám radost :wink:
16. říj 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 tak to bobra nejdu :grinning:
16. říj 2013 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 Tak s chutí do toho, půl je hotovo :grinning: . Držím moc palce!!!!!
16. říj 2013 v 18:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka jasny fotky sem!!!!!! :slight_smile:
16. říj 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holly nezdá se vám slabá 11.den po ET osmibuněk, je to teda z odpolední moči a sklíčkovej..no,ale stejně...
16. říj 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice superrrr a není slabá!!!!!!!!
16. říj 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Neblázni, je nádherně vidět...Mnohem víc, než ta v blogu... Krásná, kdy jdeš na krev?
16. říj 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice krasny carky, jupiii
16. říj 2013 ve 20:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice janinko pěkně si čárečku hýčkej a naprď na to jak vypadá, je to jak u lidí každej není krásnej :grinning: :grinning: ale neboj bobíšci budou jak lusk
16. říj 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 já jsem pro tu vyholenou čárečku :wink:
16. říj 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice kočko ta je nádhernáááá
16. říj 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 tak to už se jde taky na to viď, se holky tak máte....... ještě že mě pak budete ty těhu bacilky zavařovat do těch sklínek jak slíbila Jaňur, bo kdo ví kdy je využiju :unamused:
16. říj 2013 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 Mončo ta v blogu byla z 9.dne o ET...to se to za ty dva dny celkem posunnulo:slight_smile:)díky jo a na krev jdu v pátek, 13.den od ET, byla jsem ten 10.den,ale to kvli zašpinění ráno tak aspon uvidim jak hcg stoupá
16. říj 2013 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek