• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

16. října 2017 
autor
Jak to trochu uschlo tak to vypada trochu lip.
17. říj 2013 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - dobré ráno, no moc to nezkoumej, uvidíš zítra na krvi ...držím moc palečky ...
17. říj 2013 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak zatím se obě dvě drží, prý mají ukázkový vývoj, tak snad se budou držet dál.
17. říj 2013 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Dobré ránko,

@janice_opice Jani to bude dobrý,hlavně nestresuj. Na tu krev jdeš zítra?
@kamisb vidíš,zůstali 2 bojovníčci a bojují.Jen tak dál :slight_smile:
17. říj 2013 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no super vidiiiiis to bude Dobry!!!!!tak zitra jo?
17. říj 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no zítra se teprve rozhodne, pokud budou obě krásný, tak to asi riskneme a necháme do soboty, dáme ale na doporučení embryologa.
Takže nervy budou ještě o něco delší, teď volala sestřička kolem půl 9 a já už byla pomalu na rychlou :angry:
17. říj 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@danaho ahooj jj zitra ono jak ten test trochu uschnul pac jsem ho nejak ponorila na moc dlouho tak vypada stejne jak ten test vcera tak jsem se trochu uklidnila
17. říj 2013 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho - děkuji, no snad vydrží, musím věřit, že :sunglasses:
17. říj 2013 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jo jsou to strasny nervy!!!!urcite embryolog vi co dela.!
17. říj 2013 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to teda doufám, jinak jen kopnu víš kam :slight_smile: ...jen teda nevím ejstli by to ustál, on je už značně v letech :grinning:

a Ty fakt klid, stejně s tím moc nenaděláš ...a mimískové určitě chtějí vyrovannou maminku a ne aby panikařila už takhle brzo ..to si nech do puberty :grinning:

na zítra přeji krásnou hodnotu ....v kolik jdeš?
17. říj 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no hele pubose mam jednoho doma zacinajiciho takze vim o co jde :slight_smile:.jdu rano na 8.ale nevim v kolik budou vysledky.....
17. říj 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no vidíš.... :slight_smile: neboj :slight_smile: hezke ja jsem ted posr... z plodovky.. Asi i víc nez po ET....
17. říj 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - a Ty na ní musíš nebo chceš jít?
17. říj 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice bud v klidku mamino,presne jak psali holky.. :slight_smile: myslim na tebe..
17. říj 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak to je krasne ze maji takovy vynikajici vyvoj,urcite budou ti praví bojovnici.. :slight_smile:
17. říj 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano vsem, koukam, ze tady jsou zas nervy na pochodu:slight_smile:

@janice_opice ahoj janoure, ty nas tady zas vsechny plasis, ale hlavne nejvic sebe, pritom mas dve carky a potvrzeny hcg. holcicko, dyt tobe z toho klekne pumpa a z tvejch dvojcat budou desny neurotici!:slight_smile: zejtra uvidis, ze je vsechno v poradku:slight_smile:

@kamisb parada! ja to vedela, je jich sice min, ale o to jsou silnejsi a kvalitnejsi:slight_smile:
17. říj 2013 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja se ted nasnidala, v 10:30 mam call s reditelem a pravnikama a v 11 polykam prvni lahvicku projimadla. takze se desim, ze se ten call protahne a ja z nej musim nako zdrhnout:( jsem doma na home office dneska - mam do sebe po dvou hodinach poslat tri lahvicky projimadla a v poledne uz smim jen vyvar a pak uz nic, takze se bojim, ze budu srat jak amina a to by v praci asi nebylo uplne dobry:slight_smile:
17. říj 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb chci ale o mi to doporučili kvůli veku i kvůli tomu ze jsou dve :slight_smile:
17. říj 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - aha tak to jo. Tak to hodně štěstí.
17. říj 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice byla jsem ve ctvrtek, myslim 12 nebo 13 den a byla to slabota. Nepamatuju si to, ale mela jsě to urcite napsany ve stary tabulce
17. říj 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - děkuji, no snad to půjde zdrárně i dál.
Nervy to jsou příšerný ale co bychom nevydržely že :slight_smile:

tak se drž, ale ta projímadla to je stejně síla, já tohle vůbec neměla. Jen večer před klistýrek ...
17. říj 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb hele ja jsem uplne vycerpana, pac ta silena dieta tejden pred operaci a predtim jsem nekolik dni nezrala vubec, pac me bolelo silene bricho z antibiotik. muzu jen rejzi, testoviny, maso jen vareny ve vode, zadnou zeleninu ani ovoce, zadny mlicny vyrobky krome tvrdyho syra, a muzu vajicka. takze vrchol delikatesy jso treba spagety s vajickem, jinak zeru jen suchou rejzi s masem nebo bez, suchy suchary...hruza:( koreni se nesmi, jen sul a citron. uz se tesim na sobotu, si snad necham do nemocnice privest pizzu:slight_smile:
17. říj 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ja si pamatuju, jak jsem se rozbrecela, kdyz mi den po OPU embryolozka v telefonu rekla, ze se vsechny 4 vajicka oplodnily a uz se i krasne deli. jsem brecela jak naka hrda mama nebo takovej nakej pocit jsem mela:slight_smile:
17. říj 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 Ahoj Sas, tedy to je fakt děsný s tou dietou, to jsem ještě neslyšela :unamused: . Ale už to budeš mít brzo za sebou :wink: . ¨moc na tebe myslím, ať jsou samý skvělý zprávy! No to projímadlo ti nezávidím holka :confused:
17. říj 2013 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Krásnýýý! Úplně to husto cítím z těch nervů, když volají :zipper_mouth: , ach jo to bude šílený, na tohle se fakt teda netěším teď jsem si to úplně připomněla :grinning: . Tak se hezky větvete!!!!
17. říj 2013 v 09:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 - jj to chápu, já brečela z opačných důvodů, že z 12 jen 2, ale zatím jsou super a dělí se tak snad vydrží co nejdéle.

Ty se drž a ať jde vše ok
17. říj 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice Ty Janinko :dizzy_face: , nezlob a těš se! Přesně souhlasím, že máš krásný //, potvrzený hcg.....vždyť je to paráda :grinning: . Neboj nestane se to co minule :wink: . Ale jsou to nervy já vím, nebudu na tom líp, teda jestli ty // tam taky najdu. Já budu zase šíleně ve stresu z toho, že se mimi přestane vyvíjet v 8tt jako poprvé :frowning2: . Ty zkušenosti nás fakt paralyzují jak říká @martas14. Drž se!
17. říj 2013 v 09:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 - děkuji, jj jsou to nervy, teď mě k tomu ještě příšerně rozbolela hlava :(
17. říj 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 diky, jsi moc hodna. presne, uz aby to bylo za mnou, dneska od poledne nesmim jist, jen hodne pit, od pulnoci uz nesmim pit ani jist, v sedm nastup a pak se modlit, abych sla brzy na radu,pac mne se dela fakt blbe, kdyz nepiju. jsem zvykla pit 4 litry denne...
tak chtela jsem laparku, dobre mi tak:slight_smile:
17. říj 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Ahoj, dopadne to dobře!!!! Vždyť jsou úplně ukázkový oba :grinning:
17. říj 2013 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek