IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
petulak1988
18. říj 2013
@kamisb super zpravicky.. tak tfuj tfuj na zitra drzim pesticky.. 🙂
kamisb
18. říj 2013
@pinkywinkie - na to nekoukej, to tělo se teď řídí hormony co se do Tebe napíchali
kamisb
18. říj 2013
@petulak1988 - děkuji.
petulak1988
18. říj 2013
@janice_opice krasna carecka zlati... tesim se az napises tu krasne vysokou hodnotu z krve .. 🙂 moc na tebe myslim... s tou lebkou si me dostala 😃 uplne jsem si predstavila kdyby te fakt zastavili.. muzu se jeste zeptat,zda delaji nejaka vysetreni hned tu prvni konzultaci??
pidisek
18. říj 2013
@pinkywinkie neboj...kdy budes testovat ofiko ? 😃 😃
mufinka26
18. říj 2013
@janice_opice krásná čárka zlatí 🙂
janice_opiceautor
18. říj 2013
@kamisb ty jooo hezkýýýýý tak zítra pro mrnousky!!!!
janice_opiceautor
18. říj 2013
@pinkywinkie Neboooojjjj, já to měla taky tak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! taky bolest hjako před MS(mimochodem to mám furt) jo a však jsem ti psala, že ta čárka se tam objeví nejdřív 7-8 den a to teda myslim, že je stejně brzo. Drž se, nic nevzdávat, hlavu vzhůru, usmívat a fandit miminkům!!! 😉 Žádná mrcha neni, za prvé je na ní moc brzo a za druhé prostě nepřijde, hele já začínám věřit tomu, že v Cube umí zázraky!!!
kamisb
18. říj 2013
@janice_opice - no doufám, že tam alespoň jeden na mě bude čekat a pokud dva tak ten druhej dostane v neděli čepičku a šálu a půjde k ledu 😉
kamisb
18. říj 2013
@janice_opice - už aby bylo 12h co?
janice_opiceautor
18. říj 2013
@petulak1988 no já doufám, že bude vyšší než v úterý ......Čéče no já ti nevím, nějakou krev možná a myslim, že i ultarzvuk mi dělali,ale já si to vůbec nepamatuju, 😃DD Ale holka začínám věřit, že tam fakt umí zázraky!!!
janice_opiceautor
18. říj 2013
@kamisb a nezapomen na rukavice, dneska tam bylo fakt zima ráno 😃
hele to je fakt strašný to čekání..však to známe všechny, kdo nezná, nepochoipí
janice_opiceautor
18. říj 2013
@petulak1988 už jeno to, že já jsem byla jako beznadějnej případ a pak jsem přišla do Cube a minule biochemický a ted to snad ani nechci zakřiknout - něco tam je a pokud to nevydrží, rozhodně to nebude vina Cube. Po X letech u nich teprve se něco děje!!
kamisb
18. říj 2013
@janice_opice - no vidiš, rukavice ...hm a budou je mít na co nasadit? 😃

jj mě ráno málem odvezli, už jsem viděla černý scénáře jak se jim nechce mi zavolat apod ...volali asi v 9:03 ...a mají volat mezi 8-9h ...no hrůza ...tokový zpoždění 😎
janice_opiceautor
18. říj 2013
@kamisb jojo taky hlídám vždycky každou minutu,když mi řekli, že zavolají dopoledne - tak dopoledne jedne den volali v 8.53 a druhej den v 10 ještě nic, tak sjem tam volala, že jo, přeci mi v tom "dopoledne" nemůžou dělat bordel 😃
kamisb
18. říj 2013
@janice_opice - jj ..jak pak máme vědět co je zrovna za denní dobu 🙂 už takhle jsme po těch hormonech mimo a ještě tohle do toho 😎
janice_opiceautor
18. říj 2013
@pinkywinkie a žádný takový spousta holek a duchové jsou stejně n aprd, ty jsi ty a tvoje tělo je tvoje tělo a tvoje miminka jsou tvoje miminka a dej jim prdolkům čas!!!! třeba se prostě jen pořádně zavrtávaj!!!dej si něco dobrýho a těš se na víkendík, to bude dobrý
janice_opiceautor
18. říj 2013
@danaho ahoj zlato, děkuju a jak ty se dneska máš a cítíš? 😉
janice_opiceautor
18. říj 2013
@tygrisek09 a myslíš, že mě to uklidnilo, že mi to řekl někdo kompetentní?? 😃 😃 😃 no jak píšeš o těch nervech,ale víš co říkala, že tam měli už hodnoty kolem 1000 a výš takhle brzo a nebyla to dvojčata...prý to má fakt každá ženská jinak a nesmí se srovnávat, že je opravdu důležitý zda a jak to stoupá
janice_opiceautor
18. říj 2013
@tygrisek09 já tě obdivuju, tak na pondělí držím palce!
janice_opiceautor
18. říj 2013
@kamisb no co za den,ale co je za denní dobu té bordel hergot

No nic jdu luxovat, je tu bordel, tak at miminka z prachu nekejchaj 😃 😃 😃
kamisb
18. říj 2013
@janice_opice - jj s tím souhlasím, my totiž máme furt potřebu se srovnávat ...ale to přece nejde, každá jsme unikát 😃
kamisb
18. říj 2013
@janice_opice - no ale opatrně žádný vezení pod gauč a podobně !!!!!
janice_opiceautor
18. říj 2013
@kamisb no víš co já něco říkám, že jo,ale ted jsem tu taky vyšilovala jako blázen......tak to se mi radí pak, že jo....asi jsem fakt blázen už 😃

Neboj já se nepředřu, fakt kvůli úklidu neohrozím to nejlepší v životě!
monyna83
18. říj 2013
@janice_opice Ahoj Janinko, moc na Tebe myslím, čárka je krásná, krásnější než ta poslední... Očekáváme výsledky krve s hóódně vysokým HcG.
Já jsem dnes 1DC, volala jsem do CAR a 29.10 jdu na UTZ, co folíci po Clostíku a pokud by byla úroda a byly vyzrálé, provedeme rovnou IUI 🙂
janice_opiceautor
18. říj 2013
Kurňa utekli mi dva cvrčci z terárka, se na to vyprdnu, ted se je venku snaží ulovit kocour! 😃 té sranda
janice_opiceautor
18. říj 2013
@monyna83 Mončo tak to je super, držím pěsti at folíci jsou a vajíčka v nich pěkná a zralá a spermijky at zabojujou a ta nejvíc bojovná at si tam uloví vajucho!!!
petulak1988
18. říj 2013
@janice_opice jj take v CUBE moc verime oba s pritelem... uz se tam moc tesime a verime ,ze nas nezklamou 🙂 uvidime co reknou na spermouse no.. 😕 snad to nejak zvladnou.... holka moje ja uz se tak tesim na tvou hodnotu,jak kdyby byla moje 😃
kamisb
18. říj 2013
@monyna83 - tak to je pěkné 🙂 jen ať rostou 😉
kamisb
18. říj 2013
@janice_opice - koukám ty se doma fakt nenudíš co? 😃

Začni psát odpověď...

Odešli