• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@kamisb jsem 9 den po KEt 6 denní hatchující blastocysty. V CAr doporučují testovat 10 den což je zítra. Ale ráno netestnu,jdu pak do práce a pokud by to nedopadlo tak bych nebyla schopná jít uřvaná do práce. Jsem na tohel hrozný srab. Raději počkám do odpoledne. Vždycky jsem mívala // už ten 7 den,tak si říkám,že pokud to tam je tak to bude vidět i odpoledne.
@janice_opice je to tak těžký být v klidu,ale budu se snažit :slight_smile:
@pinkywinkie nejraději bych netestovala vůbec.Uplně se bojím těch několika minut až budu čekat jestli tam ta druhá čárka vyleze nebo ne.
21. říj 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak uz jsem se rozkrvacela poradne, je to na tampon.....
21. říj 2013 v 09:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho - no když myslíš tak teda odpoledne no :slight_smile: ono asi pokud to tam je tak to tam bude i odpoledne, já je ale nikdy odpoledne nezkoušela takže nevím.

@pinkywinkie - to snad není možný ... :frowning2:
21. říj 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já jsem testovala vždycky odpoledne. Právě ,že bych pak do práce jela ubulená a to by se nedalo. Potřebuju čas na to abych ten výsledek vstřebala. :slight_smile:
@pinkywinkie do pr.... :frowning2:
21. říj 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie .((((((((((((( :cry: :cry: :cry: třeba to zase přeejde?
21. říj 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho - no já jsem do krve doma, ničilo by mě to ranní vstávání.
21. říj 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ty se máš. KET jsem měla v sobotu,tak jsme si pak brala ještě od pondělí 3 dny dovolenou,ale pak jsem už šla do práce. víc dovolený už nemám a na neschopenku se mi nechce. Tak hezky odpočívej a domlouvej bojovníčkovi aby se u tebe pěkně zavrtal :wink:
21. říj 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Ahoj Jani, ty prsa to je příznak, to je jasný, že jsi těhotná. Přesně jak jsem ti psala, poprvé když jsem byla, tak jsem tohle přesně měla a pak to přestalo a já věděla, že je to v pr....to byl ten 8tt :frowning2: . Takže buď v klidu, krásně roste, nebo rostou:slight_smile:)))
21. říj 2013 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie :frowning2: , mrzí mě to moc, to je všechno tak nervující a pak tohle :frowning2:
21. říj 2013 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Ahoj, vydrž do zítra odpol! Slib je slib holka zlatá :grinning: . Bude to dobrý uvidíš! Je to fakt na cvokárnu!!!!! Úplně se do toho vžívám, ach jo a to mě to čeká v prosinci, ale ty // to bude ta odměna pro nás všechny :wink:
21. říj 2013 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 no vidiš a toho já se právě bojim, že to přeestane, skoro všechny tady s tím mají zkušenost, to by byla hrozná rána, to radši mít napposled bílo na testu než mít poslední pokus jako největší trauma!
21. říj 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ahoj, určitě i zahrada je jako doma, já vždy byla i na zahrádce a kontrolu ti musí poslat z práce, už sami nechodí. Mě jednou přišli a přišli v 8 hod večer, myslím, že můžou chodit do 10hod. A jak se cítíš? Pěkně se zavrtávejte a zakousávejte :grinning:
21. říj 2013 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 taovej je zivot, neda se nic delat :slight_smile: Hlavne, ze mam manzela a to je pro me ted nejdulezitejsi...... lepsiho chlapa jsem si nemohla prat :slight_smile:
21. říj 2013 v 10:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlaru Moc mě to mrzí! Taky jsem si to zažila v8tt :frowning2: . Drž se!
21. říj 2013 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie jj já vím, už jsem to tu zažily asi všechny, ale nikdy se na to člověk nemůže připravit ani zvykonout :frowning2: . Drž se !!!!!
21. říj 2013 v 10:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj naprosto tomu rozumím Janinko, můžu ti říct, že toho já se bojím taky nejvíc! Jestli najdu na testu ty /ú, tak z tohohle budu taky pološílená....Ale Janinko, na druhou stranu, se musíme s těma myšlenkama vypořádat a zahnat je! Protože těm drobečkům musíš věřit!!!!! Tak neblázni a vůbec na tohle nemysli. Vím, že je to těžký, ale snaž se ty myšlenky zaplašit :wink:
21. říj 2013 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 no já jim věřím a moc, je vidět, že jsou to bojovníčci, ale když vidím co s komu děje...asiy bylo lepší na těch pár týdnů vypnout net..tenkrát,když jsem čekala Kubu jsem vůbec neušila, že se něco takovýho může stát a brala jsem to, jao, že jsem těhtná a vše OK a taky bylo- i když to jesm byla o 13 let mladší no....věřím, že tentokrát to po tom všem tay dobe dopadne!!!ale strach mám šílenej..
21. říj 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem prospala dalsich 12 hodin, je mi zas o trochu lip, ale zadna hitparada:/ ted jsem vas docetla a koukam, ze tady drama pokracuje:(
@pinkywinkie zlato, strasne me to mrzi, bud statecna, nechci ti davat zbytecnou nadeji, ale kdovi, porad to muze bejt krvaceni i tehu, to uz tady taky nekdo mel a slo o nejakej hematom. kdy mas jit na nejakou kontrolu?
@pavlaru drz se!!! je to peklo, ja nikdy v zivote // nevidela, ale verim, ze tohle je jeste horsi. kocicko, na jare do toho kdyztak pujdeme spolu!
@janice_opice ty jsi desnej plasan, janoure, jen co je pravda:slight_smile: furt ti nejsou tvoje carky a hcg dost dobry a vymejslis ptakoviny, jak te ty tvoje dvojcatka jeste potrapi:slight_smile: vykasli se na to, uzivej si svoje priznaky, at jeste neco neprivolas. vem to za opacej konec, JSI TEHOTNA, chapes to?:slight_smile: raduj se, to je prece dobra zprava, ta nejlepsi:slight_smile:

holky, nemel nekdo dneska z vas poprve testovat?
21. říj 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ráno, děvčata, je to TAAAM :slight_smile:
21. říj 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@sasanka033 jsi zlatounka, ja uz ted neplacu, mozna tam jedno zustalo, kdo vi.... ale nadeji si nedavam, uz jsem toho zklamani prozila dost :frowning2:... dneska sla tygrisek09 na krev, tak nam da vedet.... :slight_smile: drzim ji moc palecky
21. říj 2013 v 10:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
a teď vás jdu všechny dočíst
21. říj 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu gratulaceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
21. říj 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 - no vida a ty jsi nám nevěřila, a jakou máš hodnotu z krve ? teď by jsi konečně mohla udělat ten test ne? aby jsi měla do albíčka .... :slight_smile:

super, jen ať se dál krásně vyvíjí
21. říj 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hodnota je 1065.
21. říj 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@tygrisek09 ty jo tak to jsou dvojy :slight_smile:)))
21. říj 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho - no já jsem právě na naschopenku šla, sice bude míň peněz, ale prostě chci být v klidu, jinak totiž vstávám kolem 5.45 a tomu já neříkám klid na zahnízďování, pak se trmícím do Prahy do práce ráno vlakem odpoledne busem...tak to jsem si raději nechala tu neschopenku vypsat.
Moje mudr ji i ten první týden doporučuje.

mě jen furt pobolívá podbříšek ...a ty vaječníky, takže piju a piju a manžel musí dneska někde sehnat ten Protifar..příadně jen musíme objednat přes net.
21. říj 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 kolikátej, že jsi den dneska? po et a ty jsi měla taky osmibunky, že?
21. říj 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 moc gratuluju :slight_smile:
21. říj 2013 v 11:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 - že by se chytli obě ? :slight_smile: a na ULZ jdeš kdy?
21. říj 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. říj 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek