• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@janice_opice kočko, ještě nic nevzdávej, určitě minimálně jeden bojovníček je tam zavrtanej, moc ti držím všechno co mám a moc na tebe myslím :wink:
17. říj 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 - no vidíš, to já jsem vždycky hrozně zvědavá a betrpělivá :slight_smile:
ale pondělí už je za chvíli
17. říj 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 snad jo musím tomu věřit - nojo holky - ony ty nervy // vůbec nekončí !!!! :slight_smile:
17. říj 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice neboj, zítra budeš jásat ado hodiny už zas šílet, jestli se to nepustí, jak na další kontrole...je to běh na dlouhou tra´t, šetři síly... posílám hodně energie, holka...a srdíčko
17. říj 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb zvědavá a netrpělivá jsem taky, to přiznávám, ale obava že zklamání je silnější
17. říj 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 - to máš asi pravdu, ale mě to prostě nedá no ..to už vím te´d. A to ještě ani nebyl ET.
17. říj 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky doporucuju tem film,kterej tu hodila @brsh Jak porodit a nezblaznit se.jsem tu bulela jsk zelva a ten film je ok,I kdyz teda taky jsem u toho bulela pac ta jedna o miminko prijde na zacatku takze nic moc.....ale jinak je to fakt sranda...
17. říj 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb každá to máme jinak. Někdo to potřebuje vědět. Já spíš abych se neradovala předčasně nebo nebyla zklamanzklamaná, že nic a pak to podle krve vyšlo a já si vyčítala, že jsem se stresovala.
17. říj 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 skoro jo :D
17. říj 2013 v 11:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 drzim ti palce a souhlasim s tebou s netestovanim!!! jsi dobra, drz se, odpocivej, hlad brisko a tes se na pondeli, na strachy je casu dost:slight_smile:
17. říj 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky drzte se tu ja se objevim az bude jasno at vas tu neprudim.musim z diskuzi I proto,abych nezkoumala tu nizouckou hodnotu hcg.Tak zatim p a tehotnete a vetvete se @sasanka033 ty tfuj tfuj zitra na laparku at ti pomuzou....drz se
17. říj 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice janičko drž se,mačkám všechno co mám. :wink:
@sasanka033 zítra na tebe také moc myslím a chci jen dobré zprávy :dizzy_face:
@tygrisek09 pondělí velký den. Taky mě čeká testování a váhám jestli v pondělí nebo v úterý. Dneska na mě poprvé padla větší nervozita a strach. :frowning2:
17. říj 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho zlato, kolikatej jsi den a jaky embryo nebo dve?
17. říj 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice diky, z toho projimadla mi zacina bejt blbe, snad nebudu krome prujmu i blejt:(
17. říj 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice myslíme na tebe všichni 3 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. říj 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 to by bylo super, jenže teď nad tím pořád přemejšlím, jestli do toho jít nebo ne nebo jestli mám počkat a rozjet to až po Novém roce. Pokud budeme jezdit do Brna, chtěla bych pak někde zůstat a nevracet se domů, až "mimouška" dostaneme... naše psycholožka říkala, že biologické léky jsou lepší než chemické, pracuje i ve farmaceutickém průmyslu, tak mě to sice trochu uklidnilo, ale na druhou stranu si říkám, jestli je dobře, pořád to do toho těla takhle prát... nějak teď vůbec nevím, byl to pěknej trapas, když jsme spolu mluvily ( rozebírala jsem s ní téma na absolventskou práci a dostaly jsme se nějak i k tomuhle)... naštěstí jsme to řešily za zavřenejma dveřma v kabinetě a říkala, že to vnitřně moc řeším a že bych si měla najít jinej cíl a zabývat se něčím jiným, že se tím zbytečně užírám, ale jak se tím nemáš zabývat, že...???
17. říj 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám po kontrole,ale že by mě nějak uklidnila to se říct nedá,spíše naopak.
Těhotenství vyrostlo za 10 dní z 8mm na 12mm ,ale není vidět srdíčko,což by prý mělo..
Mám strach,v pondělí jdu zase na kontrolu.
V neděli jsem začala 6tt.
17. říj 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlaru srdíčko je vidět nejdriv v 6 tt... Nevím proc te straší - ja viděla srdíčka až v 8tt...
17. říj 2013 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlaru neboj, ještě je čas, hlavně, že rostete...držím palečky... :grinning: :grinning:
@sasanka033 taky na tebe myslím, všecko bude ok :grinning: :grinning:
@janice_opice hele, já si tu četla blog a tam měla 12tý den 71hcg a má už mimčo...tak neboj
17. říj 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho klíííd, to se hezky řekne, znám to...už mám palce užmoulaný k zápěstí..
17. říj 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 5 den od KET a jen jedno embryjko. Naše poslední.
17. říj 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek
vystrašila mě pěkně,nechodím tam s radostí ale se strachem
Ale řekla,že těhotenství vyrostlo,ptala jsem se,že pokud by bylo něco špatně,jestli by rosto,řekla,že ne.
No tak si říkám,že bude všechno v pořádku,že to chce jen čas,ale i tak,vrací se mi všechno to co se v létě po...
V po jdu hned ráno,to bude dlouhej víkend.
17. říj 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlaru ještě je pořád čas. Srdíčko mají kolikrát holky až v 7-8 tt. Tak se zatím nenervuj a ono bude příště vidět.Ale vím,klidu to nepřidá...
17. říj 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17
děkuju
17. říj 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 :grinning: no já měla klid do včerejška a dneska už cítím tu neurozu. Jak se uvnitř klepu.Ráno jsme nemohla spát,probudila jsem se už před 5 h. Ale v sobotu je úplněk a já jsem na to hodně citlivá,tak to je třeba tím. :slight_smile:
17. říj 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlaru - takže jsi jako 6tt+5 ? co jako blbe doktorka to je ještě fakt brzo ...ještě bych tak min.týden počkala.
17. říj 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlaru Bud v klidu, kdyz roste, tak se vyviji, treba srdicko bude uz zitra :slight_smile:
17. říj 2013 ve 12:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlaru - jo a ona neřekla na jak ten plůdek vypadá? většinou se přeci měří a tam se pak ukáže jak je staré...tak podle toho by se mělo usoudit jestli odpovídá ne? a ne hned že by měla už být srdeční činnost, tak klid ještě máš podle mě hodně času
17. říj 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho
no právě,u 1.těhu nebyl se srdíčkem problém a až později se to poo
teď žádný srdíčko,tak já nevím,musím věřit,doufat,že je bojovníček a že si dává jen na čas a v pondělí mi udělá radost ze srdíčka jako zvon
17. říj 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlaru teď je to tak jak má. všechno je správně a srdíčko se ukáže. opravdu v 6 týdnu ho má vidět málokdo. Akorát tě vystresla. Hlavně,že roste a to ostatní přijde :dizzy_face:
17. říj 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek