• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
Je mi divně, bolí mě hrozně ruce a nic se mi nechce dělat.
18. říj 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 no objednal mě rovnou na utz, ale jak říkám v pondělí jdu ještšě sama na krev - ale sksočilo to nahoru z těch 44,5 a top je důležitý
18. říj 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 nic nedělej, odpočívej!!! mě bolí taky jako bych to měla dostat, neboj se nic!!to je asi normální,když těhotníš:slight_smile:
18. říj 2013 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to vis ze to je dulezite,..ted uz se te nunanci nebo nunanek nepusti tomu ver holka moje..
18. říj 2013 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky jestli můžu tak bych se k vám tady přidala v listopadu jdu na minimálku mimochodem už 4 pokus ale tentokrát s elonvou tak jsem zvědavá jestli se konečně zadaří ted mám nasazenou HA abych neměla cystu a začátkem listopadu by měla přijít mrcha no a pak šup do toho tak držte pěsti také vám budu držet :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. říj 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A to jsem holky měla správně testovat až zítra a v pondělí jít na krev:slight_smile:)))já tu bulim radostí, to je fakt zázrak, já takovej ztracenej případ!!!!
18. říj 2013 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@mufyxa Ahoj vítej, já myslim, že už jsem tě tu zahlídla, tak budu držet moc pěsti!!!!!!!!!!!!
18. říj 2013 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ty jooooo to je superrrrr :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. říj 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek myslíš????, snad jo, jak říkám ještě v pondělí zajdu na krev, at vím, že to roste! :slight_smile:
18. říj 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice kocicko, to je stastnej den :slight_smile: mam z Tebe velkou radost!!! Poroste to dal, ja taky nemela ty hodnoty nejsk extra vysoky, ale ja se po tom nepidila, protoze jsem se nechtela nervit zbytecne :slight_smile: jupi, Janinka rozjela podzimni tsunami!
18. říj 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@brsh já vůbec nevím co mám dělat jsem úplně mimo!!!!!! :grinning:
18. říj 2013 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky slibuju, že jeslti to v pondělí zase povyroste tak začnu pomalu prskat anebo radši bych asi měla počkat na srdíčko co? to je vidět za jak dlouho?
18. říj 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice je to možné ale stále hledám kam si jít popovídat ,aby to bylo aktuální a tady to je ....jinak tobě potichoučku moc moc blahopřeju
18. říj 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@mufyxa děkuju, tak jsem furt přecházela:slight_smile:)) z diskuzí
18. říj 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já stále chodím ještě do IVF duben a lednáčci ale už se mě to netýká tak mi to přijde už takové divné no .....
18. říj 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Janinko, no skvělá zprávička :slight_smile: Jen tak dál, beruško... Teď už to bude jen a jen lepší :slight_smile:
18. říj 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak holky moje je to jasný, dneska sem 1DC, volala sem do caru kvůli tomu mýmu bacilu a radši to necháme na další cyklus, takže koncem příštího týdne si mám zase zavolat, zda budu už 100% fit a objednají si mě na další konzultaci, na nasazení další provery a pak se budu modlit, abych už konečně mohla začít stymulovat. Poplakala sem si a večer se jdeme podívat na festival světla co se koná v centru. Je mi už líp a mládě se na to těší. :slight_smile: Já konečně dojdu na jiný myšlenky :slight_smile:
@janice_opice kočko s tebe mám strašně velikou radost, hodnoty ti nádherně vyrostli, čárečka je krásně silná :wink: těhulko naše :slight_smile:
18. říj 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mufyxa ahoj a vítej, určitě jsi tu u nás správně :wink:
18. říj 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 ahojky to je dobrý znamení, tohle sem měla po ET s Jarouškem, už sem i říkala tomu mímu, že to nejspíš zase nevyšlo, jak mě bolelo břicho, pořád sem chodila na wc s tím, že sem to už určitě dostala a místo toho na mě druhý den vykoukl dušík :wink: Moc ti držím palečky
18. říj 2013 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
tak ted jsem an jedný diskuzi četla tohle: Prý jakmile je hodnota kolem 100-150 jenotek, tak je to tak 50:50 a asi na tom něco bude, znám pár holek s touhle hodnotou a většinou to nedopadlo.. (ale taky ne vždycky)
18. říj 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufinka26 jéje no asi je to lepší to vyléčit a pak se do toho vrhnout zdravá!!!!!!!!!!!! :wink:
18. říj 2013 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tohle ale vůbec nečti :rolling_eyes: Dopadne to dobře a hotovo !!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
18. říj 2013 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice to jo, pořád se necítím na 100% ale musím už fungovat. Dovolit si marodit je pro mě luxus :grinning:
18. říj 2013 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice prosím Tě, vypni net, hoď nožky nahoru a užívej si ten pocit. Nebo net nech a hledej nový vysavač.
18. říj 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 já si to právě už vůbec nepamatuju. Ale vím, že jsem jela na krev už 13. den, protože jsem špinila.
18. říj 2013 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice přestaň - jsi těhu a hotovo!!!!!!!!!! Srdíčko 6-8tt to ještě musis vydržet :wink: ted jsi jakoby kolik? Od poslední ms?
18. říj 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 - to jsou ty naše stavy, neboj ....
18. říj 2013 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to je jasný, prostě to vyšlo tak jsi šťastná a to nepětí chce nějak ven. Klidně si pobreč.
18. říj 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufyxa - ahoj, už jsme se "potkaly" určitě dřív viď...

tak hodně štěstí do dalšího a snad posledního pokusu.
18. říj 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no nás obejdnávají za 3týdny od krve ...že to by už mělo být vidět ...je to vlastně 7 - 8tt.
18. říj 2013 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek