• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
20. říj 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
autor
@pidisek já myslim, že na té síle až tak nezáleží ne?? nebo yslíš, že to něco značí???já dneska dělala takovej zelenej test a a čárka mi až taksilná nepřijde,ale on byl tenhle slabší vždyky oproti ostatním teda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. říj 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice naše dva mamatesty vypadají stejně - a ty jsi mela osmi buňky a ja blastocysty hatchujici a s AH... Ti říkám ze čekáš minimálně dvojcata!!!!!!
20. říj 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to byl můj omyl, promiň, přeskočila jsem očima řádek
20. říj 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@tygrisek09 to je v pohodě chíí já se jen vyděsila co mám dělat šup šup :grinning: :grinning:
20. říj 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek ti říkám že to hcg na to nevypadalo a dneska ten zelenej test byl bídnej:slight_smile:))) no uvidíme prej miniálně dvojčátka :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jsem nasla: Pokud si představujete, že oba proužky musí být vidět tak, že je jasně rozezná i babička s brýlemi o síle několika dioptrií, pak jste na omylu. Opět vše závisí na koncentraci a hladině hormonu HCG. Čím vyšší je, pak je i silnější a jasnější testovací proužek, který detekuje těhotenství.
20. říj 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pro zasmání i hezkou neděli a inspiraci :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Věděli jste například, že první zmínky o těchto testech pocházejí již ze starověkého Egypta? Tyto testy fungovaly tak, že žena močila na ječmen a pšenici, podle výsledku růstu semen se pak usuzovalo, zda bude narozený chlapeček či holčička (ječmen byl kluk, pšenice holčička). Pokud žena gravidní nebyla, pak nevyrostlo nic.
Ovšem s postupem času se začaly přidávat do testování všelijaké látky, jako nejčastěji alkohol mixovaný s močí apod. Tady se udával výsledek podle zbarvení.
Teprve začátkem dvacátého století byly popsány některé hormony, včetně progesteronu a lidského choriového gonadotropinu (HCG) a vývoj se začal hýbat směrem k vědeckým a jasnějším způsobům určení těhotenství. I když k dnešním metodám měl daleko. Vědci začínali například zjišťovat těhotenství s pomocí krys a myší, kterým vstřikovali injekčně moč ženy atd.
V sedmdesátých letech dvacátého století byl teprve připraven test k použití v domácnosti a to nejprve na americkém trhu. Na jeho výsledek se čekalo dvě hodiny.
20. říj 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Držím všem palecky, ja opět nic, takže vim, ze je to v pytli :( jdu si pobrecet :(
20. říj 2013 ve 13:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek no vždyt právě a já měla v krvi docela málo......
20. říj 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jenže to uz je nejaky ten den :slight_smile:
20. říj 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ta čárka je stejná jako u me... Tak by ta koncentrace mohla byt podobná myslím :slight_smile:
20. říj 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie holčičko a nevzdáváš to náhodou něja brzo??? Vydrž, vžyt jsi dneska 8.den?Nebo 9? ne nadarmo říaj v CAr testujte až za 14 dní...dostaneš na holou dost brzo na to to vzddát!!!!vydrž proč ji nedáš šanci??uvidíš jak se pleteš!!!
20. říj 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie kolik dni od ET?
autor
@pidisek a kolik jsi měla ty v krvi kterej den?
autor
@pidisek Dvě hodiny to by mě šlehlo čekat na test :grinning:
20. říj 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nevím nebrali mi krev ...
20. říj 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek a kdy jsi byla na utz v kolikátym a odhalili ti dvojčátka?
20. říj 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice uz nějak nemám silu, osmý den dnes
20. říj 2013 ve 13:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice poprvé na utz 6 tt a bylo tam jedno - v 8tt uz dve :slight_smile:
20. říj 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie ty jsi trdlo, to je fakt ještě brzo, moc na ně spěcháš, zaslouží si čas za dva 3 dn to mže být úplně jinak!!!!!
@pinkywinkie to je hodne brzy... Úplne zbytečně se stresuješ...
autor
@pidisek no já jdu 30.10 a to nevim,jelsti tam bude vůbec něco vidět a počítá se v kerym jsi týdnu teda od prvního dne poslední ms? :slight_smile:
20. říj 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie tak otestuj až ten 14.den jak ná v Cube říkaj!!! a čím vůbec testuješ?
20. říj 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie - jako 8 den je fakt brzo jsou holky co tam něco mají, ale většinou až ten 12 den je směrodatný.
Tak si dej na pár dní oraz a nezlob !!!!!
20. říj 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@kamisb
@pinkywinkie přesně souhlas s kamisb..a jeslti někdo měl test už 6.-8.den tak jsou to fakt jen vyjímmky a každá vylučujeme hcg do moči jinak, mi neříkej že jim nedáš už šanci?? to bys jim neudělala!!!
20. říj 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno jsem dneska 5tt lékařsky 4+5, já na to mám takovou chytrou aplikaci v mobilu, používala jsem jí na ms a ted jsem tam zadala pozitivn těhotenský test a přeplo se mi to do těhu módu :wink:
20. říj 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pinkywinkie osmý den je opravdu brzy, musíš dát těm bojovníčkům šanci, žádný smutek :wink: Uvidíš, že za 4 dny o sobě daji vědět krásnýma // na testíku, hlavu vzhůru :wink:
20. říj 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pidisek mně se moc líbí to www.your-embryo.blogspot.com
20. říj 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek