• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
Holky,tak bohužel nic,už ani embryio,prázdno....musím do nemocnice na vyčistění
Kuwa život.
21. říj 2013 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@pinkywinkie
ale vždyt jo, vždyt píšu, že dřív jak příští uterý nechci začít, jen že prostě už se na těším na ty testy :slight_smile:
nic víc jsem tím říct nechtěla :slight_smile:
21. říj 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlaru - je tak to mě strašně moc mrzí ;(

počkej a to tam je váček nebo něco, že Tě ženou na vyčištění?
21. říj 2013 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlaru zlato neeeee, to ti rekli?
21. říj 2013 v 09:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlaru to me moc mrzi,chjo zk...venej zivot uz s prominutim... :frowning2: drz se holka...
21. říj 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlaru kurva to je nespravedluvy:frowning2:(( a kolikatej tejden ?
21. říj 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj,to mi řekla dr,že tam nic není,prý jen váček,který se musí odsát,jinak bych krvácela.
Tak jsem volala do repromedy,jestli by mi to neudělali tam,tak čekám,než se mi ozvou a řeknou kdy.Ale dneska to nebufe.
Do naši nemocnice už nechci,minule mi to stačilo.

Rozhodli jsme se na pauze,buď se to povede doma nebo pak půjdem až zjara- ještě máme 1 nanučka.
Teď chci klídek,bylo toho už mooc.

Holky,přeju vám všem víc štěstí
21. říj 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
Včera jsem začala 7tt.

Jj kuwa
21. říj 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no vsak jo ja te jen pratelsky upozornila,ze bys mohla dostat na holou:slight_smile:
21. říj 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlaru drz se holka...
21. říj 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlaru :((( moc me to mrzi holka fakt moc.Dej si pauzu a odpocin si a pak ax ti bude lip tak hura pro nanucka!myslim na tebe.
21. říj 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stve me, jak je to nespravedlive.... my, co bysme deti tak moc chtely, to proste nemame jednoduche....... Stoji to tolik namahy, nervu, bolesti, penez..... no jednou to proste musi vyjit vsem. moc si to preju.
21. říj 2013 v 09:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky

@pavlaru to mě moc mrzí. Věřila jsem ,že to u tebe bude dobrý. Drž se.
@pinkywinkie no vidíš,že je pořád naděje.Takže hlavně klídek jo. :wink: Dneska bojuju s depkou já,cítím se menstruačně a mám pocit jestli nezačínám špinit. Mám dneska termín MS. Asi se z toho pozorování zcvokunu.
21. říj 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 jsi zlatíčko. Ale dneska to vidím na Chocholouška. :frowning2:
21. říj 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlaru - no mě přijde divný, že třeba týden nepočkají jeslti si Tělo neporadí samo. Mě ta revize vždycky přijde zbytečný zásah do těla. Ale jestli chcete doma pauzu, tak je to asi jedno.

Tak se drž vím jak hrozný to je, já si to prodělala loni...po IUI, někdy v 8-9tt.
Chce se to vybrečet a srovnat se, někdy to trvá dýl a někdy ne ...jen to nedrž v sobě......
21. říj 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahojky zlati co ty?? Jdes dneska na krev k te zname nebo az zitra do CUBE.. ?
21. říj 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - neboj testovat fakt nehodlám, a ovitrill i poznám kdy vyprchá z těla, takže asi ten testovat jestli už je pryč nebudu.
Fakt chci vydržet do uterý, to by byl 10.den po ET. nebo možná do středy, ale mám tu 3 testy tak bych mohla od uterý ...a jeden den vynechat ..v pátek 1.11.jdu na tu krev do CARu.
21. říj 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho - hele i kdyby jsi zašpinila tak se nic nemusí dít, protože v dobu MS se klidně lehce špinit může.
a nchceš si zkusit raději test? než se nervovat?
21. říj 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho nedepkuj!!!! nebo prijedu a naplacam ti :slight_smile: Nepozoruj se, neres nic, bud v klidu
21. říj 2013 v 09:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb pokaždý jsem palšila s testama od 7 dne a tak mi přítel řekl těsně po KEt,že by byl rád abych dala konečně jednou na něj a vydržela do 10 dne. Což je zítra. Slíbila jsem mu to a do včerejška to i šlo. Asi na něj dneska hodím oko a možná to zkusím. Nechci to dělat bez něj a kdybch testla tajně tak to stejně pozná. buď bych bulela a nebo se culila. :slight_smile: Teď jsem v prác i a test tu nemám tak musím stejně vydržet.
@pinkywinkie koukám,že mi si ty nálady střídáme co :grinning:
21. říj 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho nedelej ho!!!!!! :grinning: nebo pockej do zitra :grinning: No nalady si stridame, ale me pekelne boli bricho, divne me v nem popichuje, no snad je to ku prospechu veci.....
21. říj 2013 v 09:48  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho - aha no jo, já furt myslela, že už jsi prostě dál ...jen teda vydrž do toho zítřka, stejně se má dělat test spíš z ranní moči než odpoledne, to není naředěná. Do rána to už vydržíš ....to Tě nechci nabádat aby to bylo dřív, taky testovat nechci dřív až 10 den.
tak se drž
21. říj 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co bydlíte v baráčku, když jste na neschopence berete doma jako i třeba na zahradě nebo jste vysloveně vevnitř?
21. říj 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho vim jak je to tezky a jak jsem tu vysilovala ja,ale zkus byt v klidu.@pinkywinkie zacala krvacet a dneska nic!!kliiidd jdi si koupit neco peknyho...@kamisb dobre dobre ja si te pohlidam.
Holky ja se taky moc bojim,ze se mi to taky stane.to by bylo snad ted horsi nez bilej test.:frowning2:
@petulak1988 jdu az zitra pac stejne potrebuju jehly a strikacky na Agolutin.jinak me teda priserne boli prsa hlavne rano jak vstanu.nemuzu spat bez podprdy.a dneska rano mi nebylo uplne dobre od zaludku. No a bolesti na ms porad.
21. říj 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - prsa jsou dobrý znak :slight_smile:

ok, ono to pak bude potřeba ...ale myslím že do víkendu vržím, protože posledně jsem začala v neděli špinit a v ondělí krvácet, takže min.do sejného dne nema cenu testit, pokud by to mělo mít stejný průběh.
21. říj 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb já kdybych měla zahradu tak to beru i na zahradě, když je takhl ekrásně tak to je hřích nebýt na ačerstvým vzduchu- uslyšíš tam zvonek případně? ale neboj kontrola nepřijde..jinak rozhodně čerstvej vzduch - však mi jeli v pondělí po ET(ten byl v sobotu ) na chatu a šli jsme na ty houby.....to bylo super pocházka na čerstvym vzduchu - rozhodně jsem pro zahradu
@janice_opice Janí prosímte supej na tu krev a na utz nebo nas všechny tri :slight_smile: z tebe klepne. :grinning: :grinning: :grinning:
@kamisb zahrada je součást domu.. Jen abys slyšela zvonek...
21. říj 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no prsa mě bolí už od začátku šílen i kyž ted jinak, ted je to jakoby zboku hlavně a palčivá bolest, prostě mě spíš pálí a taky mě svědí bradavky, to se vždycky manža směj, když se drbu :grinning:
21. říj 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek no mě taky asi klepne, na rev zítra ráno:slight_smile: a utz až toho 30.10 a stejně mi to přijde brzo
21. říj 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek