• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@kamisb
ne nic víc neřekla,jen že tady je vidět zárodečný pol - bez srdeční akce a nic neměřila,takže mi ani jednou na kontrole neřekla v kolikátem tt jsem
takže to co píšu jsou moje výpočty od poslední menses která byla 1.9.
a že těhotenství vyrostlo z 8mm na 12mm - ale co tím myslela ....
toď vše a že se v pondělí uvidí,že se stává
17. říj 2013 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlaru souhlas s holkama, je to fakt brzo, mě ty dr připadaj fakt jak praštěný, takhle tě strašit, ještě to ví :rolling_eyes: . V po srdíčko bude!!!!!
17. říj 2013 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlaru prosím tě co to je za dr? Vždycky srovnávali týden dle et a velikost embrijka, zda to odpovídá....
17. říj 2013 ve 13:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Ahoj Petí, určitě může, já jsem přesvědčená, že jsem s dcerou otěhotněla týden po ms. Neb pak už jsme spolu nespali a panenka Marie nejsem :grinning: . Příroda je nevyzpytatelná holka :grinning:
17. říj 2013 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jsi odvážná, že testuješ vůbec takhle brzo, já jsem vždycky čekala, po těch 14ti dnech, ale třeba budeš víc v klidu... držím Ti moc palce, holka, už si to taky konečně zasloužíš:slight_smile:
17. říj 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976
ET byl 19.9
z toho je dobrá a z toho je ... já nevím,je to u ní jak na běžícím pásu,ale kam tady jít,tady je to težký.Chodí k ní hooodně lidí,říká se o ní,že je nej tady ve znojmě,nevím ke komu bych tady přešla
Jedině jezdit do Brna
17. říj 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 jj tak uvidime ,uz to ustalo ale bolely me pekne
17. říj 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlaru a kolika denni ti davali?
17. říj 2013 ve 13:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie

3 denní blastocyty
2 kousky
17. říj 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlaru bud v klidu, jeste je brzo, jedna holcina na foru v podoli taky nemela v 6 tt videt srdicko, ale bylo videt az v 8tt.
17. říj 2013 ve 13:54  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie ahojky kdy ty se chystas testit?? az za ten dalsi tyden??
17. říj 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 ja uz jsem zacala :grinning: zatim je to negativni, coz je pochopitelne :grinning:
17. říj 2013 ve 14:05  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie jo takhle :grinning: a testujes denne jo?? :grinning:
17. říj 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. říj 2013 ve 14:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie jsi odvazna... kolikaty den vlastne jsi??
17. říj 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 dneska paty den jako danaho :slight_smile:
17. říj 2013 ve 14:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie tak to je jeste brzicko :slight_smile: drzim ti moc pesticky.. my uz za 13dni jdeme na konzultaci :slight_smile:
17. říj 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 Tak to mam hroznou radost, ze jsi zvolila Cube, uvidis jaci tam jsou skveli :slight_smile:
17. říj 2013 v 15:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie to ráda slyším :wink: , my jdeme na konzultaci do Cube 5.11. hned po Petule, tak uvidíme jestli budeme bojovat nastejně :grinning: :grinning:
17. říj 2013 v 15:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pinkywinkie ja jsem take rada ,ted mi volali z gennetu ,ze me objednaji ale az na prosinec :grinning: no takze se tesim do Cube a verim jim ...
17. říj 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 j to by bylo moc fajn
17. říj 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 Pavli myslim, ze je to fakt dobra volba :slight_smile: Jsou tam hodne otevreni, vysvetli ti cokoli a jsou prijemni od recepce az po embryology. Vsak uvidis sama a budes mile prekvapena :slight_smile:
17. říj 2013 v 16:05  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pinkywinkie no nabijas nas novou nadeji :slight_smile: a po ET si tam s pritelem jeste chvili byla sama??
17. říj 2013 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 no anoooo, pani embryolozka nam ukazala na monitoru jak vypadaji nase embryjka, ze jsou krasna a pak je vzala do katetru a pani doktorka mi je vlozila :slight_smile: a pak jsme tam s manzilkem asi pul hodky zustali a povidali si :slight_smile:
17. říj 2013 v 16:16  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 vypadaly krasne, uplne jako na obrazcich :grinning: nasi bobankove
17. říj 2013 v 16:16  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie tak to musi byt nadhera.. ,tak snad nam priste nejake embryjko vydrzi...mam z toho strach :frowning2:
17. říj 2013 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 vubec z toho nemej strach, je to nadherny pocit, kdyz jste vlastne u "poceti" oba :slight_smile: A to vis, ze vydrzi. musis jim verit :slight_smile:
17. říj 2013 v 17:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky tak i to nedalo a přišla jsem na Vás juknout
@pavlaru co to je hergot za doktorku??? máš být v klidu a ne, že tě takhle bude děsit a nervovat sakra bych fakt někdy jim vzalal diplom aneb bo povinně by museli absolvovat psychol. kurz pro jednání s klienty...
@petulak1988
@pavlina1976 Cube vám tu hustim do hlavy už jak dlouho a věřte, že já bych V8m fakt nedoporučila ni s čím bych si nebyla 100% jistá..takže děláte dobře a todle je Vaše poslední IVF páč budete z Cube těhule té jasný
@pinkywinkie :grinning: já tě s těma testama chápu, uvidíš za dva-3 ny by se tam mohlo něco objevit.,, ale víš jak to je..třeba i později...
@coralin no uvidíme uvidíme no jak to zítra dopadne

Jinak já mám staženou prdku na zítra, hrozně mě píchá v podbříšku a v močový trubici jako bych měla zánět močáku tak snad nemám....zatím se to dá vydržet je to sem tam..a zase mě začala pálit žáha..jinak nic
17. říj 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb co ty holčinko, zítra uvidíš vidd? budu na tebe myslet
@jaka17 děkuju zlato a co ty už pícháš injekce???
@sasanka033 tak zítra!!!!!!!Moc na tebe myslím to dáš úplně v pohodě a pak jupíí pro miminko!! Hlavne se nenervuj kvůli té práci, věř tomu, že to za to nestojí,ještě navíc, když to tam máš tak jak to tam máš, taže šupky dupky a honm na MD
17. říj 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho a tyy se kočko cítíš jak? :wink:
17. říj 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek