IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kamisb
20. říj 2013
Holky normálně překvapení, zrovna mi volal embryolog z CARu že mám mrazáčka .... že prý se krásně embryjko včera rozjelo a je prý nejhezší co tam dneska měl .... teda ...zázraky se asi dějí 😃
pidisek
20. říj 2013
@kamisb super zprava!!!!! Gratulujuuuuuuuu !!!! 🙂 🙂 🙂
kamisb
20. říj 2013
@pidisek - normálně jsem v šoku tohle jsem nečekala ...včera říkali, že to spíš nevidí a teď tohle ...takže máme zamraženou expardující brastocystu 🙂
pidisek
20. říj 2013
@kamisb ty jo tak to je super to je to nejlepší stadium pro transfer 🙂 ja mela dve a vidíš 🙂
petulak1988
20. říj 2013
@kamisb tyyy jo tak to moooc gratuluji ,to je nedherne... 🙂 tak ted bud v klidecku a krasne tehulkuj 🙂
kamisb
20. říj 2013
@petulak1988 - jj vlilo to do mě ještě větší klid, taky jsem mu říkala, že mi udělal velkou radost ...no tak to by mohlo být dobré znamení 😉
tygrisek09
20. říj 2013
@kamisb tak to jsme na tom podobně, vkládali jsme dvě a třetí bylo pomalé, takže jsme čekali a nakonec taky krásná expandující blastocysta do oteplovaček. Mám z Tebe radost.
kamisb
20. říj 2013
@tygrisek09 - a jak se cítíš? nebude ráno před krví přeci jen testík? my je dostáváme v CARu.
janice_opiceautor
20. říj 2013
@kamisb supééérrrr moc graatuluju... 😉 😉 😉 😉
kamisb
20. říj 2013
@janice_opice - děkuji - mám ohromnou radost.
kamisb
20. říj 2013
Sas tak jak je? už mám strach ....
janice_opiceautor
20. říj 2013
@kamisb @sasanka033 už tu někde trajdá protože olajkovala můj fotoblok přeed chvílí🙂))
kamisb
20. říj 2013
@janice_opice - jj taky jsem měla už palec u článku.
pidisek
20. říj 2013
@janice_opice Janí tvůj testík 14.den vypada jako můj dvojčátkový 13.den.... 🙂
pidisek
20. říj 2013
janice_opiceautor
20. říj 2013
@pidisek 😃 😃 jako, že by Kazi a Bivoj??? no uvidíme, ta hoodnota hcg a dvojčata nevypadala,ale sestřička říkala že tam měli taky maminky s takovou hodnotou a nižší a dvojky to byly..prý se to uvidí no...😃 někdo má bý hodnotu pomalejš anebo tam byla maminka a ta měla hodnou 1000 a měa jedno 😃
janice_opiceautor
20. říj 2013
Já byla ted v knihkupectví a udělala jsem si radost🙂 🙂
pidisek
20. říj 2013
@janice_opice snažím se sem uz potřetí nahrát ten test a nejde to asi to zrušili tu možnost přímo do diskuze, nechápu to
mi to....
tygrisek09
20. říj 2013
@kamisb tak samozřejmě dostojím svému, na test není odvaha, v podbřišku píchá a zítra čekám na krev
janice_opiceautor
20. říj 2013
@pidisek nene jde to !!
tygrisek09
20. říj 2013
@janice_opice tak šup šup 🙂
janice_opiceautor
20. říj 2013
@pidisek možánějakáá technická závada
janice_opiceautor
20. říj 2013
@tygrisek09 co oo šup šup?
pidisek
20. říj 2013
@janice_opice mě to bohužel nejde...
tygrisek09
20. říj 2013
@janice_opice chceme vidět fotku 🙂
janice_opiceautor
20. říj 2013
@tygrisek09 počkej čeho? to psala pidísek že můj 14.den vypadá jako její 13.den 🙂
pidisek
20. říj 2013
janice_opiceautor
20. říj 2013
@pidisek už to jdeeeeeeeeeeeee
janice_opiceautor
20. říj 2013
@pidisek a taky mamatest to vypadá, no je si to trochu podobný teda 🙂
pidisek
20. říj 2013
@janice_opice a ja mela hatch blastocysty zlato...

Začni psát odpověď...

Odešli