• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
@kamisb super zpravicky.. tak tfuj tfuj na zitra drzim pesticky.. :slight_smile:
18. říj 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie - na to nekoukej, to tělo se teď řídí hormony co se do Tebe napíchali
18. říj 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - děkuji.
18. říj 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice krasna carecka zlati... tesim se az napises tu krasne vysokou hodnotu z krve .. :slight_smile: moc na tebe myslim... s tou lebkou si me dostala :grinning: uplne jsem si predstavila kdyby te fakt zastavili.. muzu se jeste zeptat,zda delaji nejaka vysetreni hned tu prvni konzultaci??
18. říj 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie neboj...kdy budes testovat ofiko ? :grinning: :grinning:
18. říj 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice krásná čárka zlatí :slight_smile:
18. říj 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb ty jooo hezkýýýýý tak zítra pro mrnousky!!!!
18. říj 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie Neboooojjjj, já to měla taky tak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! taky bolest hjako před MS(mimochodem to mám furt) jo a však jsem ti psala, že ta čárka se tam objeví nejdřív 7-8 den a to teda myslim, že je stejně brzo. Drž se, nic nevzdávat, hlavu vzhůru, usmívat a fandit miminkům!!! :wink: Žádná mrcha neni, za prvé je na ní moc brzo a za druhé prostě nepřijde, hele já začínám věřit tomu, že v Cube umí zázraky!!!
18. říj 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no doufám, že tam alespoň jeden na mě bude čekat a pokud dva tak ten druhej dostane v neděli čepičku a šálu a půjde k ledu ;)
18. říj 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - už aby bylo 12h co?
18. říj 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 no já doufám, že bude vyšší než v úterý ......Čéče no já ti nevím, nějakou krev možná a myslim, že i ultarzvuk mi dělali,ale já si to vůbec nepamatuju, :grinning:DD Ale holka začínám věřit, že tam fakt umí zázraky!!!
18. říj 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb a nezapomen na rukavice, dneska tam bylo fakt zima ráno :grinning:
hele to je fakt strašný to čekání..však to známe všechny, kdo nezná, nepochoipí
18. říj 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@petulak1988 už jeno to, že já jsem byla jako beznadějnej případ a pak jsem přišla do Cube a minule biochemický a ted to snad ani nechci zakřiknout - něco tam je a pokud to nevydrží, rozhodně to nebude vina Cube. Po X letech u nich teprve se něco děje!!
18. říj 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no vidiš, rukavice ...hm a budou je mít na co nasadit? :grinning:

jj mě ráno málem odvezli, už jsem viděla černý scénáře jak se jim nechce mi zavolat apod ...volali asi v 9:03 ...a mají volat mezi 8-9h ...no hrůza ...tokový zpoždění :sunglasses:
18. říj 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jojo taky hlídám vždycky každou minutu,když mi řekli, že zavolají dopoledne - tak dopoledne jedne den volali v 8.53 a druhej den v 10 ještě nic, tak sjem tam volala, že jo, přeci mi v tom "dopoledne" nemůžou dělat bordel :grinning:
18. říj 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj ..jak pak máme vědět co je zrovna za denní dobu :slight_smile: už takhle jsme po těch hormonech mimo a ještě tohle do toho :sunglasses:
18. říj 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie a žádný takový spousta holek a duchové jsou stejně n aprd, ty jsi ty a tvoje tělo je tvoje tělo a tvoje miminka jsou tvoje miminka a dej jim prdolkům čas!!!! třeba se prostě jen pořádně zavrtávaj!!!dej si něco dobrýho a těš se na víkendík, to bude dobrý
18. říj 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho ahoj zlato, děkuju a jak ty se dneska máš a cítíš? :wink:
18. říj 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 a myslíš, že mě to uklidnilo, že mi to řekl někdo kompetentní?? :grinning: :grinning: :grinning: no jak píšeš o těch nervech,ale víš co říkala, že tam měli už hodnoty kolem 1000 a výš takhle brzo a nebyla to dvojčata...prý to má fakt každá ženská jinak a nesmí se srovnávat, že je opravdu důležitý zda a jak to stoupá
18. říj 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 já tě obdivuju, tak na pondělí držím palce!
18. říj 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no co za den,ale co je za denní dobu té bordel hergot

No nic jdu luxovat, je tu bordel, tak at miminka z prachu nekejchaj :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj s tím souhlasím, my totiž máme furt potřebu se srovnávat ...ale to přece nejde, každá jsme unikát :grinning:
18. říj 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no ale opatrně žádný vezení pod gauč a podobně !!!!!
18. říj 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb no víš co já něco říkám, že jo,ale ted jsem tu taky vyšilovala jako blázen......tak to se mi radí pak, že jo....asi jsem fakt blázen už :grinning:

Neboj já se nepředřu, fakt kvůli úklidu neohrozím to nejlepší v životě!
18. říj 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahoj Janinko, moc na Tebe myslím, čárka je krásná, krásnější než ta poslední... Očekáváme výsledky krve s hóódně vysokým HcG.
Já jsem dnes 1DC, volala jsem do CAR a 29.10 jdu na UTZ, co folíci po Clostíku a pokud by byla úroda a byly vyzrálé, provedeme rovnou IUI :slight_smile:
18. říj 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Kurňa utekli mi dva cvrčci z terárka, se na to vyprdnu, ted se je venku snaží ulovit kocour! :grinning: té sranda
18. říj 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@monyna83 Mončo tak to je super, držím pěsti at folíci jsou a vajíčka v nich pěkná a zralá a spermijky at zabojujou a ta nejvíc bojovná at si tam uloví vajucho!!!
18. říj 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jj take v CUBE moc verime oba s pritelem... uz se tam moc tesime a verime ,ze nas nezklamou :slight_smile: uvidime co reknou na spermouse no.. :-/ snad to nejak zvladnou.... holka moje ja uz se tak tesim na tvou hodnotu,jak kdyby byla moje :grinning:
18. říj 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - tak to je pěkné :slight_smile: jen ať rostou ;)
18. říj 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - koukám ty se doma fakt nenudíš co? :grinning:
18. říj 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek