• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
@petulak1988 jeeee ahoooj jak tam je??????
@janice_opice jdu v pátek..tak snad...
23. črc 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 jeeeee jak je?????

@janice_opice jdu v pátek tak snad bude :slight_smile:
23. črc 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mi to blbne....:grinning:
23. črc 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 tak.to jsem.rada, ze jste si to.takhle krasbe uzily s holkaka :wink: je fakt, ze ten chill out me nenapadl.
@baby1984 - tohle uz budou silny jedinci a pekne to zvladnou :wink: mne furt rikali, ze tam.jsou tri zraly folikuly. Pak.jsem.se vzbudila po OPU, a ze pry byl.jeden. Brecela jsem.vlaste furt az do testu :wink: drzim palce. Btw: bylo to prvni ivf

holky,.my.jsme.na.Benecku s kamaradkou. Je tu nadherne a hlavne snesitelny teplo. Pejsci.litaj, malej drandi na kole. Super. Jinak krev v 11tt vysla dobre a v pondeli kooonecne screening :wink:
23. črc 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@brsh taky mám v hlavě takovej pocit,že by se měli drýte když to nevzdali do dneška.Musím doufat. :unamused:
23. črc 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak holky já mažu z práce a jedu do Cube na konzultaci co dál tak zatím paaaaaa...
23. črc 2013 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@brsh ciao zlato, ani nevis jak ti zavidim. benecko i tehu:slight_smile: uzivej si to:slight_smile:
23. črc 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak pak sem placni vsechny novinky!:slight_smile:
23. črc 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 to si moc užijete a bude to super...takže při hledání kesky zapomeňte na okolní svět.... a víš co viď????já jdu dneska k doktorovi pro papíry, obíhám si lázně tak uvidíme....
23. črc 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 tak to budou mít fakt hezký, když to čtu tak bych se hned vdávala znova:slight_smile:))))ve čtvrtek jedu na Moravu, tak se těším:slight_smile:))
23. črc 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Janinko, je to lepší, ty křeče už odešli, ale jsem pořád děsně unavená, to je hrozný..a jak to máš Ty??? Ve čt odjíždím na 4 dny pryč za kámoškou, která má 3 letý dítě, tak jsem zvědavá, jak to půjde. Léky už jsem vysadila, nasadím jen vitamíny. Dneska jdu na gyndu, zkusit ho poprosit o papír na lázně, chtěla bych si trochu zregenerovat tělo a od doktorky z caru papír mám. Pořád se rozhoduju nad tou minimálkou, ale mám pocit, že už nemám žádnou sílu... a na druhou stranu si říkám, že bych to ještě chtěla zkusit, tak nevím. A co Ty, jak jsi se srovnala??? co Ty vlásky, nepadají už???
23. črc 2013 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin nekeee, lazne jo? taky frantiskovy? a kdo ti to teda napsal? no tak to je pecka:slight_smile:
23. črc 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin
@martas14
ja bych se nevdavala znovu, ja bych se desne vdavala, ale zadost o ruku nikde :grinning: :grinning:
23. črc 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Ahojky, dneska jsme se byli s Pavlínkou na šaty podívat, už má dvoje vybrané, tak se ještě rozhodnout :wink: , jestli víc princeznovský, nebo moderní :wink: .....Já bych byla tak šťastná, kdyby se nám to po té laparce povedlo normálně :grinning: . To by bylo úplně božský :grinning:
23. črc 2013 v 15:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčátka, moc vás všechny zdravím :grinning: , čekatelkám přeju, aby bojovníčci vydrželi a zdárně až do 9tého měsíce :wink: , pidisek a brsh užívejte těhotnění a dávejte na sebe pozor!!!!! Já se připravuju na tu laparku, jsem moc zvědavá co mi řeknou, jak to tam vypadalo v tom mým břiše :wink: . A všem ostatním krásné dovolenkování :sunglasses:
23. črc 2013 v 15:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
Ahoj holky, tak jsem dneska byla v Cube na konzultaci co dállllll a jak dálll, takže od zítra beru nějaké prášky na citlivost vaječníků, dál pokračuju v Euthyroxu, dneska mi odebrali krev na imuno na věci ,které by mohli bránit uhnízdění. Na laparce jsme se shodly, že pro mě je zbytečná, hysteroskopie taky a tak půjdu měsíc před novou stimulkou na takový drobnější zákrok kde mi odeberou kousek z děložní sliznici a pošlou a rozbor a taky zjistí ,jeslti tam nemám nějaký polypy a tak. Nativ a minimálka u mě asi nehrozí, protože mi špatně reagujou vaječníky..Takže holky v září!!!!!!!!!to už je za pár!!! Seděli jsme u Višničky asi hodinu a probírali to horem a dolem a všechno nám do podrobna vysvětlila, sestřičky už mě tam znají tak byla i legrace ...fakt mě to nahodilo ještě jednou to prostě zkusit
23. črc 2013 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
autor
Jo holky kdyby nahodou nektera mela Menopur a nepotrebovala ho.mooc mi to pomuze.
23. črc 2013 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tyjoooo supeeerrrrrr!!! Budu na tebe prskat a prskat a prskat!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2013 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 třeba přijde na Tassossu
23. črc 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no tak vidíš Jani, tak to je dobře, to jsi pokročila rychle o kus cesty:slight_smile:
23. črc 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 domluvila jsem se s doktorkou v caru, dneska jsem byla za gyndařem, tak mi taky napsal doporučení a rovnou jsem se stavila za praktickou doktorkou pro žádanku, nejdřív se jí moc nechtělo, ale pak mi vyšla vstříc. Je moc fajn a mám s ní dobrý vztahy :grinning: takže uvidíme jak to dopadne a jestli to schválí nebo ne. Příští týden si mám přijít pro zprávu a ponesu to na pojišťovnu. Bylo by to super, jsem pořád děsně unavená a někdy mám pocit, že se rozpadnu ... takže by bylo fajn, jet se zregenerovat a pak bych šla rovnou do minimálky, kdyby to vyšlo a byla by v pohodě imunologie.Jen nevím jak to vydržím bez Duffinky.
23. črc 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Skvělýýýýý Jani..to prostě musí vyjít !!!!!! :wink: :slight_smile:
23. črc 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@coralin
@pidisek
@hhani díky, to jsem si sice říkala už minule, že to musí vyjít no, ale fakt to nevzdám jo a vystavili mi i to potvrzení pro tu zrušenou dovču takže super:slight_smile:) @pidisek koukej prskat a fakt si dej záležet, už prostě potřebuju,ab y to vyšlo!!!:DDDD jinak to je naposeld páč pak už nebude síla a prachy...
23. črc 2013 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin já si myslím, že děláš nejlepší věc,kterou můžeš udělat!!!!!!! Moc ti ty lázně přeju a kdybych nejela k moři , jela bych určo do lázní!!! :wink: :wink: :wink: musí to schválit, to by nebyla spravedlnost!!! :wink:
@hhani Haníííí já už se tak těším do toho Řecka akorát jsem b yla dneska překvapená, že už v září budu zase stimulovat :grinning: :grinning: :grinning: ale tak jakýpak copak!!!
23. črc 2013 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jani, parada. jsem uplne dojata. tak v zari:slight_smile:
23. črc 2013 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 hollka už musíme tu smůllu prolomit přeci ted si krásně užijeme ŘEcko a tobě to třeba klapne s malým už tam to by bylo super!!!!!!!! a kdyby náhodou ne tak se tu sejdeme a ukážeme si fotky a vzhůru do boje!!! :wink:
23. črc 2013 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda tady to víří samýma hezkýma věcma, teď to holky roztočíte po dovolenkách a v září pak zas s s těhotenskýma testama :grinning: no to je pěkný plán :wink:
23. črc 2013 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Prosím prosím hlasuj pro mého synka Jana Rulfa vím že s tím otravuji ale dnes hlasování končí moc moc děkuji http://chomutovsky.denik.cz/miminka/foto-anketa-kluci-a-holky-z-prvni-poloviny-kvetna-20130716.html?_fid=hrsr#ank
23. črc 2013 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin jupí lázně, moc ti to přeji holka, doufám, že to přiklepnou a že tam nabereš novou sílu, tělíčko se zregeneruje a pak na minimálce překvapí :wink:
23. črc 2013 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 no teda vy neztrácíte čas, to je dobře :wink: jenom ať je pěkně na výběr, aby vám to pěkně slušelo v ten velký den....a jak velká veselka bude Pavli?
23. črc 2013 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek