• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
@pavlina1976 Ahojky, tak to se mas, to me urcite manzel pichat injekce nebude :slight_smile:. Jaky protokol? :grinning: jako co mi je? Mam jemnou mutaci kyseliny listove a jinak genetika, imunologie, hormony v poradku.
24. črc 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisimona1 to nám řekly taky, bylo to hrozný, jenže když nám to tenkrát v Gestu řekli, tak jsem byla tak v šoku....
a oni se hned ptali jestli budu chtít dávat vajíčka nebo ne, že to potřebujou vědět dopředu. A já na to, že přece nemůžu rozhodovat o takový věci předem, když nevím, kolik jich budu mít pro sebe,ne??? Hrozný, tak jsem jim řekla, že jim teď nic říkat nebudu a že budeme o těhle věcech mluvit příště. CHápeš to???? taková zpráva a oni tě to nenechaj ani rozdýchat... v tu chvíli jsem nemohla dělat vůbec žádný rozhodnutí... a nakonec jsme změnili car. Co je IMSI? a co máš s tou imunologií a jaký bereš léky? Já mám imunologii totiž taky blbou a manža má lenošky. Ty vitamíny jsou dobrý.
24. črc 2013 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisimona1 protokol jsou léky který ti nasadili :wink: .
24. črc 2013 ve 13:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 To je právě hrozný, že vyjde. Teď už je to o úplně jinech penězích než když jsou hrazený pokusy IVF. I s nima je to drsný...no, ale co by člověk pro mimčo neobětoval, že ? Já se rozhodovala mezi Reprofitem a Iscare, pak jsem si vzala Iscare. To mám přesně ten samej pocit, zajetej systém a víc je nezajímá. My jsme se zatím s doktorkou bavily jen tak orientačně. Nevím kolik klostík stojí, ale jsou to jen pilulky tak myslím, že to moc nebude. Mám jedny dokonce doma, pokud nejsou už prošlý :grinning: dávaj to i když nedostaneš MS. Ty vedlejší účinky jsou strašný, já právě mám to tělo teď hrozně rozhašený po těch kortikoidech.
24. črc 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Jo, jo ja taky brecela v Plzni na imunologii, ale pak doktorka dodala, ze mozna, kdyz zmenime zivotni styl - ubereme a manzel bude brat vitaminy, ze muzeme prirozene otehotnet :grinning:, no to jsou lekari... Ja nemam nic z imunologie, manzel ma pomaly a dost poskozeny spermie. Metoda IMSI - je, ze sperma priblizi na 6000!!! a muzou tak prave vybrat ty nejlepsi ktere jdou :slight_smile:.
24. črc 2013 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina 1976 aha :grinning:, tak to mam doma...mrknu a napisu vecer :slight_smile:
24. črc 2013 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisimona1 esli mas pero, tak ti asi dali gonal a kratkej protokol mas, kdyz mas pichat od 2DC. jinak o pronatalu jsem jeste neslysela nic dobryho:( takze asi dobre, ze jsi odesla. ale moc mi hlava nebere, proc mate jit do IVF, nevis presne co manzelovi nasli? malo spermii? spatna kvalita? nebo spatna pohyblivost? a kolik? a kolikrat mu spg delali? treba u nas se to desne menilo, tri spg dost na prd a ctvrtej pri ivf v podstate krasnej...
24. črc 2013 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka - tak to tu mam - vysledky z Plzne z imunologie, ma protilatky proti spermiim a intraakrozomalni enzymy nizsi HS 8:78%
24. črc 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky vy mi s tím pronatalem dáváte, ale je fakt, že po dvou neúspěších a po dnešním divadlu dr, jsem velmi nahlodaná, že taky obětuju cesty do Brna :wink:
24. črc 2013 ve 13:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin No já právě ještě jeden pokus mám....Tak nevím, proč mě teď nutí do minimálky. Já jsem si jen myslela, že kdyby ta laparka vyšla v pohodě, tak, že bychom to podpořili tím clostíkem třeba 4 měsíce a pak když nic, tak bychom šli do posledního ivf. Co myslíš? Protože, pak bych se mohla rozhodovat o minimálce, k tomu nepotřebuju už hrazení pojišťovnou ne? Já jsem z toho už jelen, fakt nevím co si o to mám myslet :wink:
24. črc 2013 ve 13:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisimona1 tak já to znám jako PISCI, že se dá spermie na skleněnou destičku a zkoumají její kvalitu, je to ono? V Podolí to stálo 3,500 a v Iscare za to chtějí 13000
24. črc 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 vykasli se jim na to! vzdyt prvni vec, co potrebujes, je mit duveru v ten ustav:slight_smile: a pokud mas posledni pokus, vem nohy na ramena a jdi jinam.
24. črc 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sisimona1 pockej, kdo ma protilatky proti spermiim? jsem z toho jelen:slight_smile: jsi psala ze tobe na imunu nic nenasli, nebo se pletu?
jo a nechces se zapsat do tabulky?:slight_smile:

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At_86-RDQ1PVdHZCRTNJNnhBSFRjOVpmS3VYdEZHOUE&hl=cs#gid=0
24. črc 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 - to kdybych ti mela povidat, co jsem tam prozila za pul roku v Pronatalu...tak by si koukala :slight_smile:. V Plzni mi koukli do karty a zacal se doktor smat a rika si...jen zdimou penize...Ja totiz pred rokem v kvetnu byla v Plzni na Hysterosalpingosonografii - zjisteni pruchodnosti vajecniku pomoci peny a dychas u toho rajsky plyn s kyslikem, byla jsem treti pacientkou, ktera to v Plzni podstoupila. V Pronatalu jsem se sekla a na laparku ze nepujdu...tak jsem asi pul roku zjistovala jine metody zjisteni pruchodnosti vejcovodu a nasla :slight_smile:.
24. črc 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Myslíš? Mě jen odrazujou ty cesty do toho Brna, nebo Prahy......Asi ta Praha by byla schůdnější, ale tenkrát mi hrozně vychvaloval můj dr to Brno :wink: . A kam chodíš ty? Je někde nějakej přehled carů, kde jsou třeba reference? Já jak jsem z těch Budějovic, tak tady prostě nic jinýho není :unamused:
24. črc 2013 ve 13:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 :slight_smile: pochopila si to spravne...muzsky ma latky sam proti spermiim
24. črc 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 - jsem se prepsala Hysterosalpingosonografie - zjisteni pruchodu vejcovodu :slight_smile:
24. črc 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 ja chodim v praze do statniho, k apolinari. vsechno ma svoje, u apo nemas svyho doktora pridelenyho, proste slouzi ccad dva dopoledne a dva odpoledne a tocej se s doktorama z porodniho salu, takze pokud mas stesti, muzes se objednat k tomu, koho mas rada, ale kdyz jsi zrovna 8DC, kdy mas jit na UTZ a neslouzi tvuj doktor, holt jdes k tomu, kdo tam je. jinak si ale nemuzu stezovat, pac jsou statni a netahaji penize - neplatila jsem za prodlouzenou kultivaci ani za asistovany hatching.
24. črc 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisimona1 takze ma alergii sam na sebe?:slight_smile:) no to je sileny! a nezabiji si je tim to telo jakoby? no tak to je fakt ulet:/
24. črc 2013 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisimona1 nedivim se, ze jsi se prepsala, takovy slovo jsme v zivote nevidela :grinning: :grinning: :grinning: btw ja byla na pruchodnosti vzduchem u apo - kymunosuflace, ale vysledek nejistej.
24. črc 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 to prave nevim? Jen nam napsali, ze ma brat ty vitaminy - selen, zinek...a ze musime na IVF pomoci ICSI a na klinice nam nabidli prave jeste k vysledkum manzela metodu IMSI. Pri ICSI si sperma priblizi 200-400x a pri metode IMSI 6000, a to je rozdil :slight_smile: jako blazen, ale jsou to dalsi 4.000kc navic, ale kdyz uz tak uz! :slight_smile:
24. črc 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčátka tak jsem se rozhodla teď jsem o tom mluvila i se skoromanželem a schválil to, že car změníme.....Tak a teď babo raĎ :grinning: Holky napište mi kam v Praze chodíte, rozhodla jsem se asi pro Prahu. A kam určitě ne, vím, že do Pronatalu určitě ne :grinning: . A co Apolinář? To je státní, chodí tam Petulka88 a co se týče peněz se to asi se soukromýma carama nedá srovnat, ale co ta péče? Vím, že si to Petulak chválí, ale máte s tím ještě někdo zkušenosti?
24. črc 2013 ve 14:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisimona1 my taky meli ICSI...mela jsem jen 4 vajicka a vsechna se oplodnila, dve prirozene a dve jsme kvuli spg radeji nechali dat ICSI. nas to stalo 4000 myslim.
24. črc 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 ja ti muzu poradit u apo komu se vyhnout a kdo je fajn, nektery neznam vubec. jinak bych rekla ze z fin.hlediska je to skvela volba a prostredi je holt nemocnicni no. hele nevysel nam ET ani KET, ale nevidim z toho car...mam k nim az na jednoho doktora porad duveru.
24. črc 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 děkuju, hodně o tom Apolináři uvažuju, že nemám stálýho dr by mi ani tolik nevadilo, tady v car se taky točí.....A je mi to sympatický právě kvůli tomu, že netahají peníze....Jsou tam fakt obrovský rozdíly :wink: . A to mě normálně vezmou? Že bych se tam objednala po té laparce, ať máme komplet info :wink: .
24. črc 2013 ve 14:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 jinak soukr. musim rict, ze bych volila gest. byla jsem v dubnovy diskusi s prvnim IVF a tam snad vsechny holky otehotnely. ale to muze bejt samozrejme nahoda. ale na peci si tam nikdo nestezoval.
24. črc 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 objednej se hned, cekaci doby jsou nekdy masakr, ja cekala tri mesice na prvni konzultaci. ale nekdo jen mesic, zalezi jak maji volno a taky - oni se ti pak snazi dovolat, kdyz se uvolni drivejsi termin. mne taky 2x volali, ale ja ani jednou nemohla vzit telefon, takze ten drivejsi termin dali nekomu jinymu.
24. črc 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 to se da takhle rozdelit? To koukam a vysledek????
24. črc 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 To by bylo parádní, že bys mi poradila komu se vyhnout :wink: a když je to jen jeden tak to je dobrý :wink: . A u apo by to bylo minimálně o třetinu levnější, takže ty cesty by byly v pohodě! Já jsem tady platila bez mrazáčků za léky 12tis a pak za výkon, icsi a pk dalších 11tis. Hodně o tom apo uvažuji :wink:
24. črc 2013 ve 14:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisimona1 no jasne, to se poradite jak to chces. proste mi po OPU rekli, ze jsou tak 3-4 vajicka k oplozeni a ze vzhledem k spg by radeji doporucili 2 vajicka dat ICSI, abychom neriskovali s tak nizkym poctem, kdyby se neoplodnily prirozene. no ty dve jsme nechali prirozene. oplodnily se vsechny 4, takze parada, vime aspon do priste, ze ani s timhle ne uplne slavnym spg nemusime priplacet za ICSI.
24. črc 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek