• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
@tygrisek09
@janice_opice
@kamisb
ahoj holky, ziju, omlouvam se, ale laparka mi dala zabrat. dneska me pustili, ale ja porad spim. vcera jsem este mela bolesti a bala se jit domu, i kdyz ostatni zensky z jipky co se mnou byly v patek na zakroku hned v sobotu domu sly. vecer este nastalo drama, z jipky me presunuli na oddeleni a prisel se na me podivat doktor a kdyz mi sahnul na bricho, tak jsem zarvala a tu ruku mu uplne odtrhla a nenechala na sebe sahnout:slight_smile: vubec se mu to nelibilo a sla jsem znova na kozu, vevnitr spodem dobry, pak litani po spitale na vnejsi i vnitrni utz. nasel akorat trochu tekutiny za delohou a pak jsme vyzkoumali, ze mam na brise diru od injekce od fraxiparinu a dela se mi tam obr modrina. takze poplach odvolan, pac mam proste zrejme jen hematon od ty injekce a proto me to na dotek tolik boli. ale reknu vam, ze teda i tak, hruza. doted se nemuzu moc hejbat. a ten plyn je straslivej, boli to jako prase, i kdyz beru degasin (silnejsi nez espumisan), kolikrat nemuzu ani dejchat, jak se mi to od ramene rozleje az do zeber.
no a k vysledku teda: deloha je ok, pravej vajecnik zvetsenej a prirostlej k brisni stene, takze ho oddelili, pravej vejcovod pruchodnej, levej vejcovod ale nechapu. ve zprave stoji "vlevo negativni, tuba se vsak plni". no a bohuzel s doktorkou, co me operovala jsem nemluvila vubec, prej musela nekam odejit a ze zpravy mi to pak rikal docent, kerej skoro nemluvil a rek mi jen tohle. a i tak to byl kokot, ale to ted nebudu rozebirat.
takze jsem z toho jelen. ale pokud mam jeden pruchodnej, poradim se teda ve stredu v caru (esli tam dojdu), ale nebudu asi chtit dalsi ivf hned, ale bud prirozene chvili, nebo IUI, kdyz bude ovu napravo.
20. říj 2013 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak samozrejme zdravim i vsechny ostatni! explicitne jsem vyjmenovala jen ty, ktery se po mne pidily:slight_smile:
a vsechno jsem v nemocnici sledovala, jak se mate a tak a je to uzasny, jak se nam tady to tehu siri:slight_smile: ocekavam od zejtra dalsi // :slight_smile:
20. říj 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 kočičko to je dobře, že jsi doma, tka hodně spinkej a odpočívej a hodně pij - pomáhá pivo,ale jenom plzenský nebo kozlikk a 100% džusy - pomeranč, jabko apod.....tak uf, ještě, že to byl jen hematom...zkusila bych si to nechat teda ještě vysvětlit od té doktorky - zavolat nebo tak a případně v CAR teda..Hlavvně ted odpočívej kočulíno at je ti dobře
20. říj 2013 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - ahoj, no pěkný teda :(

je potřeba ještě odpočívat a brát ty prášky na ten plyn ...já měla opreraci ve čtvrtek a až v podnělí to bylo vše ok.
Takže ještě vydrž ...ono je nejhorší déle stát nebo sedět, fakt spíš polehávej jinak ten plyn prostě soupá nahoru a v těch ramenech hodně tlačí.

Jinak taky jsme po laparce zkoušeli IUI, mám jen pravý průchozí ..a 3pokus se to povedelo, sice nevydrželo, ale šance je pokud jsi jinak ok.

tak se drž hodně odpočívej
20. říj 2013 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 ahojky, tak jsi to měla komplikovaný,ale máš to za sebou a výsledek je dobrej. Hlavně,že tam není endoška :slight_smile: Tak hezky odpočívej ať se brzy zrelaxuješ a jsi fit. :wink:
20. říj 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Ahoj , jak se cítíš? Moc na tebe myslím!!!!
20. říj 2013 v 19:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ahoj, tak moc gratuluju a hezky se vrtejte!!!! A moc si mě potěšila, jak se rozjelo to tvoje embrijko a je to mrazáček!!! Je to těžký, ale takové případy nás vždy nabijí obrovskou energií, že zázraky se dějí a že má smysl bojovat. Moc na tebe myslím! To je jasný znamení :grinning:
20. říj 2013 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ahoj Sas, skvělá zpráva, že ti nenešli endošku :grinning: . A ten plyn je fakt hnusnej, zítra to bude už dobrý :grinning: . Takže vlastně krásný zprávy holka naše
20. říj 2013 v 19:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahoj Janinko, moc na tebe myslím, užívej si to!!!!!!! Mamino :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2013 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie
Drž se,je mi to moooc líto.

Já se bojím zítra toho nejhoršího,ale doufám,že ne.
Snad tam bude srdíčko a to zašpinění bylo jen drobnost.
Máme to těžký,než se dočkáme toho vytouženého mimi.
20. říj 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033
Vítám tě zpět mezi námi,ať jsi brzo fit :wink:
20. říj 2013 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlaru - děkuji a na zítřek hodně štěstí, a hlavně ji pak nezapomeň říct, že takhle nervovat budoucí maminku se nesluší.
20. říj 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
Děkuju,jdu na půl 8,tak uvidíme,snad bude vše ok.
20. říj 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - chtěla jsem se tam zapsat, ale nechceme to pustit, zažádala jsem o oprávnění přes link co mi to nabídlo, mělo by ti přijít na google mail.
20. říj 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlaru - já věřím že bude, předtím jsi byla hrozně moc brzo...
20. říj 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 ahoj Pavlínko, miláčku já sis to budu užívat asi až ve duhym trimestru až budu vědět, že z nejhoršího jsem venu, nebo aspon až bude srdíčko...jinakk mám půlky sevřený strachem...děkujuuuu a těším se až půjdš do Cube
20. říj 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlaru to bude dobrý , někdy stačí 2 dny, mě přijde, že já jdu na en UTZ taky strašn brzo a srdíčko nebude vidět...
20. říj 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb Soňa?
autor
@janice_opice ne Kamila
@janice_opice - jj už mě to pustilo ...jen tam teda nejde zapisovat, tuhle jsem ji dělala ještě tam někde musiš povolit opravy :slight_smile:
20. říj 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
20. říj 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek zlato od kdy ti počítají těhotnství po IVF? od OPU ebo od prvního odne MS?díík
20. říj 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek to je cvičení, který teď nějak frčí, psala o tom Peťa, že podle ní cvičí a moje kámoška taky, posílala mi odkaz, že prý je to dobrý
20. říj 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice normálně od ms ale některý kalkulačky počítají den oplodnění - tedy opu - me to počítají podle ma protoze nám pravidelný cyklus a byl kratky protokol.....
20. říj 2013 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin dekujuuuuu :slight_smile:
20. říj 2013 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nejde mi tam zaposovat :frowning2:
20. říj 2013 ve 21:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Víš Marti, možná má pravdu, ale mně se nepodařilo do dneška přijít na to jaký jiný cíl bych si měla nastavit, když cca. od 25 let je mým snem rodina bez které si život nedovedu představit. Nikdy jsem si nedovedla představit, že bych měla svůj život žít např. kvůli své práci. Vnitřně to pořád v sobě máš a když vidíš těhulku nebo maminku s kočárkem, tak tě to nějak vnitřně dloubne a je ti líto, že ty to máš nastavený jinak, i když to všem těm holkám ze srdce přeju. Zatím tomu pořád věřím, že nad tím osudem vyhrajeme... jasně, můžeš si nastavit nějaké malé cílky, ale vždycky to budeš mít v sobě a budeš nad tím přemýšlet... i když... možná snad jedině v těch lázních, to bylo období, kdy to člověk neřešil. Vím, že to mám v sobě, kort když se snažím pořád pídit po informacích a možnostech, ale když víš jak doktoři fungujou a že je lepší vědět víc, tak se člověk nemůže divit.. Na jednu stranu vím jak to myslela....
20. říj 2013 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky berte si bacily - 2.3.4.5.měsíc s prckama v bříšku :slight_smile:
20. říj 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
20. říj 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek