• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
autor
@pidisek
@martas14
@pinkywinkie
@mufinka26
@monyna83 holky já jsem tak hotová z toho,aby zase nezmizela, že byh furtčůrala na testy :grinning:
16. říj 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Čůrej, čurej...já si včera taky koupila zase 8 testů, jako každej měsíc :grinning: :grinning: :grinning:
Ta tvoje čárečka vypadá statečně a já jí neuvěřitelně fandím... :wink:
16. říj 2013 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@monyna83 děkuju fakt jsem hotová a jsem zvědavá, jeslti to hcg do pátku povyroste
16. říj 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Já vím, toho data jsem si všimla... Je tam sakra rozdíl, ale jsem úplně sticha..pssssttttt....
Jen drtím a drtím, myslím na Tebe a posílám pozitivní energii :slight_smile: Jen tak dál, Janinko :slight_smile:
16. říj 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice jen čůrej :grinning: klidně jich počůrej sto :wink:
16. říj 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Já věřím, že ano...Vypadá to parádně, ale jak říkám, raději nic neříkám...Zázraky se dějí a já se dám fakt na modlení...Už to tu jednou sice bylo, ale Otčenáš už umím i pozpátku :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufinka26 :grinning: :grinning: :grinning: chááá budu se koupat v těotenských počůraných testech ja skrblík v penězích
16. říj 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice taky se nedivím zlatíčko, kór po tom posledním pokusu, to se člověk prostě potřebuje ujišťovat....taky bych asi čůrala každý den dvakrát pro klid, ale musíš to brát že tam je a těšit se z ní ať můžou bobišci z tebe čerpat optimismus, takže žádné pochyby ....
16. říj 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 :grinning: to jsi dobrá!!!!!!! já prosím přírodu a bohyně různý...holka fakt mám staženej zadek, dneska jsem měla odpoledne navíc nervy.....řešili jsme peníze a byt a echnickou a práci a tak....těšim se na spánek
16. říj 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to je krásná čárečka :sweat_smile: Tentokrát to klapne. Trochu se bojím,dneska jsem to nějak přehnala. nejdříve jsem se proskotačila po Ikee a pak sjem vygruntovala,koupelnu,záchod a obývák.. Mám nějak elánu. Není to divný? Vždycky jsem po transferech ležela a hodně jsem se hlídala. Teď vůbec. Chovám se jako netěhotná. Samozřejmě nic nepřeháním.
16. říj 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 martísku já vím jsi zlatá, já se snažím a fandím jim a posílám jim energii pozitivní a lásku, ale je to tak křehký
16. říj 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo vidíš a co teda jste vyřešili jak vám chtěli zvýšit to na ten barák?
16. říj 2013 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho to právě pomůže..já to taky ted dělala a ještě jsme byli ty 3 hodky v lese na houbách a běhali po svazích:slight_smile:)neboj, che to prokládat s odpočinkem a zpívat si u práce............to maj mimískové rádi
16. říj 2013 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice je krásná a z odpolední moči úplně ukázková !!!!!!
16. říj 2013 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 Děkuju jsi zlatíčko. Právě ,že se cítím moc dobře a mám plno elánu pořád něco dělat. Až je mi to divný. Ale snažím se tím asi zaměstnat hlavu abych na to nemyslela. Takže přemýšlíš jít do IVF ještě před Vánocema? To by bylo super a co na to novomanžel? :sweat_smile:
16. říj 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 no ani se neptej, je to pěná vychcandíra....musíme to ted tak 3 měsíce vydržeet než vznikne společenství vlastníků a pak si odsouhlasíme ty poplatky my.... a spoustu dalších věcí
16. říj 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice zpívat budu v pátek. To jdeme na oslavu. :grinning: Nejhorší bude asi zítřek,zase do práce. Budu dřepět u pc a pokud bude volněji tak budu čučet na internet :grinning: To pak ty myšlenky blbnou samy. :sunglasses:
16. říj 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek holka tak snad už neuteče, každej den ráno se mi klepou ruce, když čůrám na testy...a pak ta chvilka napětí:slight_smile: to jsou nervy čéče :grinning:
16. říj 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Peníze budou - my nebudem!!!! Já vím, že peníze jsou to existenční problém, ale Ty teď musíš nejvíc ze všeho myslet jen a jen na sebe a tvého mimíska/y :grinning: :grinning: :grinning:
Jak správně říká @matras14, optimismus, dobrá nálada a žádné nervy a starosti...

Máš to normálně na předpis i se štemplem, jasný!!! :wink:
16. říj 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho já si zpívám da furt, když mě nikdo neslyší...:grinning: páč to by byl chudák
16. říj 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 huráááá už je to tadýýý. Držím moc palce :wink:
16. říj 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho no podívej trhat rekordy v makání všeho druhu zrovna nemusíš, ale člověk stejně nikdy neví co na ty malé darebáčky platí, jestli ležení nebo právě jim dát zabrat :wink: Tak snad je to ten elán za dva, to by bylo nejlepší.....a co pěkného jsi si v Ikei koupila? já teď koukala, že tam mají v akci ty rámečky, taky by se mi hodily hmmm
16. říj 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14
@danaho prokrit dělohu potřebujou- prohnat faldíky bobíscci :grinning: :grinning:
16. říj 2013 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no já zpívám právě taky pořád a ráda. A říkám si komu se to nelíbí ať si trhne :grinning: Akorát nebudu zpívat liguéééére.
16. říj 2013 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice máš pravdu, žádné ležení, naleží se pak dost v postýlce až budou venku :grinning: :grinning:
16. říj 2013 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17už je to uděláno už je to hotovo brzy bude stimulace, pak bublinky do toho!!! :grinning:
16. říj 2013 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@danaho to víš manžílkovi je to trochu jedno, stejně si to nejvíc "užíváme" my :wink: , ale to víš, že by byl rád. Jak jsem dostala teď tu mrchu tak, nějak jsem si řekla, že bych neměla čekat, když mi to endošku vyčistili a jsem čistá :confused: , najednou jsem cítila, že do toho musíme jít co nejdřív, takže jsem nelenila a objednala se do Cube, takže 5.11. jdem na konzultaci :grinning: . Ještě bychom chtěli stihnout dovču, v létě jsme nikde nebyli, tak načerpat síly a nahřát se :grinning: . To, že se zaměstnáváš je správný, snažila jsem se to tak dělat pokaždý. Nic těžkýho, ale zaměstnávat hlavu je fajn :grinning: . Moc na tebe myslím!!! Hezky se zakousávejte a dělte se :grinning:
16. říj 2013 ve 21:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 já toho přitáha,samý kravinky. Svíčky,talířek pod svíčky, ty jejich domácí bačkory :grinning: , doplnila jsme talíře co jsem měla rozbitý,pak hrnky kterých mám hafo a nevím co s nima. Ale když ty jejich jsou takový pěkný :grinning: Pak nějaký kvrdlačky,opět kartonový krabice a plédy na gauč. Pak už nevím. Ale jsem lehčí skoro o 2 tis. :grinning:
Vždycky jsem před transferem měla naklizeno abych mohla vegetit. A teď jsem to nějak nestíhala a ono alespoń nesedím a nepřemýšlím.
16. říj 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@danaho joojo svíčky, jejich papuče a plédy na gauč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je klasika!!!
16. říj 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 tak to je důležitý.Poud to tak cítíš,že do toho chceš jít,tak to udělej. Stejně ty pocity a vnitřní intuice nás nasměrují správně. Jééé a kam chcete na dovolenou? To určitě je dobrý nápad,tady už moc sluníčka nebude :slight_smile:
16. říj 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek