• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
@janice_opice - Ty se hlavně, ale nepokoušej něco srovnávat, každá jsme jiná...zítra uvidíš jak Ti ta hodnota krásně roste ...
21. říj 2013 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@tygrisek09 - tak snad budeme mít ten den obě krásný zprávičky, to já jdu na krev :slight_smile:
21. říj 2013 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@tygrisek09 no to je nádhera :grinning: , moc gratuluju!!! To budou dvojčata jak vyšitý :grinning:
21. říj 2013 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@tygrisek09 dneska jsi 14.den oe ET?
21. říj 2013 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
21. říj 2013 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@tygrisek09 tak to jsou dvojky, jeslti jsi měla taky osmibunky:slight_smile:
21. říj 2013 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb Ahoj, neschopenku máš napsanou přímo z CARu nebo si jí necháváš vypsat jinde? :slight_smile:
21. říj 2013 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@tygrisek09 to je úžasná hodnota, moc gratuluju :slight_smile:
21. říj 2013 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb s neschoepnkou dobře děláš!! jen být v klídku a hodě odpočívat!
21. říj 2013 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj děvčátka, tak máme doma zase maroda, tentokrát ne já, ale mládě. Jestli se nebudete zlobit, dám sem fotku toho mýho pana dokonalýho :dizzy_face: Toho čurbesu si nevšímejte, měla sem připravený věci na žehlení :grinning: Dneska sme totiž vstávali ve tř ráno :grinning:
21. říj 2013 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
autor
@mufinka26 :slight_smile:))) moc pěknej rošták!! :grinning:
21. říj 2013 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@meyryen - já jsem si ji nechala napsat v CARu, u nás v práci stejně vědí, že se snažíme tak mi to jedno a jestli to pak někdo roznese z personálního tak jsou to hovada, ale nic s tím nenadělám.
Ale přeci jen na úřadě je nás asi 500 ...tak mě stejně ne všichni znají, ale kdo jo tak ví, že jsme o malího přišli, tak se neptají ...
takže v tomhle odhledu jsem v klidu.

A co ty jsi byla na konzultaci co bude dál?
21. říj 2013 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice a to má teplotu a rýmu :grinning:
21. říj 2013 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@tygrisek09 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: gratuluju, jen tak dal, dobrych zprav neni nikdy dost:slight_smile:
21. říj 2013 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice a jak ty se cítíš těhulko naše? :slight_smile:
@janice_opice - jj já bych po IVF asi do práce nechtěla ani chodit, teď jsem byla jen hodit tři trička ven na šňuru a teda řeknu vám, že se mi nějak zamotala hlava :(
autor
@mufinka26 no jo jsou to nezmaři, můj mladej zača fakt opravdu marodit jako že vnímal, že mu něco je,až když by starší,ale když byl alej a měl teplotu nebo něco tak to byl nadlidksej výkon ho udržet v posteli!
21. říj 2013 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@tygrisek09 - a jak se citíš ?
21. říj 2013 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb no á jsem taky na neschpence, napsali mi jí ještě při stimulce tak to bylo dobrý,ale já už nejsem zaměstnanec tak mi to je fuk:slight_smile:..a je mi líp, že jsem odpočívala :wink:
21. říj 2013 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@mufinka26 no mám strach pořád,ale jinak mě bolí břicho jako na ms a strašně prsa a unavená sem taky furt:slight_smile:a přemýšlím,jestli vůbec půjdu zítra na tu krev,abby mi neřekli nějakou malou hodnotu a já se z toho nesesypala, tak nevím,jeslti nemám počkat až na ten Utz.
21. říj 2013 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb U nás v kanceláři to holky vědí taky, ale o tomto dalším pokusu jim říkat nechci. Sice absolutně netuším jak to budu dělat, ale nechci aby to nikdo věděl. Vždycky jsem do práce normálně chodila, ale ty kontroly jsem prostě hlásila tak jak to je a teď nechci dělat ani to. Holky se mě pak pořád ptaly a říkaly mi mamino a mě to bylo hrozně nepříjemný :cry: Konzultace dopadla super, na mojžíšovou čekat nebudeme, za což jsem teda hrozně ráda...pravidelná aktivita moje smrt. Takže teď jsem nějaký 7 dc a hlídáme ovulaci, příští týden jdu na kontrolu a domluvit se na dlouhém protokolu, budeme to mít vzhledem k vánocům a omezenému provozu jen tak tak....někdy mám cyklus i 38 dní, takže teď jsem ms přivolávala jako málokdy :grinning:
21. říj 2013 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice holka strach ted bude pořád ale věř, že všechno bude ok, uvidíš, že když půjdeš na krev tak ti řeknou úžasně vysoký hodnoty :wink: a ty budeš hnedka do utz klidnější :wink:
21. říj 2013 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@meyryen a nemůžeš to svést na nějaké vyřizování kvůli vašim nebo bydlení nebo tak něco? běhání po úřadech a tak,,
21. říj 2013 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@pinkywinkie uvidíš ještě, co se ukáže na krvi. Nejde vědět ani tak ani tak. Já jsem přes Utrogestan nikdy nekrvácela, vždy až po dobrání.
21. říj 2013 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@meyryen - tak super, to je dobře, že jste se takhle rozhodly. Ty jsi vlastně byla na tý laparce kde odstranil tu endošku viď? teda doufám, že to nepletu.
Hele já nakonec dle protokolu po ET měla 12 vajíček, 8 bylo zralých ...a do 4 se teda dostali ty spermijky, ale jen dvě se dál vyvíjeli.
Jako nevědí proč do těch 4 se vůbec spermie nedostala, ale vlastně mi to nakonec nevadí.
Doufám, že příroda vybrala ta dvě nej ...a jedno nakonec ještě šlo do mrazáčku, takže jsem vlastně spokojená, teď je to na nich jak se budou snažit :slight_smile: snad nemám někde ještě něco na co doktoři nepřili.
21. říj 2013 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@meyryen - a tu neschopenku, a nemůže Ti ji napsat tvůj praktický doktor? jako chřiky teď děsně přeci řádí :slight_smile:
21. říj 2013 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb Jojo jsem dnes měsíc po laparce a odstraňovali mi endošku. Doufám,že to tedy bylo něco platný. Sledovala jsem tady ten tvůj průběh a úplně mi zatrnulo, takže jsem se na základě toho rozhodla pro ICSI i kdyby si embryolog myslel, že není potřeba. Skvělé, že máte i jedno do mrazáčku, z toho jak to vypadalo na začátku je to teda super výsledek.
Obvodní by mi neschopenku určitě napsal, jen jsem teď byla doma tři týdny s laparo a v práci to není právě růžový, tak se trochu bojím o práci :confused:
21. říj 2013 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@meyryen - hm to je blbý, že to v práci takový na prd ...já jsem šťasná, že jsem tam kde jsem ...nikdy žádný problémy.

JJ taky jsem byla vyřízená, vím že eventuálně příště jdu do ICSI taky, ale je pravda, že Ti nikdo nezaručí, že nakonec bude výsledek jinej.
Je mi 35 aříkají, že prostě ta kvalita těch vajíček klesá, sice jsou zralá, ale asi už hold ne tak kvalitní. Nebo mají jen silnou stěnu ...nevím :(
ale doufám, že už to nebude potřeba :slight_smile:
21. říj 2013 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho určitě vydrž :slight_smile:
@sasanka033 jen se dostatečně vyspi, ať načerpáš spoustu sil
@kamisb jen se pořádně zavrtat, pošli jim něco dobrého dolů
@janice_opice měla jsem po 3-denní kultivaci
@meyryen - jo a po odranění tý nedošky věřím že šance budou o hodně vyšší :slight_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek