• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
autor
@pidisek mně ten výpočet vlastně sedí jak podle tohohle kde je podle OPU tak podle ms páč mám taky pravidelný cykly a krátkej protokol
http://www.wunschkinder.net/interaktiv/schwangerschaftskalender/index.php?neu=x&tag=02&monat=10&jahr=13&ab=pu&zyklus=2
20. říj 2013 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice fakt mi to nejde psat........
20. říj 2013 ve 21:08  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek není vůbec zač:slight_smile:
20. říj 2013 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice a kdy ti vychází termín? :slight_smile:
20. říj 2013 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - no otevřít to jde, ale už ne tam něco zapsat :(
20. říj 2013 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@pinkywinkie
@kamisb já na t o zítra kouknu a upravím to něc se pokakaloo...
20. říj 2013 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice -ok... mě ten tvůj odkaz vychází o den (jako buď podle MS nebo OPU) :slight_smile: ...ale teda zatím není ještě u mě co hledat, ale jsem výdycky zvědavá :slight_smile:
20. říj 2013 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pidisek dle toho kam se zadává OPU mi vyšel termín 25.6.2014 a dle mé aplikace, kterou používám pro ms a tak je to 24.6.2014
20. říj 2013 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice otevrit to jde, ale nenapisu nic, i kdyz jsem prihlasena na svem uctu googlu.
20. říj 2013 ve 21:14  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice krása - letňátko :slight_smile:
20. říj 2013 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice jj,to chapu Janinko, jestli mi taky v Cube zaridi //, tak taky budu mit do srdicka stazenou prdel :wink: , ale bude to dobry! Srdicko bude jako zvon, nebo dve :grinning:
20. říj 2013 ve 21:14  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb jj mně právě taky, hele já taky nemám ic jistýho jen se snažím dopočítat v kteerm budu týdnu až půjdu na UTz, páč mipřijde, že je to brzo a budu hotová z toho, že bude vidět srdíčko
20. říj 2013 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pidisek no datum ET jsem měla stejný jako před 13 lety 5.10. a Kuba je přenášenej a narodil s 5.7.:slight_smile:)))) akorát to byl obr obrovská :grinning:
20. říj 2013 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pavlina1976 jasně, že zařídí kor ted když jsi tak vyčištěná
@janice_opice - no u nás říkají, že to má být 3 týdny po potvrzení z krve a tedy 5 týdnů po OPU, aby to byl přelom 7tt a 8tt.
autor
@kamisb no tak to tam du brzo z krve to mám z pátku a jdu tam příští týden ve středu...tzn.2.den po krvi, tak možná chtěj vidět váček no
20. říj 2013 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 ahoj, tak co? Uz stimulujes? Neco mi uniklo :grinning:
20. říj 2013 ve 21:19  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - tak je změří a zadají OPU nebo MS a ono jim to ukáže jestli to odpovídá dnům, když půjdeš dřív a srdíčko(a) ještě nebudou tak to nevadí, hlavní aby +/- odpovídali i kalendářně. Neboj doktor by Tě jistě nechtěl znervozňovat ...jen tak pro nic za nic, třeba mají takový postupy, ale potrvdili, že jsou zavrtaný tam kde mají být.
20. říj 2013 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek no pekne se snazis :grinning: , vapada to na velmi plodny podzim :wink: . Dekujeme za tehu bacily :wink: . A co ty? Citis se dobre?
20. říj 2013 ve 21:23  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb asi máš pravdu, mioděožní je u mě naštěstí málo pravděpodobný tak toho se nebojím, no uvidíme, v úterý ta krev...ty hlad toho svého vrtálka a odpočívej:slight_smile:
20. říj 2013 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Jani, co to řešíš???? Vykašli se na to, takhle přemýšlet!!!!! Jasný??? žádný mimoděložní se konat nebude:slight_smile:
20. říj 2013 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@coralin no to já právě píšu, že u mě mimoděložní moc nehrozí takže v tom jsem v klidu
20. říj 2013 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - jj odpočívám, jen jsem umyla trochu nádobí ...jinak ležím nebo sedoležím v posteli,ještě to provozovat zítra a pak přidám lehký procházky po lese :slight_smile:
20. říj 2013 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pavlina1976 cítím se skvěle - hen se ted bojim aby dopadlo dobre plodovka ... Jinak super, brisko zatím malinký .. A pálí strašně žáha :slight_smile: no ale to jsou prkotiny...
20. říj 2013 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
krasne rano devcatka - tehulky vsechny a budouci tehulky :slight_smile:
21. říj 2013 v 07:23  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak dneska rano cisto, bilo na vlozce i na toaletaku, kdyz jsem si zavadela utrous, tak taky cisto. Ted jsem volala do caru, rikali, ze to je normalni mezi 7 - 9 dnem po ET, ze muze byt spineni nebo trochu zakrvaceni, ze je to zahnizdovani a zvlast, kdyz si picham fraxiparin. Pry nemam plasit, nedelat si tehu testy a prijit v patek na krev. Ze pry muzu jeste dneska zaspinit a zitra taky. A nemam plasit.
21. říj 2013 v 08:35  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pinkywinkie - no vidiš my Ti to říkaly, ale nám se hold nevěří :grinning:

jen chápu že s testama už asi nepřestaneč co? nebo jsi jej dneska neudělala?

já bych je nejraději už začala taky dělat, ale řekla jsem si že dřív než příští uterý nezačnu ...to jsem zvědavá jeslti vydržím.
21. říj 2013 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@pinkywinkie s nerikaly jsme ti to?vsak jsem ti psala,ze ne nadarmo rikaj testovat az za 14 dni po Et.kazda jsme jina.tak koukej byt v klidu a co nejvic odpocivat a neplasit nebo dostanes na holou!!a pamatuj,ze v Cube umi zazraky!:slight_smile:
21. říj 2013 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@kamisb a ty taky dostanes na holou vzdyt jsi si pro toho bobiska pred chvilkou byla a myslis na test?koukej to vydrzet aspon 10 dni od ET.Den ET je 0.:slight_smile:
21. říj 2013 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb nebud blba jako ja :grinning: akorat se budes nervovat :grinning: Holky mi tu rikaly at neplasim, nedelam testy, to, ze nekdo nekde napise, ze mel ducha sesty nebo paty den, jsou kraviny :grinning:
@janice_opice mas pravdu holcicko, uvidime, neplasim, sedim a makam :slight_smile:
21. říj 2013 v 08:47  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek