• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
@pinkywinkie neblbni a dej jim šanci...je fakt brzo, já měla i 10den bílo a tprve 11 malého dušíka. ale fakt jen stín...jhlavně nebreč, zatím je brzo...no a ty nálady jsou spíš jako na těhu, ne že ne... :grinning: :grinning:
20. říj 2013 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky zdravím vás po víkendu :slight_smile:

@kamisb moc gratuluju k bojovníčkovi a to,že je nakonec i sněhuláček je nádhera. Opatruj se a hlaď bříško. Hlavně lež ať se ti nerozjede žádné to nachlazení. :slight_smile:
@pinkywinkie kočičko vím,že teď už je psychika hodně nalomená. Ale zkus testnout až za 2 dny,třeba tam teprve duch vyleze. Ještě to nevzdávej :dizzy_face:
@pidisek no to mě pos.. :grinning: jsem si zkusila tu těhotenskou kalkulačku. A vyšlo mi,že pokud bych teď byla těhotná tak termín porodu je 2.7. a to má přítel narozky :sweat_smile:
@janice_opice Ahoj Janinko maminko určitě ta hodnota HCG bude zítra minimálně dvojnásobná a třeba to nakonec dvojky budou.Kazi a Bivoj to mě pobavilo :grinning:
20. říj 2013 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@danaho Ahojky a jak se citis ty?? :slight_smile:
20. říj 2013 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 Ajoj. Ještě jsem netestovala,děsně se toho tentokrát bojím. Psychicky se cítím dobře. Cítím docela břicho,bolí mě trochu prsa a od 5 dne se mi trochu zvětšili bradavky. Tak nevím jestli to něco značí,ale říkám si,že to dělá určitě Utrogestan. Ale kéž by to tak nebylo. :slight_smile:
20. říj 2013 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho - děkuji a kdy máš ofiko testit?
20. říj 2013 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@danaho ajoooojjjjjj díkkk no Kazi a Bivoj to teda :slight_smile:)) já jdu na tu krev až v úterý ráno po domluvě s doktorem přímo do CAR, zítra bych šlajako samoplátyně tak to už vydržím:slight_smile:))Prý pro můj klid , že můžu přijít:slight_smile: Kdy máš testit?
20. říj 2013 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb 10 den což je úterý a na krev nejdříve 12 den,ale to budu kdyžtak muset ke své gynekoložce. Vždycky jsem testovala už od 7 dne,takže teď je to rekord,že jsme to vydržela.
20. říj 2013 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
20. říj 2013 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice tak to jo to už vydržíš. Bude alespoň zase větší hodnota. Testit v úterý. Ale já to ráno nedám,takže asi až odpoledne. Pokud by to bylo negativní, tak bych asi nebyla schopná jít do práce.
20. říj 2013 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@danaho tak jo hlavně,abys měla kvalitní test a byly ty // kásně vidět!!!
20. říj 2013 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice tak snad jo. Ale sama víš,že tím to nekončí. Ten strach bude pořád. Ale musíme věřit a bojovat. :slight_smile:
20. říj 2013 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@danaho no vim je to děs, mám hroznej strach na krev v úterý a pak na UTZ,aby to bylo ok a nebylo tam prázdno...
20. říj 2013 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
dekuju vsem, jste moc hodne, ale krvacim uz.
20. říj 2013 v 16:37  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pinkywinkie krvácíš jako hodně? :frowning2:
20. říj 2013 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
20. říj 2013 v 16:40  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pinkywinkie :confounded: :cry: :cry: :frowning2: to mě hrozně mrzí.....nechci tě nějak zbytčně utešovat, ale prý i krvácení může být v těhu......uvidíš no jak třeba zítra nebo pozítří
20. říj 2013 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@pinkywinkie to je mi moc líto. :frowning2: A to jsi dostala MS i přes Utrogestan? To já nikdy nedostanu dokud ho nevysadím.
20. říj 2013 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice @danaho jste moc hodne, vite jake to je, kdyz najednou krev........ hodne jsem verila, ale je to v prdeli... zivodt jde dal.....
20. říj 2013 v 16:58  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@pinkywinkie vím jaké to je. Tady jsou slova zbytečná.Teď se z toho vyplakej ať to jde ven. Nemá cenu to držet v sobě. Až bude líp,zase budeš přemýšlet o tom co dál a začneš bojovat :wink:
20. říj 2013 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@pinkywinkie - to mě moc mrzí :(
20. říj 2013 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb nemysli na to, soustred se na svyho bobecka co mas u sebe...... :slight_smile:
20. říj 2013 v 17:24  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pinkywinkie hmmm no slova jsou opravdu zbytečná strašně moc mě to mrzí, tak načerat síly a czhůu do dalšího boje holka!!!!drž se
20. říj 2013 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@pinkywinkie moc mě to mrzí :frowning2:
20. říj 2013 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice :slight_smile: do dalsiho boje.... asi uz ne.... uz nemuzu.....
20. říj 2013 v 18:18  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice ty se ted soustred na sebe, na svoje milacky v brisku :slight_smile:... :slight_smile: bude to dobre.
20. říj 2013 v 18:20  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pinkywinkie Ale jooo, uvdíš, ted naber sílu, zkus si vytičit nějakej cíl a uvidíš, že to přijde, vím to sama ze své zkušenosti...kolikáte, že IVF máš?
20. říj 2013 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice zlato 4 ivf, dva KETy, takze sestkrat jsem doufala.... Je to hrozne tezke... vzdyt to znas :slight_smile:
20. říj 2013 v 18:21  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@pinkywinkie drž se holka...neboj kdyby tohle náhodou nebylo ještě těhu, tak to určitě zkusiš znovu .... Ja jsem bojovala dlouho a nakonec se podařilo.. Vím ze ted jsou zbytečná jakákoli slova, ale naděje je porad....
20. říj 2013 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pinkywinkie těžké to je, to každopádně holčičko, ale uvidíš, že do toho půjdeš, třeba nativ nebo tak....mát mrazáčky td nebo ne? promin,mám v tom guláš
20. říj 2013 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At_86-RDQ1PVdElMcUxDa2pVQ2pSZjJpLTVqZzh2OUE&usp=drive_web#gid=0

HOLKY PROSÍM VÁS ZAPIŠTE SE DO TÉTO TABULKY AKTUÁLNÍ PROSÍM VŠECHNY JAK NA TOm JSTE ATP......TEDA KDO CHCE AT MÁME PŘEHLED....:slight_smile:
20. říj 2013 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek