• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@kamisb určitě jsme se potkali ... :wink: tento pokus je určitě poslední at dopadne jakkoli rozhodli jsme se že už dál zkoušet nebudeme ...nebo tedy budeme ale už jen sami je to velké trápení a nemáme na to už nervíky :wink:
18. říj 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice -hele nečti takovýhle diskuze ...musíš být v klidu a ne se strašit. Veř doktorovi proto jsi tam šla ne?
Jous holky co měli i jen kolem 50 a vyšlo to ...takže to neřše, důležitý je že roste !!!!!!
18. říj 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Janičko je to krásná hodnota a už nic nestuduj. Je to dobrý a hlavně to HCG rostlo jak mělo. Takže se víc nestresuj.
No mě je...snažím se,ale už se pozoruju. Ještě že dneska odjíždím a snad fakt přijdu na jiný myšlenky :slight_smile:

@mufyxa ahoj vítej a držím palce
18. říj 2013 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 už mám nový vysavač dneska navečer nebo zítra pro něj jedu:slight_smile:)) :grinning:
18. říj 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek 4 týdny a 3 dny
18. říj 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc zdravím a všem držím palečky...
@janice_opice Jupííííí Janinko, hele, já držím a nepustím, takže vůbec nepochybuj, je to tam..... :grinning: :grinning: :grinning:
@tygrisek09 bolesti na ms jsou taky známej těhulkovskej příznak...těším se na pondělí na další //--
@kamisb taky mooc štěstí na sobotu..
18. říj 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no vidíš to uteče jak voda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. říj 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek chááá taky ty jsi vtipálek :grinning: :grinning: :grinning: no hlvaně,aby v pondělí byla ta krev zae vyšší a pak už to budu brát o hodně líp, nemůžu tomu uvěřit po tolika letech!!!!
18. říj 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 ahoj holčičko tak vidíš --i takovej ztracenej případ jako já snad může mít štěstí!!!! :slight_smile:
18. říj 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 jinak mě bolí jako na mrchu docela hustě a včera a dneska to zesílilo -taky dnes nebo zítra má dorazit ms, jako bolí to tak jako dloube a píchá!!
18. říj 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice vidíš, zázraky se přeci jen dějí, je to super... moc gratuluju:slight_smile:)))
18. říj 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jaky vysavac si vybrala?? Jinak cviceni se trochu uz vyplatilo zhubla jsem za mesic tri kilca… uz mam 59,4 mela jsem 62,6 vecer se necpu spis zelenina nebo mala porce a hlavne ne moje oblibene krupky a bramburky a temer kazdodenni cviceni.. vcera jsem zacala i tu Jill dnes uz mam odcviceny druhy den, jinak predtim jsem delala jen zkracovacky a drepy plus jeste neco na bricho a obcas rotoped.. ale i jsem vynechala.. no sukne XS jeste neobliknu nebo obleknu ale skrtim se… ale S sukni dzinovou uz v pohode.. no ale bylo to lepsi na 55 to asi nedam ale bylo by to uzasneeeee…
18. říj 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin no ještě to nechci zakřiknout Kačí!!! Ale jestli joo tak vidíš, že se dějí a stane se i u tebe!!
18. říj 2013 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ten vypada dobre
18. říj 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 no odpo si pro něj pojedu:slight_smile:nebe zítra, na 14.30 mám být s gumama na výměně
18. říj 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to jo.. :slight_smile: take budeme menit gumy.. u nas je teda meni Lada.. ja jdu do sprchy jsem po tom jejim cviceni zpocena ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty jo ted se mi udělalo špatně!!!telefon zvoní a volá IVF CUBE
18. říj 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 no s jednim autem byl včera muž,ale dneska j e vpráci tak tam zajedu já - tak tam mi všechno udělaj, o vše se postaraj takže dobrý :slight_smile:
18. říj 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jupí jupí jupí holka, narostlo, sice čtu že ti to není dost :grinning: ale neboj je to tam a jede nahoru....navíc nezapomeň, že jeden je tam ta velká individualita, takže určitě dělá drahoty aby tě pěkně nalakoval :grinning: :grinning:
V každém případě jak řekl pan doktor...Jani jsi TĚHOTNÁ!!! toto je fakt megáčské a super úžasné ....posílám hubana a mám strašnou radost s tebou
18. říj 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a co chtěli???
18. říj 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 v kolik máš být v CUBE?
18. říj 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie neblázni, je fakt brzo, nejdřív malíčký dušík tak 8 den....a to jen někdo, já až 12 den... :grinning: :grinning:
18. říj 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice ve 13:00 30.10 proc??Co se deje??
18. říj 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 Hele volal mi pan doktor, že jeslti bych nemohla na ten utz přijít už 30.10, že tam pak bude omezený provoz a letí do Londýna nějak víc lidí, takže na utz jdu 30.10....tak jsem se ho rovnou ještě ptala, že jesm byla strašně zmatená a na tu hodnotu..takže mi řekl, že správně by mi měli krev brát až za dva dny a to počítá s hcg kolem 300, takže prý pro ně je tato hodnota pro trídenní embryjka absolutně v pořádku a v pohodě. Ale prý mě chápe a jeslti chci já pro svůj klid a pohodu duševní(opakoval mi neustále, že za ně je to OK) tak mám přijít v úterý ráno
18. říj 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 martínko já su tak štastnéééééé, děkuju za držení palečků!!!!
18. říj 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 páč já tam jdu taky 30.10.,lae v 8 ráno
18. říj 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ja myslim ze pan doktor je super... tak to se bojim jestli pujedeme hned do dalsiho cyklu kdyz maji pak omezeny provoz
@janice_opice tak to je skoda ja az odpolko
@janice_opice fuj tys mě zas vystrašila :grinning: :grinning: tak to je dobře že půjdeš o den dřív na kukandu a dokonce můžeš dojít ještě v úterý, no ti si tě tam holka předchází :wink:
18. říj 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek