• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
@janice_opice tak to máš pochvalu, vycházka povolena... :grinning: :grinning:
19. říj 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 tu Jill cvičí kámoška a chválí si to , já jsem teď cvičící proces taky nastartovala. Je super, že Ti to jde takhle dolu :slight_smile:
19. říj 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 hlavně buď už v klidu a nestresuj se tím co se stalo:slight_smile: třeba musely ty emoce jen ven..
19. říj 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice ležím od rána. Břicho popíchává a já na nervy. Už je to dlouhý.
19. říj 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin jakou jill? :slight_smile: nějak nestíhám :slight_smile:
19. říj 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin budu se snažit, slibuji
@tygrisek09 kolik jsi od ET?
autor
@tygrisek09 jo jo holka to je, ale ještě se dvakrát vyspíš a budeš mít potvrzené těhu tak halvně bud na sebe opatrná :wink:
19. říj 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin
@tygrisek09 souhlasím s Kačkou, emoce musí ven!!
19. říj 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tygrisek09 no holka u nas je taky psycho dneska. Jsem sla delat snidani a manzel ma rad vajicka na oko, ja michany vajicka. Nejak me to nenapadlo, premyslela jsem o testu a rozrezala jsem vsechnu slaninu :grinning: A uz to zaclo.... nemluvime, jen rveme, ja nasrana, manzel nasranej a hadame se cely den..... Kvuli takovy kravine....
19. říj 2013 ve 13:08  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky čtu blog jedný holčiny a todle je teda hustý:
Lidi u nás v práci často zapomínají svoje děti. Co kdybych si jedno nechala/čmajzla/půj­čila si? :grinning: :grinning:. Tuhle u nás byla paní s kočárkem, zašoupla ho pod výfuk z klimatizace (chytré, že?!) >:frowning2: a šla se procházet po krámu. Než jsme se nadály, paní byla fuč. Tak jsme kočárek aspoň přesunuly do tepla a čekaly, že se paní asi hned vrátí, až si to uvědomí. Hodina, dvě…paní nikde. Tak jsme to nechaly vyhlásit rozhlasem a po další hodině se paní uráčila vrátit a s úsměvem praví: „Jsem tu asi nechala dítě, co? Ha ha. Ha ha.“ Pak ještě začala na mimčo řvát, cituji: „Jakto, že ses zas posral, už tě dneska přebalovat nebudu, nechala jsem si udělat nehty a nebudu si je kvůli tobě ničit.“ No nemajzli byste ji papučí po ksichtě?!!!
19. říj 2013 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie hele to tak bývá, že se lidi hádaj kvůli kravinám...ale manžel by měl trochu zbrzdit a uvědomit si, že jsi jeden velkej chodící hormon!!!!!to bude azse dobrý, stáhni se někam do klídku a něco pěknýho dělej!!!!!! :wink: no to víš žrádlo je žrádlo :_DDDDDDDD
19. říj 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek 7. 10. byl ET, takže 12. den
19. říj 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to by bylo normálně na policajty a na sociálku
19. říj 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie tak kvůli slanině jsme se snad ještě nehádali, a to už to byly někdy důvody :slight_smile:
19. říj 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ano, to si napíšu na čelo: "jsem chodicí jeden velkej hormon"
19. říj 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
tak jsem si rozbaila obálku s volebníma lístkama a chce se mi velebnosti blejt
19. říj 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice to mi už máme doma týden
19. říj 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
janice_opice haha uz se uklidnil :slight_smile: @tygrisek09 ja uz takovy blbosti neresim po tech letech :slight_smile:
19. říj 2013 ve 13:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie té jasný...:slight_smile:)) má tě rád tak přece nbude zbytečně dlouho vyvádět
19. říj 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 no my to měli ve schrác včera,ale odvážila jsem se to otevít až ted tak sjem rovnou vyházela komouše, socany, spoz, okamuru a babiše, ods a kdučsl a ten zbytek se uvidí
19. říj 2013 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. říj 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to není na majznutí papučí to je na pořádně přes držku to bych asi vyskočila z kůže..... raději se k tomu ani nevyjadřovat to je fakt hnus život je strašně nespravedlivej .....jsou lidé kteří by neměli mít děti vůbec .... ach jo :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
19. říj 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 to píchání v bříšku je dobré znamení to se miminko zavrtává .......ale 12 den už by měl být test pozitivní :slight_smile:
19. říj 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufyxa uvidíme v pondělí jdu na krev, na test nemám nikdy odvahu
19. říj 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 škoda ale to nevadí z krve to je jistější........držím moc moc palečky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. říj 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufyxa děkuju moc, tím, že jsem negativních testů už viděla dost, tak už mě to testování tak neláká
19. říj 2013 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 tak to chápu mám to taky tak ale asi bych to nevydržela .....
19. říj 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsme doma, v bříšku jedna morulka...prý krásná :slight_smile: tak snad se jí u mě bude líbit. hned jsem si doma lehla a asi budu vstávat dneska a zítra jen na wc.
jen teda musím hodně furt ppít a koupit si ten protifar ...mám ještě zvětšený vaječníky tak abych to urychlila a nebyl OHSS ...no zase pokud by byl za pár dní tak by to mohlo být povzbuzující :slight_smile: ale raději bych bez něj.
19. říj 2013 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb tak tfu tfuj prý jsou dobré pomerančové a jablečné džusy proti OHSS morulce zdar at se jí těch 9 měsíců u tebe líbí
19. říj 2013 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek