• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@danaho Ahoj, hezky si užij odpočinkovej víkend :grinning: a pevné nervy, bude to dobrý, Janinka nám tady jako průkopnice rozjela vlnu // tak mi se rádi svezem že :grinning:
18. říj 2013 v 16:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Ahoj Martinko, jj po konzultacei toho 5.11. musíme něco vybrat a jedem :grinning: . Podle toho co nám řeknou, ale myslím, že do toho půjdeme v prosinci, neb v listopadu to asi nestihne schválit pojišťovna do ms, i když já vůbec nevím kdy to v listopadu dostanu, protože už neberu clostík, takže nevím dne ani hodiny :grinning:
18. říj 2013 v 16:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ahoj, krásný zprávy holky, ty pak Janinka :wink: , moc gratuluju a zítra ať ho tam pěkně k tobě uloží a druhýmu ať nezapomenou dát tu čepici a rukavice :grinning: . Janinka nám to tu rozjela takže my jí budeme poslušně následovat :grinning:
18. říj 2013 v 16:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Ahoj Petí, pak napiš až budeš po konzulatci v Cube, jsem zvědavá :wink: , ke komu jdeš? Já k Budkovi. Ale když vidím Janinku už teď jim věřím :grinning:
18. říj 2013 v 16:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie Ahoj, ty jsi blázínek viď? Je to brzo! Budou tam // ale musíš si ještě pár dní počkat :wink:
18. říj 2013 v 16:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 Ahojky to vis ,ze napisu, ja jdu k Višnovy... :slight_smile: ja jsem take zvedava... premyslim co nam budou delat za vysetreni a tak.. snad se to pohne.. -)
18. říj 2013 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 no, uvidíme, teď mě bolí v podbřišku. Nebo teda spíš píchá jakoby močová trubice. A tlaky a jako pnutí na vaječníku.
18. říj 2013 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jeste by me zajimalo zda mi to schvali pojistovna takhle brzo po sobe.. je mi teda divny ze uz se to pocita jako cyklus kdyz se nezavedli ale asi jo no.. ale taky to mohli udelat jako ze bych si to zaplatila sama jako opu a leky a nechat mi ten cyklus aby se treba mohl povest az ke zdarnemu konci.... protoze jinak jsem to mela schvalene az do 4.12-
18. říj 2013 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 pavlínko jeslti jsi četla tak mi dnneska volal Budka.... děkuju moc, snad bude vše dobrý a budeme se vyvíjet.....V Cube umí podle mýho zázraky..podívej e tolik let snažení a přešla jsem k nim a ejhle!!Minule to sice nedopadlo,ale tak to oni neoblibní, že....
18. říj 2013 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie tak mě bolela hlava taky,ale a docela dost
18. říj 2013 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janice_opice holka taky mi to přijde divný,ael bbohužel těm úhradám nerozumím...uvidíš co ti řeknou!!!
18. říj 2013 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj to poznam :slight_smile:
18. říj 2013 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 jo hele too bylo pro tebe ne pro mě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2013 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky nevíte někdo o nějaké práci z domova na PC? Umím toho dost anebo na občasné docházení někam?:slight_smile: díík
18. říj 2013 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 - no to bych ráda :slight_smile: musím jim o těch rukavicích říct ...aby nezapomněli ;)
18. říj 2013 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 už,abys tam šla a viděla a stimulovala a hupííí miminko!!!
18. říj 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Bude to všechno OK Janinko :wink: Já jsem taky objednaná k Budkovi. Moc se těším, jsem ráda, že jsem se rozhodla nakonec pro Cube a taky pro jít do toho hned :wink:
18. říj 2013 v 18:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 jsem ráda, nechtěla jsem ti radit špatně, ale psala jsem ti to hned, já bych to taky neodkládala právě myslí,m, že chybu neuděláš určitě
18. říj 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to jo :grinning: , ale hrozně se bojím, že to nevyjde.....už jsem z toho ve stresu teď....Aby bylo dost vajíček, aby se hezky větvily atd atd. Jj je mi jasný, že takový štěstí, aby se to povedlo na poslední pokus mít nemusím. Ale samo, že budu doufat, jinak bych do toho ani jít nemohla :slight_smile:
18. říj 2013 v 18:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 já myslím, že je to dobrej příznak :wink: , ale jak je člověk narvanej tim utroušem tak to člověk prostě nepozná no :confused: ale myslím, že to vypadá fakt dobře :wink:
18. říj 2013 v 19:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jj moc ti mrazáčka přeju, je to trochu uklidňující, když má člověk ještě malinko zadní vrátka :grinning: . Nám bohužel nikdy na mrazáčka nezbylo no, tak uvidíme teď poslední pokus :wink: . Už jsem z toho na nervy teď :zipper_mouth:
18. říj 2013 v 19:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 brouku to vyjde neboj, já těch pokusů měla 7 (ten první nepočítám) a ažosmej se povedl, jenže já jsem exot, takže věř jim, fakt tam mají nějaký kouzlo a hlavně tam je tak fajn prostředí a psychicky tam jsi totál v poohodě a to je 90% úspěchu :wink: :wink: hele hned jak budu mít po UTZ a něco tam bude tak posílám srdíčka!!! Ted si je s dovolenm ještě nechám pokud t nevadí na chvilku:_))
18. říj 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice To je jasný Jani, jen si je zatím nech, ještě chvilku je potřebuješ :grinning: Pak nepochybuji, že je spravedlivě rozdělíš :grinning: :grinning: :grinning: . Musím tomu věřit, že to vyjde, jako my tady všechny a pokaždý :wink:
18. říj 2013 v 19:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 musíš věřit a musíš být hodně pozitivní a to ty naštěstí umíš!!!Je to strašný hrozný nervy,ale ten výsledek na konci!!!!!!Budu mačkat a ačkat
18. říj 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice
@pavlina1976

Janí neboj jsi proste těhu a hotovo!!!!! :slight_smile:

Pavlí a tobe posílám těhu bacily !!!!
18. říj 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka33 holčičko naše moc na tee myslím jak ti asi tak je, doufám, že jsi v pořřádku!!!! :wink:
18. říj 2013 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek Zlato zatim si vedeš s tim prskáním dobře:slight_smile: tak jen tak dál a já se k tobě snad za pár týdnů přidám,aby toho na tebe nebylo tolik - i když ty máš dvojitou palbu :grinning:
18. říj 2013 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice chichi no musis mi brzy poradně pomoct :slight_smile: :slight_smile:
18. říj 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek neboj já doufám, po úterku už mi bude snad líp...hele nevíš čistě náhodou o nějaký práci na dohodu nebo z domova? Jsem celkem schopná a bojim se,abych se nezačala nudit doma brzo - nejsem zvyklá nepracovat:slight_smile:))))))))CV klidně pošlu...říká se, líná huba, holé neštěstí :grinning: :grinning: :grinning: a já líná huba fakt nejsem:slight_smile:
18. říj 2013 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek @janice_opice holky musíte pořádně, ale vypadá to tu na dobrej podzim :grinning: , před léto nám moc nevyšlo, teda kromě pidiska, tak teď to tu pojede :wink:
18. říj 2013 v 19:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek