IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tygrisek09
19. říj 2013
@kamisb super, holka, a od zítra začne odpočítávání 🙂 hlavně Ti přeju, ať Ti těch 14 dní uteče jako voda a na jejich konci je pozitivní výsledek
kamisb
19. říj 2013
@janice_opice -
děkuji no odufá, že vydrží co nejdéle.
mám pít minerálku a vodu ..půl na půl a odsouhlasila mi ty 3litry co piju.
kamisb
19. říj 2013
@tygrisek09 - jj to bude dlouhých 12 dní 😞 mámjít na krev 1.11. v pátek
kamisb
19. říj 2013
@brsh -děkuji 🙂 každej palec pomůže doufám 🙂
janice_opiceautor
19. říj 2013
teda asi to na tu světelneou show nevidím, jsem nějaká děsně unavená furt ..ale je tam krásně
jaka17
19. říj 2013
@kamisb Myslím na tebe, a´t se pěkně zavrtá...já bych měla jít někdy okolo toho 1.11. na ET...
kamisb
19. říj 2013
@jaka17 v to doufám...
kamisb
19. říj 2013
@sasanka033 - ahojka, tak jak už jsi doma? jak jsi dopadla?
janice_opiceautor
19. říj 2013
@kamisb @sasanka taky se přidávám, už včer ajsem vzpomínala jak jsi na tom holka??? Dobrýý?? 🙂
pidisek
19. říj 2013
@kamisb držím palecky!!!!!!!
tygrisek09
19. říj 2013
@kamisb
@jaka17 už to datum vypadá magicky
janice_opiceautor
19. říj 2013
@jaka17
@kamisb a já měla jít 1.11. na první Utz,ale pak to změnili na 30.1😇
mufyxa
19. říj 2013
@kamisb taky držím palečky at se tam drží jako klíštátko ..... 🙂 😉 🙂 😉
janice_opiceautor
19. říj 2013
Holky tak ten muj chlap to je dilo.Kuba se nas ptal jaky jmeno miminu dame tak jsem rikala,ze to neni jisty jeste to miminko ze musime pockat jeste chvili na srdicko a tak...no ale nicmene manza se nechal zvyklat a vznikla diskuze.Holka dobry to bychom se shodli.Ale na klukovi asi taky nicmene pro kluka si pak ti dva delali srandu a pracovni osloveni Bivoj.ja je trefim 😃
kamisb
19. říj 2013
@tygrisek09 - jj taky se mi líbí, ale jí nevydržím a udělam test dřiv. 🙂 já se znám
kamisb
19. říj 2013
@janice_opice - pracovní oslovení jsou vždycky ftipné 😃
kamisb
19. říj 2013
@mufyxa - děkuji snad bude 🙂
jaka17
20. říj 2013
Dobré ráno, holky, tak zase mažu pracovat a v poledne sem juknu...hezkou neděli všem...pěkně těhulte...
janice_opiceautor
20. říj 2013
Dobre rano holcicky tak co u koho noveho?doufam,ze vse ok
tygrisek09
20. říj 2013
Dobré ráno, děvčata. Jak se máte? Jak jste se vyspala?
pidisek
20. říj 2013
Dobre ranko těhulky 🙂
janice_opiceautor
20. říj 2013
Dobrý den, celý den, bába leze komínem 😃
jaka17
20. říj 2013
@janice_opice hele,a co holka??? nebude to Kazi 😃 😃
janice_opiceautor
20. říj 2013
@jaka17 jo to jsem včera taky říkala,když se tu Pupna chechtal, že to bude Bivoj Brož, že je to takový jako chlapský, tak jsem mu říkala,aby to náhodou nebyla KAZI 😃 anebo oboje 😃 Kazi Brožová to padnu 😃 😃
petulak1988
20. říj 2013
@kamisb moc moc drzim pesticky 🙂
kamisb
20. říj 2013
@janice_opice - tak hlavně že je veselo 🙂
kamisb
20. říj 2013
Jinak krásné dobré ráno, tak já ležím v pelechu udělaný kýbm zázvorového čaje, pryznic na krku a děstký sirup k tomu ...no snad se to nerozjede úplně ]-(
bych toho synovce fakt přerazila a on si ještě říká, jak za to může můj manžel že za ním k nám do kuchyně chodit a pošťuchoval jej, ale to že sem vůbec neměl jezdit mu jaksi nedochází ]-( ]-(

tak snad bude tělo bojovat s nastydnutím a nebude si všímat, že se někde snaží o něco "někdo" úplně jiný 😎
kamisb
20. říj 2013
@petulak1988 - děkuji TObě to taky už za chvíli uteče a uvidíme co vám řeknou v CUBE.
janice_opiceautor
20. říj 2013
@kamisb jo veslo tady teda je, takovej malej blázinec fakt !🙂 tak se halvvně pořádně vylež a spinkej hodně a jak říkáš, tělo se bude soustředit na nastuzení a mimisek bude mít klid na hnízdění! 😉
mufyxa
20. říj 2013
DOBRÉ RÁNO všem jakpak jste se vychrupkali ,já dobře ale málo jelikož mám doma miminko čivavky a je tedy abnormálně hyperaktivní tak spánek nic moc s čivavou za krkem 😃 😃 😃 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli