• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
@janice_opice je, ale je to krasny pocit, ze v tobe roste novy zivot :slight_smile: odpocivej, hlad si brisko a usmivej se :slight_smile:
19. říj 2013 v 10:30  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pavlaru ahoj já sem s Jarouškem špinila ze začátku taky, hodně sem plašila, jezdila na pohotovost, tam mi vždy jen řekli, že je vše ok, dokonce když sem byla na pohotovosti poprvé, byl vidět už náznak srdeční akce a tu mi pak v Caru o čtyři dny potvrdili :wink:
19. říj 2013 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@pinkywinkie ještě je brzy na testování :wink: každýmu roste hcg jinak rychle :wink:
19. říj 2013 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb jéé další bobánek v bříšku :dizzy_face: tak tfuj tfuj tfuj, at se kráně zahnízdí a ty tu brzy hlásíš // :wink:
19. říj 2013 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak všechny zdravím :slight_smile: Včera sme byly na tom festivalu světla a bylo to super, mladej usnul dřív než sme došli k tančícímu domu :grinning: Docela sme si udělali pěkně dlouhou procházku po praze, naše trasa Anděl-tančící dům - Národní divadlo- Staromák - divadlo Hybernia- Václavák a nakonec nám. Míru, kde to bylo asi nejkrásnější :grinning: Danielka z toho byla unešená, domu sme dorazili v jedenáct večer :grinning: mladá se jen převlíkla a byla tuhá a Jaroušek se ani neprobral, když sem ho vyndala z kočárku a převlíkla do pyžámka, dokonce vstával až v půl osmý, což je u nás rekord :grinning:
19. říj 2013 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Při 1. těhu jsem měla zamlklý po. v 11tt,vůbec jsem netušila,že se něco děje.
Tak teď po zkušenostech co mám,tak se plaším snad ze všeho,holky doufám,že máte pravdu a mimísek bude v pořádku.
Děkuju za podporu
19. říj 2013 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@mufinka26 jééééé já se chci jít taky podívat a říkáš, že náměstí Míru bylo nejhezčí jo??? já to asi nedám všechno, ale poradíš mi co stojí opravdu za to vidět?? Když se mi vrátí muž z práce brzo, chceme tam jít.....
19. říj 2013 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak větší psycho než mám já doma, tak určitě nemáte. A já tu teď hysterčím, že to nevyšlo. Manžel hlídal malého asi 5 minut a z vedlejší místnosti rána a řev. Já ležící s utrogestanem, co že se to děje. Že mu spadnul z postele. Já vylítla, protože to už je podruhé, co se mu něco podobného stalo a jeli jsme tenkrát na rentgen. Já nadávala jak špaček, že ani nedokáže uhlídat malé dítě. Fakt jsem byla vytočená. V tom mě projela podbříškem šílená bodavá bolest a podbřišek mě bolí do teď a já mám strach, že jsem to pos...a :frowning2: Ta mrňata budou muset být fakt odolná, pokud to vyjde a potom i porodím. Jsem to samozřejmě ořvala a teď toho lituju, že jsem se nechala tak vytočit. Omlouvám se za dlouhý román, ale potřebovala jsem to ze sebe dostat :frowning2:
19. říj 2013 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezké ráno,
jsem dnes celý den v práci, tak jen závistivě koukám na to počasí...
@mufinka26 je ten festival světel ještě i v neděli???moc bych to chtěla vidět...ale píšou do neděle, tak nevím, jestli včetně, nebo jen v sobotu...
@janice_opice janí, nikde moc nelítej, já to prožívám i za tebe...hezky hlídej bobánky, ačkoli mi doktor říkal, že když to má vydržet, tak to přežije i bumgee jumping...
@pavlaru holka, vydrž, to bude dobrý.... :grinning: :grinning: já se taky zblázním, jestli teda vůbec bude z čeho, člověk je po těch zklamáních jako paralyzovanej strachem...
@pinkywinkie palice mne naštěstí nebolela, ale hodně těhulek si na to stěžuje... :dizzy_face:
19. říj 2013 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@tygrisek09 neboj, myslím ,že pidísek psal, že píchání byl právě příznak těhu.... :grinning: :grinning: a co ditě, v pohodě??
19. říj 2013 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@tygrisek09 neboj... A bud ted v klidu...
19. říj 2013 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek ale manžela bych vytahala za uši....
19. říj 2013 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 dítě v pohodě, já na nervy a manžel uražen :grinning: prostě kombinace na těhotenství
19. říj 2013 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek přijde mi, že mám z podbřišku jehelníček. Píchá a píchá.
19. říj 2013 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@tygrisek09 to bude dobrý, s tímhle mrnouskové v břísku počítaj, však je to jejich brácha!!! Hele já se tu taky jeden den vytočila - tusím asi 10.den a brečela jsem a nadávala.... :grinning: :grinning: hele a myslim, že jsk jsme těma hormonama zblbé tak o to víc to prožíváme, hlavně, že je malej v pořádku a manžel at te ted rozmazluje, at se kaje!!!! :grinning: Ležet , odpočívat, dát si něco dobrýho!!!
19. říj 2013 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jaka17 myslíš, že večer nemám nikam chodit????
19. říj 2013 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Ježiš, já tě nechci omezovat, ale ... :angry: bojím se vo to jak o vlastní, víš co mne to stálo žmoulání palců :sweat_smile: :grinning: :grinning: procházky určo neškodí....důležitá je pohodička a teplíčko...
@tygrisek09 jo, tak to je přesný...už aby bylo pondělí...
19. říj 2013 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb držím palce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
@janice_opice - já jsem ležela a ležela....moc jsem nikam nechodila, fakt asi první dva tři týdny. Možná je to blbost, možná placebo...pěkně odpočívej :wink:
19. říj 2013 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jaka17 no já myslela právě, že bych se nabalila zimní bundou a šálou a šli jsme juknout aspon na nějakeou památku, bydlíme kousek od Hradu tak aspon tam jeslti tam něco je, musím kouknout, no iuvidíme jakse budu cítit odpo,lae kousek tramvají, pak procházkou a zpátky zase tramvají..takovou pohodičku :slight_smile:
19. říj 2013 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@brsh
@jaka17 no dobře je to fakt, co takovou dobu se snažíme a tak to nebudu přehánět!...ale ráda bych viděla spon jednu tu nasvícenou památku, Hrad máme fakt za prdelí
19. říj 2013 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice ten mírák fakt super a pak o bylo dobrý na staromáku, akorá sme neprošly všechna místa, na netu je rý mapa, kde je vyznačeno, kde všude ty projekce jsou :wink:
19. říj 2013 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 tak to vůbec netuším, právě sem všude taky četla do neděle, ale jestli je to včetně neděle? :sweat_smile:
19. říj 2013 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlaru taky sem měla zamlklý těhu, já v 10tt, ale já sem špinila :unamused: No a o to větší strach sem měla, když sem čekala Jardu, ale ten strach bude mít lověk o toho prcka už celý život :wink:
19. říj 2013 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice hele, cejtim se jak moje matka..pokud je ti dobře...já chci jít v neděli, ale nejsem v naději, že... :grinning: :grinning:
19. říj 2013 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice ono Ti to asi fakt neuškodí, ale maraton po světlech vynech :grinning:
19. říj 2013 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek tak hlavně, že je malej v pohodě. Oni jsou naštěstí ti prckové odolní :wink: Ty ted hlavně pěkně odpočívej a uvidíš, že bude všechno OK :wink:
19. říj 2013 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jaka17
@brsh jo já sjedu 22 na Pohořelec, sejdeme to kolem hradu dolu po schodech a na Malostranský azse nasedeneme na 22, která nás doveze před barák až to neni tak hrozný ne? Taky uvidim jaks e budu cítit!!!jsem furt unavená
19. říj 2013 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice opatruj se, kočko...ať se můžem scházet s břichama..
@mufinka26 tak jsem to našla, je to snad i v neděli...tak to stihnu..
pa holky, jdu zase makat..
19. říj 2013 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jaka17 užij si to, fakt, je to nádherný :slight_smile:
19. říj 2013 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jaka17 jojo neboj, dávám na kulíšky(zatim nevim kolik jich tam je) velkej pozor:slight_smile:Jela jse akorát pro ten vysavač a ten vzal mladej tak jsem se s nim netáhla ted jsme oba na PC - já v posteli a hrajee hry:slight_smile:
19. říj 2013 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek