IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
danaho
21. říj 2013
@kamisb jsem 9 den po KEt 6 denní hatchující blastocysty. V CAr doporučují testovat 10 den což je zítra. Ale ráno netestnu,jdu pak do práce a pokud by to nedopadlo tak bych nebyla schopná jít uřvaná do práce. Jsem na tohel hrozný srab. Raději počkám do odpoledne. Vždycky jsem mívala // už ten 7 den,tak si říkám,že pokud to tam je tak to bude vidět i odpoledne.
@janice_opice je to tak těžký být v klidu,ale budu se snažit 🙂
@pinkywinkie nejraději bych netestovala vůbec.Uplně se bojím těch několika minut až budu čekat jestli tam ta druhá čárka vyleze nebo ne.
pinkywinkie
21. říj 2013
holky, tak uz jsem se rozkrvacela poradne, je to na tampon.....
kamisb
21. říj 2013
@danaho - no když myslíš tak teda odpoledne no 🙂 ono asi pokud to tam je tak to tam bude i odpoledne, já je ale nikdy odpoledne nezkoušela takže nevím.

@pinkywinkie - to snad není možný ... 😞
danaho
21. říj 2013
@kamisb já jsem testovala vždycky odpoledne. Právě ,že bych pak do práce jela ubulená a to by se nedalo. Potřebuju čas na to abych ten výsledek vstřebala. 🙂
@pinkywinkie do pr.... 😞
janice_opiceautor
21. říj 2013
@pinkywinkie .((((((((((((( 😢 😢 😢 třeba to zase přeejde?
kamisb
21. říj 2013
@danaho - no já jsem do krve doma, ničilo by mě to ranní vstávání.
danaho
21. říj 2013
@kamisb ty se máš. KET jsem měla v sobotu,tak jsme si pak brala ještě od pondělí 3 dny dovolenou,ale pak jsem už šla do práce. víc dovolený už nemám a na neschopenku se mi nechce. Tak hezky odpočívej a domlouvej bojovníčkovi aby se u tebe pěkně zavrtal 😉
pavlina1976
21. říj 2013
@janice_opice Ahoj Jani, ty prsa to je příznak, to je jasný, že jsi těhotná. Přesně jak jsem ti psala, poprvé když jsem byla, tak jsem tohle přesně měla a pak to přestalo a já věděla, že je to v pr....to byl ten 8tt 😞 . Takže buď v klidu, krásně roste, nebo rostou🙂)))
pavlina1976
21. říj 2013
@pinkywinkie 😞 , mrzí mě to moc, to je všechno tak nervující a pak tohle 😞
pavlina1976
21. říj 2013
@danaho Ahoj, vydrž do zítra odpol! Slib je slib holka zlatá 😃 . Bude to dobrý uvidíš! Je to fakt na cvokárnu!!!!! Úplně se do toho vžívám, ach jo a to mě to čeká v prosinci, ale ty // to bude ta odměna pro nás všechny 😉
janice_opiceautor
21. říj 2013
@pavlina1976 no vidiš a toho já se právě bojim, že to přeestane, skoro všechny tady s tím mají zkušenost, to by byla hrozná rána, to radši mít napposled bílo na testu než mít poslední pokus jako největší trauma!
pavlina1976
21. říj 2013
@kamisb Ahoj, určitě i zahrada je jako doma, já vždy byla i na zahrádce a kontrolu ti musí poslat z práce, už sami nechodí. Mě jednou přišli a přišli v 8 hod večer, myslím, že můžou chodit do 10hod. A jak se cítíš? Pěkně se zavrtávejte a zakousávejte 😃
pinkywinkie
21. říj 2013
@pavlina1976 taovej je zivot, neda se nic delat 🙂 Hlavne, ze mam manzela a to je pro me ted nejdulezitejsi...... lepsiho chlapa jsem si nemohla prat 🙂
pavlina1976
21. říj 2013
@pavlaru Moc mě to mrzí! Taky jsem si to zažila v8tt 😞 . Drž se!
pavlina1976
21. říj 2013
@pinkywinkie jj já vím, už jsem to tu zažily asi všechny, ale nikdy se na to člověk nemůže připravit ani zvykonout 😞 . Drž se !!!!!
pavlina1976
21. říj 2013
@janice_opice jj naprosto tomu rozumím Janinko, můžu ti říct, že toho já se bojím taky nejvíc! Jestli najdu na testu ty /ú, tak z tohohle budu taky pološílená....Ale Janinko, na druhou stranu, se musíme s těma myšlenkama vypořádat a zahnat je! Protože těm drobečkům musíš věřit!!!!! Tak neblázni a vůbec na tohle nemysli. Vím, že je to těžký, ale snaž se ty myšlenky zaplašit 😉
janice_opiceautor
21. říj 2013
@pavlina1976 no já jim věřím a moc, je vidět, že jsou to bojovníčci, ale když vidím co s komu děje...asiy bylo lepší na těch pár týdnů vypnout net..tenkrát,když jsem čekala Kubu jsem vůbec neušila, že se něco takovýho může stát a brala jsem to, jao, že jsem těhtná a vše OK a taky bylo- i když to jesm byla o 13 let mladší no....věřím, že tentokrát to po tom všem tay dobe dopadne!!!ale strach mám šílenej..
sasanka033
21. říj 2013
ahoj holky, tak jsem prospala dalsich 12 hodin, je mi zas o trochu lip, ale zadna hitparada:/ ted jsem vas docetla a koukam, ze tady drama pokracuje😞
@pinkywinkie zlato, strasne me to mrzi, bud statecna, nechci ti davat zbytecnou nadeji, ale kdovi, porad to muze bejt krvaceni i tehu, to uz tady taky nekdo mel a slo o nejakej hematom. kdy mas jit na nejakou kontrolu?
@pavlaru drz se!!! je to peklo, ja nikdy v zivote // nevidela, ale verim, ze tohle je jeste horsi. kocicko, na jare do toho kdyztak pujdeme spolu!
@janice_opice ty jsi desnej plasan, janoure, jen co je pravda🙂 furt ti nejsou tvoje carky a hcg dost dobry a vymejslis ptakoviny, jak te ty tvoje dvojcatka jeste potrapi🙂 vykasli se na to, uzivej si svoje priznaky, at jeste neco neprivolas. vem to za opacej konec, JSI TEHOTNA, chapes to?🙂 raduj se, to je prece dobra zprava, ta nejlepsi🙂

holky, nemel nekdo dneska z vas poprve testovat?
tygrisek09
21. říj 2013
Dobré ráno, děvčata, je to TAAAM 🙂
pinkywinkie
21. říj 2013
@sasanka033 jsi zlatounka, ja uz ted neplacu, mozna tam jedno zustalo, kdo vi.... ale nadeji si nedavam, uz jsem toho zklamani prozila dost 😞... dneska sla tygrisek09 na krev, tak nam da vedet.... 🙂 drzim ji moc palecky
tygrisek09
21. říj 2013
a teď vás jdu všechny dočíst
janice_opiceautor
21. říj 2013
@tygrisek09 juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu gratulaceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
kamisb
21. říj 2013
@tygrisek09 - no vida a ty jsi nám nevěřila, a jakou máš hodnotu z krve ? teď by jsi konečně mohla udělat ten test ne? aby jsi měla do albíčka .... 🙂

super, jen ať se dál krásně vyvíjí
tygrisek09
21. říj 2013
Hodnota je 1065.
janice_opiceautor
21. říj 2013
@tygrisek09 ty jo tak to jsou dvojy 🙂)))
kamisb
21. říj 2013
@danaho - no já jsem právě na naschopenku šla, sice bude míň peněz, ale prostě chci být v klidu, jinak totiž vstávám kolem 5.45 a tomu já neříkám klid na zahnízďování, pak se trmícím do Prahy do práce ráno vlakem odpoledne busem...tak to jsem si raději nechala tu neschopenku vypsat.
Moje mudr ji i ten první týden doporučuje.

mě jen furt pobolívá podbříšek ...a ty vaječníky, takže piju a piju a manžel musí dneska někde sehnat ten Protifar..příadně jen musíme objednat přes net.
janice_opiceautor
21. říj 2013
@tygrisek09 kolikátej, že jsi den dneska? po et a ty jsi měla taky osmibunky, že?
pinkywinkie
21. říj 2013
@tygrisek09 moc gratuluju 🙂
kamisb
21. říj 2013
@tygrisek09 - že by se chytli obě ? 🙂 a na ULZ jdeš kdy?
tygrisek09
21. říj 2013
@kamisb 1.11.