IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tygrisek09
18. říj 2013
Je mi divně, bolí mě hrozně ruce a nic se mi nechce dělat.
janice_opiceautor
18. říj 2013
@petulak1988 no objednal mě rovnou na utz, ale jak říkám v pondělí jdu ještšě sama na krev - ale sksočilo to nahoru z těch 44,5 a top je důležitý
janice_opiceautor
18. říj 2013
@tygrisek09 nic nedělej, odpočívej!!! mě bolí taky jako bych to měla dostat, neboj se nic!!to je asi normální,když těhotníš🙂
petulak1988
18. říj 2013
@janice_opice to vis ze to je dulezite,..ted uz se te nunanci nebo nunanek nepusti tomu ver holka moje..
mufyxa
18. říj 2013
ahojky holky jestli můžu tak bych se k vám tady přidala v listopadu jdu na minimálku mimochodem už 4 pokus ale tentokrát s elonvou tak jsem zvědavá jestli se konečně zadaří ted mám nasazenou HA abych neměla cystu a začátkem listopadu by měla přijít mrcha no a pak šup do toho tak držte pěsti také vám budu držet 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
janice_opiceautor
18. říj 2013
A to jsem holky měla správně testovat až zítra a v pondělí jít na krev🙂)))já tu bulim radostí, to je fakt zázrak, já takovej ztracenej případ!!!!
janice_opiceautor
18. říj 2013
@mufyxa Ahoj vítej, já myslim, že už jsem tě tu zahlídla, tak budu držet moc pěsti!!!!!!!!!!!!
pidisek
18. říj 2013
@janice_opice ty jooooo to je superrrrr 🙂 🙂 🙂
janice_opiceautor
18. říj 2013
@pidisek myslíš????, snad jo, jak říkám ještě v pondělí zajdu na krev, at vím, že to roste! 🙂
brsh
18. říj 2013
@janice_opice kocicko, to je stastnej den 🙂 mam z Tebe velkou radost!!! Poroste to dal, ja taky nemela ty hodnoty nejsk extra vysoky, ale ja se po tom nepidila, protoze jsem se nechtela nervit zbytecne 🙂 jupi, Janinka rozjela podzimni tsunami!
janice_opiceautor
18. říj 2013
@brsh já vůbec nevím co mám dělat jsem úplně mimo!!!!!! 😃
janice_opiceautor
18. říj 2013
Holky slibuju, že jeslti to v pondělí zase povyroste tak začnu pomalu prskat anebo radši bych asi měla počkat na srdíčko co? to je vidět za jak dlouho?
mufyxa
18. říj 2013
@janice_opice je to možné ale stále hledám kam si jít popovídat ,aby to bylo aktuální a tady to je ....jinak tobě potichoučku moc moc blahopřeju
janice_opiceautor
18. říj 2013
@mufyxa děkuju, tak jsem furt přecházela🙂)) z diskuzí
mufyxa
18. říj 2013
@janice_opice já stále chodím ještě do IVF duben a lednáčci ale už se mě to netýká tak mi to přijde už takové divné no .....
monyna83
18. říj 2013
@janice_opice Janinko, no skvělá zprávička 🙂 Jen tak dál, beruško... Teď už to bude jen a jen lepší 🙂
mufinka26
18. říj 2013
Tak holky moje je to jasný, dneska sem 1DC, volala sem do caru kvůli tomu mýmu bacilu a radši to necháme na další cyklus, takže koncem příštího týdne si mám zase zavolat, zda budu už 100% fit a objednají si mě na další konzultaci, na nasazení další provery a pak se budu modlit, abych už konečně mohla začít stymulovat. Poplakala sem si a večer se jdeme podívat na festival světla co se koná v centru. Je mi už líp a mládě se na to těší. 🙂 Já konečně dojdu na jiný myšlenky 🙂
@janice_opice kočko s tebe mám strašně velikou radost, hodnoty ti nádherně vyrostli, čárečka je krásně silná 😉 těhulko naše 🙂
mufinka26
18. říj 2013
@mufyxa ahoj a vítej, určitě jsi tu u nás správně 😉
mufinka26
18. říj 2013
@tygrisek09 ahojky to je dobrý znamení, tohle sem měla po ET s Jarouškem, už sem i říkala tomu mímu, že to nejspíš zase nevyšlo, jak mě bolelo břicho, pořád sem chodila na wc s tím, že sem to už určitě dostala a místo toho na mě druhý den vykoukl dušík 😉 Moc ti držím palečky
janice_opiceautor
18. říj 2013
tak ted jsem an jedný diskuzi četla tohle: Prý jakmile je hodnota kolem 100-150 jenotek, tak je to tak 50:50 a asi na tom něco bude, znám pár holek s touhle hodnotou a většinou to nedopadlo.. (ale taky ne vždycky)
janice_opiceautor
18. říj 2013
@mufinka26 jéje no asi je to lepší to vyléčit a pak se do toho vrhnout zdravá!!!!!!!!!!!! 😉
mufinka26
18. říj 2013
@janice_opice tohle ale vůbec nečti 8-( Dopadne to dobře a hotovo !!!!!!!!!!!!!!!! 😉
mufinka26
18. říj 2013
@janice_opice to jo, pořád se necítím na 100% ale musím už fungovat. Dovolit si marodit je pro mě luxus 😃
tygrisek09
18. říj 2013
@janice_opice prosím Tě, vypni net, hoď nožky nahoru a užívej si ten pocit. Nebo net nech a hledej nový vysavač.
tygrisek09
18. říj 2013
@mufinka26 já si to právě už vůbec nepamatuju. Ale vím, že jsem jela na krev už 13. den, protože jsem špinila.
pidisek
18. říj 2013
@janice_opice přestaň - jsi těhu a hotovo!!!!!!!!!! Srdíčko 6-8tt to ještě musis vydržet 😉 ted jsi jakoby kolik? Od poslední ms?
kamisb
18. říj 2013
@tygrisek09 - to jsou ty naše stavy, neboj ....
kamisb
18. říj 2013
@janice_opice - to je jasný, prostě to vyšlo tak jsi šťastná a to nepětí chce nějak ven. Klidně si pobreč.
kamisb
18. říj 2013
@mufyxa - ahoj, už jsme se "potkaly" určitě dřív viď...

tak hodně štěstí do dalšího a snad posledního pokusu.
kamisb
18. říj 2013
@janice_opice - no nás obejdnávají za 3týdny od krve ...že to by už mělo být vidět ...je to vlastně 7 - 8tt.