• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
autor
@kamisb no nuda?? vůbec netuším co to je !!!!!tady je furt veselo...bud se ti tu někdo motá neustále pod nohama, nebo na tebe útočí z pod sedačky, anebo přeletí tu sedačku a stihne se odrazit od zdi, papoušci vřískaj , agamy honí cvrčky...
18. říj 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 určiě vám pomůžou!
18. říj 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice moc tomu verime.. jeste nevolali?? :slight_smile: teda ty mas zverinec
18. říj 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb a to jedu odpoledne přezout auto...zrovna v dobu kdy to na mě padá :grinning:
18. říj 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 ne ještě nevolali, čekali na stativ - nákej ten svoz, tak snad do 12 zavolaj jinak budu muset zase otravovat já páč to nevydržím! :grinning: ale hrozně se bojim! a zvěřinec ten tu je no...a nejlepší je,když se ke mně nakvartýrujou všichni(ti chlupatí) do postele :grinning: ale tojim brzo skončí!
18. říj 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice pockej kolik tech chlupatych maas???Dve kocicky a pejska?? :slight_smile:
18. říj 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 přesně tak a měli jsme ještě potkanku Míšu,ale ta na V8noce umřela, už byla stará:(..pak dva opeřence a dve Agamy
18. říj 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tyyy jo ..no aspon se nenudis.. to mas o zabavu postarano...
18. říj 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Už přešlapuješ, cóó??? Posouváš hodiny očima, tomu rozumím...V kolik budeš volat?

@kamisb Děkuju móc :slight_smile: , uvidíme, jak porostou :slight_smile:
Holky, vůbec nemám čas dočítat, nevím, jak se komu daří, jak jste daleko :frowning2:
Všem držím palečky, co jsem tak letmo četla, tak se tu vlna // začíná rozjíždět :slight_smile: Dejte o sobě vědět, maminy :slight_smile:
18. říj 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 no ted zrovna luxuju, takže jsem docela zabavená..mají volat oni - do 12.00, noo moc se bojím...
18. říj 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nebooj uvidis ze si nemela duvod se bat :slight_smile: moc tomu verim..
18. říj 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Rozbil se mi vysavač :rolling_eyes: :rolling_eyes: :confounded: :angry: :angry: :angry: :angry: grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ..

takže holky jaký vysavač doporučujete? :grinning:
18. říj 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
Tak holky 13.den po ET hcg 110........
18. říj 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice super, velká gratulace :slight_smile:
18. říj 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - mě doktorka říkala, že každá hodnota nad 100 je krásná, spíš to teda asi vypadá jen na jednoho, ale hlavu vzhůru ...rostě to tak jak má ne?

kdy jsi byla na tý krvi v uterý a to bylo 44,5 ...takže včera 89 ..a dneska je to o dalších 20 víc to je dobrý neboj ..hlavně že roste...chtělo by to třeba v pondělí ještě zopakovat.
Co TI řekli?
18. říj 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb mě ti je úplně jeno,jelsti bude jeden nebo da fkat, halvně at tam nějaký mimčo je....v pondělí si skočím asi zase k tý kámošce do laborky pro svůpj klid... No doktor říkal, že to je skvělý a odpovídá to, takže jdu 1.11.2013 na utz....
18. říj 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 děkuju snad to ještě povyroste.....
18. říj 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak jestli byl doktor spokojený tak super ...ty jsi to psala tak že to vypadalo rozpačitě ...tak hurá :slight_smile:

další krok za Tebou ...my to máme nějak hezky po sobě ...já jdu na ET 14dní po tobě a ty pak na ULZ a já pojedu na krev :slight_smile:
18. říj 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@janice_opice půjdu ještě v to pondělí k té kámošce abych věděla co a jak...... i když dnesk ami sestřička říkala, že tam měli paní, co měla 16. den hcg 150 a pak to najednou naskákalo a měla dvojčata
18. říj 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no to víš 110 je mi málo, ik když sjem vlastně ráda, že to takhle povyrostlo strašně moc, ale furt se bojím!!!!!! v pondělí si zase zajdu,jelsti to opravdu povyrostlo....
18. říj 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb no jo, jsi mi v patách a tak doufám, že i s // :wink:
18. říj 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hm tak uvidíš, hlavně se nevzdávat, Ty si to prostě moc zasloužíš po takových bojích, takže to musí vyjít...komu jinému než Tobě.
18. říj 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no ráda bych :slight_smile: tak se snaž aby bylo vše ok, abych se nemusela moc nervovat :sunglasses:
18. říj 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb musí to tu vyjít všem a vyjde!!! akorát prostě zrovna musí být místo u toho okýnka....taky jsem se k němu dlouho probojovávala.... Doktor mi řekl, jasně já vás hned objednám na utz jak je to nad sto tak je to skvělý pro nás a já mu říkám a myslíte, že to ješě poroste? a on: no jasně, v těhotenství to vždycky roste,m takže žádný pochyby nepřipouští!!!!
18. říj 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice věčně nespokojená ženská
18. říj 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb já se snažím, skáknu ještě v pondělí na tu krev at mám jisotut, teprve dneska si můžu říct, že jsem těhotná!!holky mně se chce brečet!!!!!radostí samozřejmě, jen se strašně bojím!!!
18. říj 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 on říkal, že na 13.den po třídenních je to skvělý a hopdndoty, že se různí.......že ten rozptyl je tak velikej!!!
18. říj 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak opravdu super, budu držet na pondělí palečky aby vše stoupalo jak má
18. říj 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proč mám od rána pocit, že to dostanu :frowning2:
18. říj 2013 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice krasny krasny krasny.. tyyy jo tak konecne.. :slight_smile: a kdyz je doktor takhle spokojeny ,tak bud v klidecku a uzivej si to.. zaslouzis si to
18. říj 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek