• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@sasanka033 však on si dá říct, určitě jen hledá správnou chvíli :wink:
23. črc 2013 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14.Martiiiii a co ty?co noveho??
23. črc 2013 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak delam co muzu, piju kontryhel, tak treba si opravdu z recka privezeme nejkrasnejsi darek:slight_smile: jooo, je to sileny no. strasne se mi do dalsiho pokusu nechce:( ale vcera jsem zas pobrekavala dojetim nad kralovskym miminkem (strasne jim to preju, ta kate si musela projit peklem, tehotnet pod drobnohledem)...no proste vidim miminko a jsem na mekko.
24. črc 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 noooo, jsi hodna, ale obavam se, ze svatba neni uplne to, po cem touzi :grinning: vim, ze se mnou chce bejt celej zivot a nekdy o svatbe i mluvi, ale zadost ne a ne prijit:slight_smile: ale uprimne, mne taky nejde o tu svatbu, jde mi o to gesto, o tu zadost...svatba mi jinak prijde jako desnej stres:slight_smile:
24. črc 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 hele my měli úžasnou malinkou svatbu bez stresu a náramně jsme si to užili:slight_smile:) hodim Vám sem link na fotky:slight_smile:) ted tu byla kolegynka,která má už 3 děti a nejmladší ted přinesla v šátku na břichu spokojenou spinkací tak jsem se taky rozplývala:slight_smile:
24. črc 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice snad to nějak pomůže a stane se zázrak. My se ještě domlouváme s kamarádkou na moře, tak uvidíme jak to dopadne, manža ho moc nemusí, tak říkal, že mu to nebude vadit. A Ty už se jinak cítíš v pohodě? Příští týden půjdu na pojišťovnu tak uvidíme jak to dopadne, inspirovala mě Peťa, že jsem se na to nevykašlala. Oni mi před tím hrozně odradili, že mi to neschválej.... Zítra jedu za kámoškou na Moravu, tak budu bez připojení 4 dny:slight_smile:
24. črc 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no ja bych za to byla nejradsi: my dva a svedci na louce a pak party pro vsechny. ale nevim, zda by to rozdejchaly nase rodiny:slight_smile: joooo, dej sem fotkyyy:slight_smile:
jinak mne se dela uplne fyzicky nevolno, z tech formalnich svateb:(
24. črc 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 Ty jsi zlatíčko. Moc děkuju, doktorka se včera vofrňovala, ale nakonec mi to napíše. Tak uvidíme, bylo by to fajn, nějak pořád potřebuju odpočívat a nabrat novou energii, mám pocit, že jsem úplně vysoslá.... Zejtra jedu na 4 dny na Moravu, tak jsem měla nutkání stavit se v caru, ale nechám to na později....ale inspirovala jsi mě s tím vinařstvím, že bych tam mohla vyslat naše na víkend... :grinning:
24. črc 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jak se paříte?

@sasanka033 mluvíš mi z duše. Jednu formální svatbu už mám za sebou a do druhé se s přítelem neženeme. Ale pokud by někdy měla být tak přesně tak jak popisuješ. I když někteří příbuzní by to nerozdýchali,ale to by byl jejich problém. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@coralin ty lázně zkus. Já o nich taky přemýšlela a le nikdo mi je ještě ani nenavrhl,slyšela jsem o tom jen na diskuzích. Ale pokud by mi nevyšlo 4 IVF tak bych se o to asi taky začala zajímat. Užij si prodložený víkend na Moravě. :slight_smile:
24. črc 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Nic moc velkého.....Taky kvůli penězům :grinning:.
24. črc 2013 ve 12:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jj naprosto souhlasím s tím, že se ti do dalšího pokusu nechce :unamused: . Byla jsem tak nějak v pohodě, nato že to nevyšlo a dnes jak jsem byla v caru tak to na mě nějak padlo. Úplná deprese :unamused: . Ach jo....Místo, aby mě tam povzbudili, tak mě srazili na kolena, Dr říkal, že jsem asi ten typ co už nebude mít za chvilku žádný vajíčka atd. Řekla jsem mu, že jsem objednaná na tu laparku, ale říkal, že pak stejně určitě s clostíkem neotěhotním i kdyby mi zjistili, že mám průchodné oba vejcovody a říkal, že by udělali minimálku, prý mají akci a stojí 17 tis. Tak jsem nějak úplně bez chuti do dalšího boje. A co ty? Moc vám to přeju, aby jste si přivezli pěkně zaděláno :grinning:
24. črc 2013 ve 12:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Děkuju, docela se těším, jen ta cesta bude děsná. Oni Ti je sami nenavrhnou, popros doktorku v caru, ať Ti napíše doporučení, pak jsem šla na gyndu a pak Ti to musí napsat obvoďačka (žádanku). Všichni mě odrazovali, ale jak to Pétě vyšlo tak mě inspirovala, abych to nevzdala a zkusila to. Oni sami pro to neudělají nic. A kdy jdeš do čtvrtého IVF?
24. črc 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte, rada bych se k Vam pripojila. S manzelem se snazime o mimco 2,5 roku, byli jsme 2x na IUI. Porad nevedeli co nam je, ze je to psychikou...udelali nam genetiku - taky v poradku, az na jare tohoto roku jsem prisla za doktorkou s tim, ze na diskuzich jsem cetla neco o imunologii, tak nas poslala do Plzne a ouha! Tak se nasel problem! Ikdyz v centrech delali manzelovi spermiogram, dela se pry jinou formou, tak ho mel v norme. V Plzni na imunologii mel spatny spermiogram, proto musime na nasi 1.IVF. V patek 19.7.jsem byla na klinice - pro plan, odber krve, ultrazvuk - v poradku, takze bych mela zacit hned zacatkem srpna. Docela jsem nervozni z ty hromady leku+injekci :frowning2: .
24. črc 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nám neteče voda, chtěla jsem manžovi udělat řízky a brambory, aby měl jídlo i na zejtra a má zatím smůlu. Máme havárii na sídlišti.. Jako na potvoru :frowning2:
24. črc 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahoj Janinko, jj úplně mi mluvíš z duše s tou svatbou, taky bych ráda tak něco, musím brzdit hlavně svého chlapa, neb ten se bude ženit poprvé a má docela velkou rodinu, ale myslím, že už jsem mu to vysvětlila :grinning: . Teď jsem přišla z caru a jsem v úplný depresi holka moje :frowning2: . Tak jsem si říkala, že jsem to tak hezky zvládla a padlo to tam na mě, ještě za přispění dr. Řekla jsem mu o té laparce a on, že jo, ale že si myslí, že stejně neotěhotním atd, že jsem typ, že už brzo nebudu mít žádný svoje vajíčka, neb pře dvěma lety jsem jich měla 6 a teď jen 2 a že je vidět, že s věkem to u mě jde hodně rychle dolu.......A že jen s klostíkem asi neotěhotním, i když by zjistili, že mám průchodné vejcovody. A říkal o minimálce, že mají akci za 17 tis se vším všudy. No uvidíme co mi zjistí na tý laparce :wink: . Ale když si vzpomenu zase na to zklamání, tak je mi úplně mdlo.....Vy mi tady dáváte sílu, že to má smysl zkoušet dál :wink: . Tak nevím no. A co ty? Už se moc těším na dovču co? :wink: Hlavně si tam pořádně odpočiň a naber sílu :sunglasses:
24. črc 2013 ve 12:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisimona1 Tak tě tu vítáme.. injekcí se neboj, ty jsou v pohodě. A co ti řekli na imunologii? A co bereš za léky?
24. črc 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 tak ze me udelali doktori uplnyho kripla :grinning: pac kazdy dalsi vysetreni prinese spatny vysledky. hned zkraje zvyseny FSH, takze taky brzy bez vlastnich vajicek, na stimulaci jsem ale este zareagovala, tak kdovi, jak to bude ted. pak zrejme nepruchodny vejcovody - zjistovano vzduchem a ted na imunu mi nasli protilaky na annexin, takze musim na testy znovu, zda se to potvrdi. este cekame na vysledky genetiky, snad tam nic nenajdou! no takze ja se obavam, ze prirozene by to byl fakt zazrak. ale nevzdavame to a busime do toho doma stejne :grinning: :grinning:
jinak mam za sebou prvni ivf v dubnu a ket v cervnu. dalsi embrya nemame, takze v zari bud laparka nebo IVF pokus 2.
strasne moc ti gratuluju k zadosti o ruku!!!!
24. črc 2013 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 Ahojky, promiň, že zasahuju do zprávy pro někoho jinýho, ale to je děsný co ti ten doktor, řekl. Nechceš ho vyměnit?? Já takhle hotová vždycky odcházela z Podolí, nikdy mě nepodpořili a spíš jsem odcházela rozhozená, to byl jeden z důvodů proč jsem vyměnila car.
24. črc 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisimona1 ahoj, vitej a neboj se! neni to zas tak strasny:slight_smile: kde se lecis a cim budes stimulovat?
24. črc 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Ahoj, tak to s tou vodou to je patálie, hlavně, aby to brzo spravili :wink: . Takže jsi se rozhodla taky pro lázničky? To je fajn, hlavně, aby tě to tělo přestalo tolik zlobit!!!!! To bude krásný, odpočineš si a daj tě tam pěkně dohromady :grinning: , aby si tě ten tvůj zlatej mužskej nemusel skládat sám :grinning: :grinning:
24. črc 2013 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 co je to za KRETENA???
24. črc 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 :grinning: :grinning: ten konec se mi líbil :grinning: je to jako na potvoru s tou vodou, máš nějakej plán, co všechno uděláš a najednou...nic.... no nic... tak jsem mu jen upekla šátečky... a ještě, že jsem umyla nádobí průběžně. Řříkal, že je tam půjde popohnat, aby nemusel mejt zejtra nádobí a řízky měl :grinning: uvidíme jestli mi je schválí, ale poprosila jsem doktorku, aby tam nepsala nic o imunologii, tak uvidíme. Tak jdu balit a zítra jedu na Moravu:slight_smile:
24. črc 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin To je dobře, že zasahuješ :wink: , to je jasný, že to tady píšu všem skvělým ženám :wink: . No řeknu ti, že o tom přemýšlím, ale musela bych někam dojíždět buď brno, nebo Praha.....Máme to tak stejně daleko.....A to dost, 150km. Vím, že tu holky psaly, že je to jen o tom rozhodnutí, že to není tak hrozný....Viď, že to je docela hustý, co mi řek? Místo, aby řekl, když laparka vyjde dobře, tak to zkusíme, nebo něco.....Vždyť to, že jsem teď měla dvě vajíčka neznamená, že moje tělo, je přestane už tvořit ne? Může tam být víc věcí, který mi nesedly, a i si myslím, že když se obě oplodnili a jedno vydrželo do krásný morulky je dobrý ne? Některá má třeba vajíček hodně, ale nevydrží ani jedno.....Ta nevím no...
24. črc 2013 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jj děkuji :wink: , taky mám jednu formální svatbu za sebou :unamused: , tak bych to chtěla teď nějak taky víc v pohodě :pensive: , A představ si, že když jsem se ptala na genetiku, tak řekl, že si myslí, že je to k ničemu a o imuno se nezmínil vůbec, já si myslí, že imuno je možná důležitější ne? A to se jezdí to tý Plzně, nebo to dělají v caru? No to je přesně ono, jak píšeš, když se v tobě začnou moc šťourat tak se mi zdá, že vždycky něco vyšťouraj :frowning2: , tak já nevím co je lepší, nechat to tak nebo zjišťovat :grinning: . a s tím zkoušením pořád to schvaluju!!!!! Vždyť ten sex není jen o tom otěhotnění ne? A CO KDYBY :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2013 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jo a to si ještě libovali, když dělají ten test z té krve, jak reagují vaječníky ne? Já nevím jak se to jmenuje, tak to jsem měla 11,3 a to říkal, že je skvělý, že průměr je 9....Tak já nevím to jsem se ho dnes zapomněla zeptat......
24. črc 2013 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 upřímně, mě by nasral(když to řeknu lidově) a už bych k němu nechtěla. Já teď taky budu měnit car, sice proti doktorce nic nemám, je fajn, ale rozhodovala jsem se mezi dvěma a když to tady nevyšlo, tak budu holt dojíždět i když jsem z PHa, ale vím, že to nemusí vyjít i když budu jezdit přes půlku republiky, ale třeba zrovna udělají něco jinak.... tady vím, že by postupovali stejně a překvapila mě, že nejdřív říkala, že mi udělá stimulku klostíkem, že jsem na něj dobře reagovala a teď najednou gonal, za kterej se doplácí 9000. Že prej najednou na co nativ, když můžeš mít rovnou mrazíky... no nevím, ale přišlo mi to jak, když jim jde o peníze. Sice pak přišla s tím, že existujou ještě nějaký jiný injekce za 500 na den, ale překvapila mě ta změna rozhodnutí.... ale ona je milá a můžu s ní probrat cokoliv, mít toho doktora co ty.... tak už k němu nejdu. Takhle jsem odešla z Gestu, protože byli hnusný a empatie jim vůbec nic neříkala. Uvidíš, jde hlavně o to, aby Ti sedl ten doktor a těšila jsi se tam, ne? I jedna morulka dokáže zázraky:slight_smile: jsou tu holky co měli jen jedno embrijko na první pokus a vyšlo to. Takže buď v klidu, na debila, zapomeň a pomalu se rozhoduj co a jak dál.
24. črc 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisimona1 Ahoj, neboj se, to zvládneš, ty injekce a léky nejsou nic tak strašnýho :wink: . Mě píchal injekce muž, je to skoro už profík :grinning: . A co máš za protokol?
24. črc 2013 ve 12:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Dekuju :slight_smile:. To vis, prvni IVF (s ICSI a IMSI), tak se bojim. Ja jsem v poradku, manzelovi rekli v Plzni na ty imunologii, aby bral vitaminy (selen, zinek...) a at jdeme jen na IVF, ze jinak otehotnet nemuzem.

@sasanka033 Dekuji, chodila jsem do Pronatalu v KV, ale pak jsem honem, honem utekla a ted chodime do Institutu reprodukcni mediciny a genetiky v KV. Zatim beru Femibion, pac mi nasli jemnou mutaci na kyselinu listovou. Jinak od prvniho dne budu brat kyselinu listovou, od druheho dne pero a pak uz mam tolik leku, ze mi z toho jde hlava kolem. Jsem v praci a z hlavy to nevim :frowning2:.
24. črc 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Přesně jak píšeš, mě taky připadá, že prostě jednou jak mezci v zajetým systému a nesnaží se nic vymýšlet. No vidíš, mě vůbec clostík nikdy nenabídli, mě vždy gonal a menopur, takže to jsou dva nejdražší léky :unamused: . A kam budeš jezdit? Do Brna a do jakýho caru? Taky o tom fakt hodně přemýšlím....Kolik ten clostík vůbec stojí? A četla jsem o něm docela brutální věci, ale ten můj známej porodník taky řekl hned, že by to zkusil s clostíkem......Ale ona ta minimálky vyjde skoro na stejný prachy jako IVF co?
24. črc 2013 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisimona1 A proč jsi utekla z pronatalu v KV?
24. črc 2013 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek