IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kamisb
18. říj 2013
@danaho - no já nastrouhám zázvor zaleju horkou vodou max..dvě lžičky do 1l, nechám asi 5 minut louhovat, tak přidám ještě skořici.
A potom ještě med a citron.
Jen pak pozor těhule smí jen 3gramy denně.
pidisek
18. říj 2013
@tygrisek09 kdy testuješ?
pidisek
18. říj 2013
@kamisb čeho?
kamisb
18. říj 2013
@pidisek - toho zázvoru jen 3g denně
pidisek
18. říj 2013
@kamisb aha.. Tak to ja piju asi víc.... To jsou tak dve lžíce nastrouhanýho????
kamisb
18. říj 2013
@pidisek - no spíš jedna ...
pidisek
18. říj 2013
@kamisb ajjjjjjjj.....
kamisb
18. říj 2013
nějak jsem to loni v prosinci vážila a zjistila jsem že toho moc není. Ale asi taky záleží na jaký množství to dáváš a hlavně ho tam nesmíš nechat ...jen se to má přelouhovat ...ale vyčetla jsem to jen na netu ...možná by to chtělo se zeptat. Nevim co v něm je že by to mělo vadit.
kamisb
18. říj 2013
@pidisek - ale na druhou stranu taokvýhle věcí co kdo říká, že by se nemělo je víc ...

Telefon furt nic 😞 je asi zastřelím 😞
danaho
18. říj 2013
@pidisek @kamisb holky díky za tipy. Vím,že v těhotenství se musí s bylinkama opatrně,ale netušila jsem,že i zázvor. 🙂
kamisb
18. říj 2013
Zázvor v těhotenství se nejčastěji a nejsnadněji konzumuje jako kandovaný zázvor, který koupíte v různých obchodech či e-shopech a konzumuje se navíc s čajem, nebo zázvorový čaj. Podle různých prestižních studií je užívání zázvoru proti zvracení a nevolnosti během těhotenství bezpečné, ale musíte samozřejmě dodržovat doporučené dávky a používat zázvor v kratších časových obdobích. Větší dávky (více jak 1 gram denně sušeného zázvoru nebo 4 gramy čerstvého zázvoru, který by měl být rozdělen do několika dávek během dne) ...
danaho
18. říj 2013
@kamisb kandovaný to nepozřu 😃
kamisb
18. říj 2013
Pokud kupujete zázvor v obchodech, tak je dobré si přečíst příbalový leták nebo se zeptat v lékárně. Rozhodně doporučuji se poradit s Vaším lékařem (popřípadě gynekologem) o denních dávkách a nenechávat nic náhodě a rozhodně se do užívání zázvoru v těhotenství nepouštět na vlastní pěst.
kamisb
18. říj 2013
@danaho - jako já ho třeba nemůžu ani v omáčce ...nebo ve směsích ...
pidisek
18. říj 2013
@kamisb tak 4 g to je ok 🙂
pinkywinkie
18. říj 2013
Holky, dneska 6 den od ET, test negativni, boli me bricho, asi to dostanu, nalada na bodu mrazu 😞
danaho
18. říj 2013
@pinkywinkie zlato nepanikař je ještě brzo. 🙂
kamisb
18. říj 2013
@pinkywinkie - jako 6dní po ET to nemůžeš dostat, to se právě potvůrky vrtaj a zabydlují.
pinkywinkie
18. říj 2013
@danaho ja nevim, spousta holek na ruznych forech po blastocystach mely uz sesty den duchy.
@kamisb uz jsou zavrtane urcite.... je jim 10 dni 🙂
danaho
18. říj 2013
@pinkywinkie neřeš spoustu ženských. Ty jsi ty a tvoje tělo může fungovat jinak. vydrž v klidu. Nervy jim neprospějí. A věř jim ano!!!
kamisb
18. říj 2013
Holky tak zatím je vše ok, jsou furt ty dvě embryjka ..jedno má 8 buněk a jedno 6, prý to oboje odpovídá dnešku..známku mají 1 ...takže ET bude zítra ...to už musí vydržet, přece to nevzdají za těch posledních 24h.
danaho
18. říj 2013
@kamisb super,gratuluju a na zítra držím palce. Teď už se konečně můžeš najíst 😃
tygrisek09
18. říj 2013
@kamisb skvěle, věř jim a oni Ti budou důvěřovat celý život
tygrisek09
18. říj 2013
@pinkywinkie tak to jsme na tom dneska podobně
pinkywinkie
18. říj 2013
ja totiz mela ten protokol zvlastni, dle meho kalednare menses ma dostat dneska, ackoli jsem sesty den od transferu. Zvlastni co?
pidisek
18. říj 2013
@pinkywinkie nikdy to nemůžeš dostat 6 dni po ET... Navíc ja mela bolesti na mrchu od ET takový ze jsem furt nosila slipovku a hrozila se krve.... Bolesti se zvyšovaly a trvaly několik týdnů.,.,,!! Nejvíc to bolelo vzdy v době kdy by normálně byla ms...
pidisek
18. říj 2013
@kamisb superrrrrr a gratulaceeeeee!!!!
pinkywinkie
18. říj 2013
@pidisek dekuju za podporu, jsi moc zlata... hrozne se bojim 😞
@kamisb skvela zpravicka 🙂 to jsou bojovnicci
kamisb
18. říj 2013
@danaho - jj už jím 🙂 teda to se mi ulevilo

@pidisek - děkuji ...ale jsou to nervy...ráno budou volat ještě mezi 7-8h, jestli máme vyjet ...no snad se už nic nepo...
kamisb
18. říj 2013
@pinkywinkie - jj zatím se teda drží statečně, snad to zvládnou i dál

Začni psát odpověď...

Odešli