• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@mufinka26 děkuju moc, až mám z toho strach, aby se něco nepo...
21. říj 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 - zatím dostávají čajík s medem, ale mám zalusk na studenskou pečeť už tu na mě kouká docela dlouho :slight_smile:
21. říj 2013 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jsem se ráno, normálně nasnídala, sedla do auta, ještě manžel ani nenastartoval a už jsem otvírala dveře ven a dobře mi tedy nebylo, naštěstí to auto zvládlo :slight_smile:
21. říj 2013 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak studentskou šup šup dolů
21. říj 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 jj tak to jsi měla jako já tak to budou dvojky, já měla hodnotu úplně mizivou..:slight_smile:) tě bůh dvojčata to rozjížděj :grinning:
21. říj 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 gratuluju supééééér :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. říj 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky za podporu,
Prožít to 2x během 4-5 měsíců je síla,teď opravdu pauza.
Zjara do toho půjdem se Sas =0)
Půjdu ještě třeba na nějaký celkový vyšetření a budem doma sexíkovat do roztrhání těla =0D
Letošní 2013 je pro nás jedna velká katastrofa.Doufám,že 2014 bude lepččíí.
21. říj 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Doufám v to, že se nám to tentokrát povede. Langerová říkala, že vánoce jsou na miminko dobrá doba, ale to říkala už i na jaře :grinning: No mně je 33, takže taky žádná mladice a ještě díky tý endošce kvalitní nejsou vůbec:( Sice jich ze mě vždycky taky 15 vydolujou, taky zralá ale nevydrželo zatím dlouho ani jedno :confounded:
21. říj 2013 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen klid, endošku mám taky, už jsem byla 2x na laparce a jedno mrně po tom všem už máme doma
21. říj 2013 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice v rodině máme dvojčata, tak to bude sranda
21. říj 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice řeknu Ti, že nikdy jsem se na hodnotu neptala, teď jen tak jsem se ze zvědavosti zeptala a úplně mi to vyrazilo dech to číslo
21. říj 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho děkuju moc, teď je další meta ultrazvuk, tak uvidíme
21. říj 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 A teď možná další dvě na cestě :grinning:
21. říj 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen uvidíme
21. říj 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 držím ti moc palečky a věřím,že na UTZ bude všechno tak jak má být. Já se budu snažit vydržet s tím testem Ale mám pocit,že mě přestávají bolet prsa,tak nevím jestli je to dobře.. Když jsem otěhotněla před rokem,tak jsem měla 13 den od ET hodnotu HCG 1244 a to jsem měla 1 embryjko.Takže zatím se to nedá poznat jestli to jsou 2 nebo 1. Ty by jsi chtěla dvojky?
21. říj 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen - jj Langerová je prostě furt pozitivní, sice teda v sobotu jsem přes stěnu pokoje slyšela jak mluvila s jedním párem a přišla mi taková neosobní s náma pak byla zase super. I když ty soboty asi nejsou směrodatné musí to být děsnej záhul.

Tak to má krásný počty vajíček, i když mě langerová říkala, že jich chce radějí máň než víc ...že ji přijde ideál 8-12 kousků. A vždycky jste dávali ICSI nebo i jen přirozeně?
21. říj 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho to si děláte legraci s těma hodnotama ne? :grinning: tak to já se mužu jít zahrabat...je to náky divný u mě.....já jdu radši pryč a něco děat nebo z toho zešílím, asi odpojim internet doma....
21. říj 2013 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ale houbelec. nikam nechoď. Vždy´t jsi četla v tý tabulce,že to rozmezí je hodně veliký. A tahle moje hodnota stejně byla k prdu. vydrželo to jen do 7 tt. Ty máš hodnotu v pořádku,tak už to nezkoumej :wink:
21. říj 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 jupííí no bezva - a kolikátý den dnes??????
21. říj 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ono asi jak si s kým sedne, s někým je vřelejší, s někým míň. Já si tedy na ní taky nemůžu v nejmenším stěžovat.

ISCI jsme právě neměli nikdy, protože máme hodně dobrý spermiogram. Chtěla jsem o dát u 2. IVF, kdy nám po předčasný ovulaci zbyly jen dvě vajíčka, ale embryolog nám to rozmluvil a nakonec se oplodnila přirozeně. No a teď při konzultaci nám dr říkala, že bychom ISCI dát měli, alespoň třeba na polovinu vajíček, protože přirozeně se oplodní nějakých 60% a při ISCI 90%, tak ať máme co nejvíc embryí na startu....nevěděla jsem jestli ano nebo ne, ale potom co se talo Tobě, tak jsem doma hlásila, že jdeme do ISCI a u všech :rolling_eyes:
21. říj 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky hlásím, že první výsledky z amnia jsou v pořádku...:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .pohlaví mi říct nechtěla, prý až zítra osobně paní doktorka.. hmmmmmmm :frowning2:
21. říj 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@meyryen @tygrisek09 to jste mě holky teď s tou endoškou potěšily:slight_smile:, neb taky jsem po laparce a taky doufám, že když tu mrchu odstranili, tak že to půjde lépe a radostněji :grinning: . Tak do toho s meyryen půjdem spolu, doufám, že to do vánoc taky zvládneme :wink: . Jj s těma vajíčkama to mám to samý, nic moc, vždy aspoň jedno do konce krásně dojde, ale pak je dřív nebo pozdějc konec :frowning2: , no a to jsem ještě starší 38 :confused:
21. říj 2013 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice souhlasím s @danaho také jsem měla 13 den přes 600, ale také mi to bylo k prdu, skončila jsem jako danaho :angry: , takže to vypni jdi pryč a vůbec to tu nečti!!!!! Fakt zlobíš!
21. říj 2013 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - tak super,

já myslela, že jsi říkala, že čekáš dva kluky....

jen jsem si říkala, jestli to pozná když tam jsou dvě děti. Pry se stejně jen pozná jestli tam plavou i klučiči buňky. Tak by jsi klidně mohla mít páreček, tak teda nevím ....no uvidíš zítra no.
21. říj 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek jééé moc gratulu. To je bezvadný. :dizzy_face: A kdy budeš mluvit s doktorkou?
21. říj 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek krásný zprávy, tak teď už si to budeš jen užívat a žádný strachy :wink: , jsem zvědavá na pohlaví :grinning:
21. říj 2013 ve 12:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 - hihi, už je tam jedna řádka :slight_smile:
21. říj 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek tak super tak moooc gratuluju!!!skvělé zprávy!!
21. říj 2013 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 @meyryen @tygrisek09
holky a jaky mate FSH? ja prave porad resim (ve stredu to teda budu konzultovat v caru), ze uz v lednu jsem mela hranicni hodnotu 10,9. na stimulku v dubnu jsem ale prej zaregovala dobre - pravym vajecnikem 5 foliku, levym 1 folik, z toho byly 4 pekny vajicka. je mi 33 a je otazka, zda se to jeste nezhorsilo od ty doby a ma pro nas vubec smysl se snazit doma, kdyz mi teda potvrdili po laparce pruchodnej jeden vejcovod. kdyz nebudou dobry vajicka v nativu..
no nevim co delat ted.
21. říj 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 holka strach ted bude pořád, ale určitě bude všechno v pořádku a kdy jdeš na utz?
21. říj 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek