• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
@janice_opice když necheš nábytek,tak tohle tam nesklame nikdy. A já jsem šílená piromanka,takže jsem zásobovaná na dlouhé zimní večery :grinning:
16. říj 2013 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@danaho jojo já mám nejradši vanilkový ta jejich voní úplně nejvíc a nejlíp
16. říj 2013 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice to já kupuju neparfémovaný. Moje mamka má alergii na vůně,tak by k nám nechodila. :slight_smile: Ale ty voňavý měli nádherný.
16. říj 2013 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho juuu tak to jsi toho za tu dvojku donesla celkem dost :grinning: :grinning: mě vždycky příjde, že peněz v řiti a nesu jedno štokrle :grinning: :grinning: taky miluju ty velké svíčky a hlavně takové ty velké kostky ale pak je mi to líto zapálit no koza :sweat_smile:
16. říj 2013 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@pavlina1976 jo jo určitě tě intujice nezklame Pavli, když cítíš, že je čas se do toho opřít, tak to určitě bude to pravé období....a ty si pojedeš za teplem? No mě mrskne, tož já už se jdu zase balit do nějakého toho kufr a nenápadně se ti šoupnu někam ke dveřím :grinning: a co to bude afrika, nebo nějaká klidnější destinace, bo se mi zdá, že tam fakt blbouni šaškují až moc a pak se budou divit, že už jim tam nikdo nepojede
16. říj 2013 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@martas14 přesně tak. ty nádherný a velký doma vystavuju několik let a akorát z nich otírám prach. Ale mají je tam za suprovou cenu. U nás jsou ty obyč válce od 70 váš a tam 29,-,39. To nejde nekoupit. No a pak v těch potravinách vždy kupuju v chlaďáku dort s marcipánem. Je to děsně sladký,ale doooobrýýý.
16. říj 2013 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@martas14 @ danaho děvčátka děkuji za podporu :wink: , jen ten strach, aby to klaplo ten tady bude s náma pořád do té doby než porodíme :grinning: . Jj chceme buď Kanáry nebo Egypt, ale radši ty Kanáry, tam jsem ještě nebyla a když není počasí úplně na koupačku tak se tam dá aspoň cestovat :grinning:
16. říj 2013 ve 21:31  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976 já bych volila Kanáry taky jsme tam nebyla a Egypt mě neuchvátil Mě moc nebaví ležení a navíc chodit jen od plotu k plotu,to není nic na mě. Ale má to samozřejmě i své půvaby. ono je asi jedno kam vyrazíte,hlavně když si odpočineš a ačerpáš energii na ten další pokus :wink: To bude vlastně svatební cesta,ne? :slight_smile:
16. říj 2013 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pavlina1976 na Egypt se vykašelete!!! :slight_smile:
16. říj 2013 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
holky já jdu spát jsem z toho odpoledne nějaká vyřízená a je mi zima:slight_smile: tak dobrou a zítra...snad tam ráno ještě // budou :slight_smile:
16. říj 2013 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice dobrou Jani. Jasně že budou. :wink:

Taky valím spát,ráno už není dovča :angry: Holky dobroooou
16. říj 2013 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice
@danaho dobrou holky tak ať máte sladké ráno a samé dobré zprávy ju :wink:
16. říj 2013 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976 no jo strach bude pořád holka, ale zase na druhou stranu se tu s tebou o něj podělíme, takže bude skoro úplně maličkej :grinning: :grinning: tak to jsi vybrala hezky, já teda Egypt miluju a jela bych tam hned, ale né za těchto podmínek, fakt mě tam s tím jebou mozek, já totiž válecí typ na slunku jsem takže mě to tam baví nečekám nic jiného než písek, moře a korályyyy .....no Kanáry budou určitě na kukačku lepší, ale víš kam jsem chtěla před devíti lety jet na svatební cestu přesně v tuto dobu já!! :grinning: na Madeiru, tam by měli být teď nějaký slavnosti a období květin
16. říj 2013 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@danaho no tož marcipánový dort bych taky mohla, já jsem přes ty přeslazené blafy jak dělaná :grinning: :grinning: to se tam na něj teda musím mrknout :wink:
16. říj 2013 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976 jeďte kamkoli :slight_smile: odpocni si a nacerpej sily :slight_smile:
16. říj 2013 ve 22:34  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky tak je to presne jako minule.//slabne...uz neni moc dobre videt.je to v haji to je fakt stejne a stejnej den jako minule :frowning2: :cry: :cry: ani nemusite nic rikat......
17. říj 2013 v 07:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice zlato a neni to test jine sarze? Nektere jsou takove, ze skoro nic neukazou. Prosim te, bud v klidu
17. říj 2013 v 07:26  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pinkywinkie je to mamatest 10.
17. říj 2013 v 07:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pinkywinkie to je stejny jako minule
17. říj 2013 v 07:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice okamžitě bud v klidu - ja mela dálnici 12 den a 14 slabší o polovinu...kolísá to....a klidne si Udělej si další - některý jdou vadný....
17. říj 2013 v 07:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Uz tu mam jen ted ten elektronickej a jeste jeden ten mamatest jinak nic
17. říj 2013 v 07:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pidisek ja jsem dnes taky 12.den sice osmibunek,ale...
17. říj 2013 v 07:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice ja mela hatch blastocysty s Pk - bud v klidu!!!!!!! Zatím se nic neděje!!!!!!!!!!!!!!!
17. říj 2013 v 07:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek nepamatuju se ale myslim ze minule jsi tak silnou carku jako včera odpo nemela ani ne?????
17. říj 2013 v 07:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pidisek ne to nemela.blby je ze slabne
17. říj 2013 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice podivej se ke mne na testy... Asi 15 den to vypadalo hrozne. Jenom se nervujes. Netestuj, radim ja!
17. říj 2013 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@brsh jo asi mas pravdu zitra uz jdu stejne ns krev....
17. říj 2013 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice presne jak jsem ti rkala, kazdej test je jinej. vydrz a odpocivej, tohle nic neznamena
17. říj 2013 v 08:15  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@brsh 13.den ti to tam jako zahaprovalo....no uvidime a kdys byla na krvi?a pamatujes si hodnotu?
17. říj 2013 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pinkywinkie no snad mate pravdu uz nechci to co minule....jeste,ze mame ty chlupace.kocour se mi nacpal na hlavu a vrni a okusuje me.
17. říj 2013 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek