• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@pinkywinkie jo jo desátý až dvanáctý den by se měl ducháček ukázat.....a taky že se ukáže, protože my mu tady všechny fandíme jak málo komu :wink: :wink:
17. říj 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 ja vim, jste tu vsechny hrozne zlate, sice se nezname osobne, ale vsechny tady prozivame to same a vzajemne se podporujeme. Jsem rada, ze jsem vas vsecdhny poznala :slight_smile:
@pidisek uz se tesim az budu taky prskat co to pujde :slight_smile:
17. říj 2013 ve 21:25  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pinkywinkie - hihi, snad jo ..děkuji....
doufám, že na konci té tvé řady testů bude krásný testík s // ...
17. říj 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 - děkuji moc, snad budou dobré zprávičky.
17. říj 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho no jo holka i tato doba musela přijít, že to začne padat, ale je fajne, že jedeš na víkend se odreagovat, protože být mezi lidma někde v tahu je na to čekání fakt nejlepší odreagovačka, no a pak ještě koma na čtrnáct dní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. říj 2013 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jasný, že budou, protože my si tu ty špatné nepřipouštíme dokud není po akci :wink: :wink:
17. říj 2013 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie máš pravdu, já to taky tak cítím, sice jsem tu teď taková plonková, ale mám tady ty holčiny co jsme spolu bojovaly už v červnu ráda a i všechny ostatní, protože nic nespojuje tak jak společné trápení, nad kterým ale všechny časem (vy tento podzim :wink: ) vyzrajeme .....navíc člověk ví co sám v tento okamžik prožíval, takže rád pomůže rozptýlit :wink:
17. říj 2013 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 jak čtu tvůj popis, tak vidím Pavli, že jsme naprosto stejná krevní skupina :wink: a rozhodně se vyražte s mužíkem někam trochu poválet a nabrat sluníčkové energie, když půjdete do toho plození.... přece víš, že pak s malým mimčem se prd někam dostaneš, takže pěkně šupat na svatební cestu.....s tím teplem to už bude hold na konci října horší, to by musela být opravdu tak afrika a níž, ale nějaká pěkná poznávací bude taky super, vy určitě vyberete něco pěkného...
17. říj 2013 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - jj něco na tom bude :slight_smile:

Holky tak já jdu spinkat ať to rána rychleji uteče. Dobrou a na zítra všem hodně štěstí.
17. říj 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou noc, všem. Ať vám zítra vyjde všem to, co si přejete.
17. říj 2013 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin jako jo Kači kantorka má pravdu, mít jiný cíl nebo něco jiného na co by se člověk upnul by bylo opravdu nejlepší a teprve to odpoutání myšlenek a vnitřního pocitu, dokáže člověka svým způsobem osvobodit a právě to posunutí se pak kolikrát v těle něco odbourá nebo naopak spustí a může se stát zázrak, ale přesně tak jak to zní TEORETICKY skvěle, tak přesně tak nevím jak se něco takového může udělat i PRAKTICKY ...myslím, že pro žádnou ženu nejde najít větší cíl, než je mimi a náhražky bohužel nepomáhají na dlouho :unamused:
biologické léky jsou určitě lepší, protože to tak příroda zařídila i nás tak zařídila :wink: a s tím jak si říkáš, že přemýšlíš jestli je to dobře to tak do těla prát, tak na to určitě odpověď nenajdeš, ale já osobně si myslím, že dnešní ovzduší, potraviny a celkově doba do nás valí takové věci, které by jsme si za jiných okolností nevybrali a deformuje nás i bez jiného přičinění, ale toto má aspoň smysl, protože žít pro dítě ti změní život.......a věř, že matka se pak dítěti stejně rozdává jak na podnose, jen my IVFačky to děláme už i před narozením :wink: :wink:
nechci tě tu nijak agitovat Kači to v žádném případě, jen ze mě mluví zkušenost, když řekli, že je u nás skoro nemožné mít dítě, tak to bylo hrozné, ale protože jsem nevěděla jaké to je ho mít, tak mi život bez něj nijak hrozný nepřipadal a říkala jsem si že to nějak uděláme, ale vím, že do budoucna by nás to zežralo hlavně ta myšlenka nezkusit všechno co jde.......a teď když vím jaké to je mít dítě, tak teprve vidím jak je všechno ostatní nepodstatné a stupidní ........teď mě pro změnu žere to že můj nechce ani zkusit to druhé :sweat_smile: ono je prostě pořád něco, ale tak moc bych ti přála Kači abys na ty potvory NK buňky vyzrála, ani nevíš jak...
17. říj 2013 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09
@kamisb taky dobrou a ať už vám to oběma uteče raz dva...
17. říj 2013 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holcicky tak jsem si ted delala ten posledni mamatest a carka nabehla hned a celkem silna,I kdyz neni stejna jako ta kontrolni,ale silnejsi nez vcera tak snad I v ty krvi to bude lepsi.
18. říj 2013 v 06:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tady ho přidávám, tak mi držte palce....
18. říj 2013 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@janice_opice krasnaaaaa!!!!!!! Myslim na tebe!!!!! Hned dej vědet :slight_smile:
18. říj 2013 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - je krásně vidět, tak snad to bude dobrý ...moc držím palečky
18. říj 2013 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
J8 jsem dneska fakt nadšená, o víkendu přijel nachcípanej synovec teda jako ke mě nechodil, ale asi něco prsknul na manžela. Ten začal prskat v uterý, že ho pobolívá v krku a má rýmu. No včera už vypadal líp, spala jsem v obýváku, ale dneska jsem se probudila a začalo mě škrábat v krku jako fakt super :(

k tomu to nafouklý břicho, to jsem zvědavá co mi MUDr na to řekne, ale doufám, že pokud není teplota že lehká chřipka by nevadila....třeba by se tělo alepson zabývalo virem v krku a ne mimískem v bříšku.

jiank krásné dobré ráno všem .... mě zase čeká hodina nervů :angry:
18. říj 2013 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb čaj med zázvor!!!!! A horká slivovice s medem na Ex!!!!!!
18. říj 2013 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek -hm tak po slivovici bych se boklinkala, tu jen cítím a zvedá se mi žaludek :(

bude muset stačit ten čaj, už včera jsem měla zázvorový doma ...z čerstného.
Teď v práci hold jen čaj s mátou a citronem ....to bude muset stačit a nějaký cucavý pastilky dokud je můžu a stopangin ...
18. říj 2013 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Tak jiny tvrdý s medem - musí to byt horký... Me to vzdy zabralo hned.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. říj 2013 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - tak jestli si dneska nepůjdeme pro prcka, tak to večer zkusím, teď jsem v práci.
Kolegyně mi dala med tak alespoň bude čaj s medem.
18. říj 2013 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice prosím Tě, s tímhle to jiné než vyšší HCG být nemůže
18. říj 2013 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb u nás to bylo stejné, akorát nevím, kde to manžel chytil. Taky mě škrábalo a pomohlo mi nakrájet si citrón, posypat moučkovým cukrem, aby se to dalo jíst. A čaj s medem a citrónem.
18. říj 2013 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 děkuju, už mi to přijde nekonečné
18. říj 2013 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 - jj snad něco pomůže jen mi přijde vždycky jak na potvoru.
LOni po IUI jsem otěhotněla a pak někde něco chytil manžel a prskal mi tam, pak jsem padla taky..sice jen na pár dní, ale padla.
Při 1IVF prskal doma tchán a teď zase manžel ...to je fakt k vzteku ....jako jindy jsou furt všichno zdravý a pak se takhle trefí :angry:
18. říj 2013 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 - a dneska jsi kolikátý den?
18. říj 2013 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dobré ráno, všem.
18. říj 2013 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek ta Evropska to je fakt des porad...jeste,ze jsem vyjela tak brzo.no ja doufam zlato,ze vysledky budou dneska bych jako jinak nevim co delala.Jo a plodovka ti vyjde OK!!!!se mi o tom zdalo.asi uz mi to vsechno leze na mozek.
po krvi jedu ke kamaradce a vezu ji lebku,ktera tu vedle me truni na sedacce tak doufam,ze me nebudou stavet a myslet si,ze jsem vrazedkyne :grinning:
18. říj 2013 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě k tomu mám pěkně nafouklý břicho a bolí mě vaječníky :( asi se už naplnily zpátky jak říkala MUDr...tak snad se tam neděje nic horšího ...ach jo, a jak je to břicho nafouklý tak teda píchat do něj ty injekce fraxiparínu je opravdu zážitek :angry:
18. říj 2013 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb vzpomínám si, že to takhle bylo u 1. Ivf a vyšel junior. A letos taky, tak uvidíme. Jinak OPU bylo 4.10. a ET 7. 10., takže pokud ještě umím počítat tak 11. den po Et.
18. říj 2013 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek