• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
@pavlina1976 na příznaky vážně nevěřím, vím, co dokáže Utrogestan.
18. říj 2013 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Janí teď nevím ale budu koukat ju?
18. říj 2013 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@tygrisek09 Nesváděj všechno ona utrouš, věř svému šestému smyslu:slight_smile: už se těším jak zahlásíš //!!!!! Potřebuju tu další a dalš opory!!!! :wink: :wink:
18. říj 2013 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pidisek jasný budeš hodná...:slight_smile: ta nějak to rozhazuju mezi známejma, co vš vid:slight_smile:
18. říj 2013 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pidisek normálně mě ted tak strašně dloube na pravý straně ale tak hrozně halvně když vstannu rychle, tak se musím posadit zpátky dolů a boles jako zánět moočáku furt přetrvává

Holky nejdete něterá kuknu navečer na ty osvětené památky??? Je to jen do neděle.... :wink:
18. říj 2013 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@tygrisek09 jj, já měla jasnou příznak, když se to před dvěma lety na chvíli povedlo a to bylo takový marvenčení v prsou, když jsem se otáčela v noci, nebyla to bolest, ale takový pnutí :grinning: , ale to začalo, když už jsem měla ověřený hcg z krve....., držím moc palce!!!!
18. říj 2013 v 19:33  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pavlina1976 tak tenhle příznak mám taky!!! strašně mě mravenčí v prsou, svědí mě bradavky a žíly mám 3D:slight_smile:
18. říj 2013 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no počkej až si kýchneš :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2013 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hrozně mě bodá na vaječnících a třeští mi hava, chce se mi fut čůrat,ale taky mám furt žízeň.......snad to je to hcg jak leze nahoru :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2013 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pidisek hele to už se mi stalo,lae ne, že jsem si kýchla,ale začala jsem se strašně smát.... :grinning: už vim o čem mluvíš:slight_smile:
18. říj 2013 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976 - děkuji, uvidíme jak to zítra bude
18. říj 2013 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb no holka drž se a hned napiš!!!!! slovy H N E D :wink:
18. říj 2013 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky ty jo to je drzost!!!!! Jsem udělala klukům čokoládovej puding s banánem a piškotama a nechala ho vychladit na stole než ho jao šoupnu do lednicce a čumim a naše kočka si na ně pochutnává!!! No je toto možný!!!! :angry: :grinning:
18. říj 2013 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice - hihi, tak to je snad normální ne :slight_smile:
my jsme u mamči museli věci doma zavírat do skříněk. Sice si teda moc věcí sama nevzala,ale jednou brácha zapomněl překlopit v noci hrnec s vařeným kuřetem ...no a ráno jsme našli kosti na jejím hadru kde má žrádlo...asi si myslela, že když si to dá na hadr že to je její :slight_smile:
18. říj 2013 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice - no hned jak dojedeme domů...mám sratší mobil a tak je internet takovej blbej
18. říj 2013 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb my máme domácí gang- kocour vyskočí ,když něco někde necháš, nadlábne se a pak to shazuje dolů psovi a kočce! :grinning:
18. říj 2013 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@pidisek jo doporučuju ti ten film Jak porodit a nezbláznit se:slight_smile:
18. říj 2013 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb tak coooooooo????
19. říj 2013 v 06:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobre rano devcata!!!!
19. říj 2013 v 06:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno, všem. Jak se daří?
19. říj 2013 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - tak se chystáme na cestu, čeká tam na nás jedno embryjko druhý se prý od včera nehnulo,ale tak alespoň to bude šampion :slight_smile: doufám....
19. říj 2013 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: krasne rano všem. Holky, v noci se budim, tresti me hlava, zádný příznaky a test opět negativni.
19. říj 2013 v 08:46  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb tak tfuj tfuj!!!
19. říj 2013 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pinkywinkie tak zrovna ta hlava je priznak.ale muzu zodpovedne rict,ze nejaky fakt priznaky mam teprve od dnesniho ranw.A ty vydrz moc na ne spechas!kdypak ti rekli v Cube,ze mas testovat?
19. říj 2013 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Bojím se nejhoršího,ráno 5:20 když jsem šla na wc,jsm zjistila,že mírně špiním,sice to přestalo,ale mám obavy.
Hlavně proto,že mě dr vystrašila se srdíčkem a teď tady tohle.
Na pohotovosti jsem nebyla,když to bylo málo a přestalo to.
Manžel mi říká,že to bude ok,chci tomu věřit,ale ale
Do pondělí daleko,jdu hned ráno na kontrolu,tak uvidíme,snad tam mrňous bude v pořádku.
19. říj 2013 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pavlaru ahoj nebooj pry to je normalni zaspinit v prubehu prvniho trimestru..verim,ze jste v poradku!hlavne bud v klidu a odpocivej!!
19. říj 2013 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@pinkywinkie jejda co plašíš ??? vždyt más ještě cas na test ne??
19. říj 2013 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pidisek ja vim :slight_smile: je brzo :slight_smile:
@janice_opice mam hroznou radost, tolik jsem ti fandila a drzela palecky :slight_smile: jupiiii.
19. říj 2013 v 10:12  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlaru ja kdyz mi prestalo bouchat srdicko, jsem zacala krvacet hned, to telo ho chtelo dostat ven.Pokud jsi jen zaspinila, muze to byt tim jak se roztahuje v deloze ne? vzdyt roste a mohl narazit na malou zilku. Bud v kludu. Pokud nezacnes krvacet, odpocivej, jinak hned jed na pohovost
19. říj 2013 v 10:14  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pinkywinkie presne brzo sa kazda hcg do moci vylucujeme jinak nektera rychle,nektera pomalu a nektere test neukaze nic.
Dekuju moc,ale jak sama vis,zdaleka nemam vyhrano a mooc doufam,ze to bude dobry,ale je to fakt tak krehky!
19. říj 2013 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek