• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@meyryen - taky jsem měla dlouhý ,,,,20den cyklu jsme píchly zoladex, a pak asi od 5dne po MS jsme začaly puregonem.
přišlo mi to takový lepší, nepíchá se tolik injekcí a přišlo mi, že ty vaječníky líp reagovaly, sice teda výsledek byl jakej byl, ale nakonec jsem vlastně spokojená.
21. říj 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - já jsem někde četla, že chlapovi pomůže i konbinace vtamínu selen+zinek.
21. říj 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 dekujuu at vyjdou ještě i ty další vysledky za tri týdny a budu úplne haaaaappyyyyy :slight_smile:
@kamisb přesně tak, hlavne zdraví a jinak je to jedno :wink: i kdyz parecek je nejlepší varianta :slight_smile:
21. říj 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hele depky si zakaž, nebo přijedu Ti naplácat já a ne Ty mě .... !!!!!
užívej si to, vím, že to jsou nervy...ale i tak klid
21. říj 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Máme stejný plán :slight_smile: Zoladex se píchá tak týden po ovulaci,že?
21. říj 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen - jj mě to vyšlo na nějaký 20 den cyklu, ale já dostala na ten měsíc antikoncepci, protože jsem měla tu mrchu cystu.
Jinak to vypočítává MUDr.jinak ...a hlavně zoladex je jen jedna injekce, tu TI píchne sestřička do břicha ...je v tom takový jakoby kontajnerek a ty hormony se vztřebávají postupně.
Pak se musí počkatna MS a 5-6 den k doktorce aby koukla na ULZ a pak se začne píchat.
Měla jsem 125 a pak 150 jednotek a píchali jsme od 4. - 12.10. takže nějakých 9 dní myslím. Ten puregon byl v pohodě, možná i víc než gonal ...jen je to pero trošku jiný. Ale jehličky v pohodě.

tak ať to pak krásně odsejpá :slight_smile:
21. říj 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Já jsem právě ant nedostala, že se jí nechce mi jí dávat...a cykly mám od 28-38 dní, jak se asi kdy vaječníkům chce :grinning: Tuším, že říkala tak ten týden po ovulaci, jdu na kontrolu 13dc tak uvidíme. Puregon taky tentokrát vyfasuju, prý na něj při zdražování zapomněli, ale jednotek budu mít asi stejně jako gonalu kolem 225...
Přítel si teď stěžoval, jak se mu blbě píchá ten fraxiparin, tak teď vyfasuju něco jiného :grinning:
21. říj 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033
@kamisb http://www.profertil.cz/jednotlive-komponenty.html ten selen a zinek tam je, manžovi to asi pomohlo nebo to bylo dobrý aspon jako placebo, každopádně se m sermio po dlohodobém užívání od února dost zlepšilo
21. říj 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 na snažení doma Sas není nikdy pozdě! potvrdili ti, že máš jeden průchodný a to je super :wink: , takže neřeš hodnoty, víš, že stačí jedno vajíčko jedna spermijka a trochu štěstí a je to tam. A kolikrát nemožný případy a dopadlo to zázrakem a to ty beznadějnej případ určitě nejsi!!!! :grinning:
21. říj 2013 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@meyryen - no já jsem se s ním trochu naučila, ale je hrozně tupej. Ale dala jsem teda na radu a fakt když hodně stisknu ten špek tak to jde. Minule mi právě víc vyhovovalo zmáčknout jen lehce, ale teď jsou nějaký ještě tupější.
Já to zatím nechám a pak se případně na změně domluvím na hematologii po potvrzeným těhu :slight_smile:

no my nakonec vystačili s 1balením 900 a jednom 300j ..toho puregonu. A má pravdu je nejlevnější z těch zraženým mi přijde ...myslím, že 900jednotek stojí kolem 1350,- což je slušná cena, jen mě zaskočilo že ten zolladex stojí taky těch 1350,- s tím jsem lehce nepočítala, ale co furt lepší než píchat jako posledně ten cetrotide, ten byl hroznej
21. říj 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb No vidíš, taky nevím že se za zoladex tolik doplácí, to abych zase nešla bez peněz :grinning: Za ten puregon je to dobrá cena, ale prý od ledna bude taky zdražený, což tedy doufám už nebudu potřebovat :wink:

Mně ten fraxik taky nevadil, píchala bych si ho klidně do hlavy kdyby to pomohlo, ale přítel si tak jako postěžoval, jestli by nešly dát jiný jehly tak dostane rovnou novej lék, tuším clexane, ale ten prý zase štípe :confused:
21. říj 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@meyryen Já jsem první dva pokusy chodila do Pronatalu a děsně mě naštvali teď po tom druhým, tak jsem právě šla znvou do laparky aby mě tam vyčistili a odstranili tu endošku a teď 5.11. jdu na konzultaci do Cube do Prahy, sice je to daleko, ale to za to stojí :wink: , poprvé jsem měla dlouhej to jsem měla 6 vajíček a teď krátkej a narvali mi léky snad všechny co šlo a vajíčka jen 2. Tak jsem zvědavá co na mě vymyslí v Cube :grinning: . Ale je mi 38 tak nevím jestli mi dají dlouhej protokol :fearful:
21. říj 2013 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 Měla jsi endošku hodně rozjetou? No já byla hrozně nešťastná z druhýho nepovedenýho pokusu, taky jsem zvažovala odchod a byla i na konzultaci v CUBE, ale nakonec jsem se rozhodla v Gennetu zůstat a dát jim ještě šanci, stejně tak skvělou dr jak mám bych asi těžko hledala.
Já měla pokaždé krátký a pokaždé 15 vajíček a všechny byly zralé, ale kvalita nic moc :unamused:
21. říj 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen No já kdybych tenkrát kvůli tomu, že se nám nevedlo otěhotnět nebyla na laparce, tak vůbec nevím, že tu hnusnou mrchu mám! Teď jsem byla v srpnu znovu na laparce a řekli mi, že mám průchozí oba vejcovody, vaječníky čistý, dělohu čistou, nikde žádný srůsty, je ložiska u stěny břišní :angry: . No já právě kvalitu vajíček taky nic moc. Poprvé se to povedlo, zaváděli mi dvě blastocysty, ale v 8tt konec :frowning2: , to jsem byla taky po laparce před těma dvěma lety. No a teď jsme byli v květnu a to zbylo ze dvou vajíček jedno pěkná morulka, a to se vůbec nechytlo. Tak tomu teď dávám dost šanci jak jsem zase vysmejčená :wink: . Mě práve naštvali s tím přístupem teď po tom druhým. Hned řekli, že bych si měla zaplatit darovaný vajíčka.....Moje nejsou ideální, ale zase, že by to bylo na dárkyni no nevím....
21. říj 2013 ve 14:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 Já měla endošku všude, na děloze, na vaječnících, u rekta...no asi komplet celý břicho. Ale vejcovody průchozí, vaječníky fungují i děloha ok. Prvně jsme zaváděli blastocystu, hcg sice docela vysoký, ale vzdala to no a druhý pokus nám zůstala jen špatná osmibuňka, tak ta neměla šanci skoro vůbec. U mě se zatím o dárkyni nikdo nezmiňoval, ale dokud nebudu mít za sebou všechny 4 pokusy, tak bych o tom taky nechtěla ani slyšet.....
21. říj 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen - jj to psala bára, že štípe, ale že je ostrrej no.
No já si to píchám sama tak to nějak vydržím.

No já tam chodím jen s kartou, teď v sobotu jsem platila tu PK, příště ještě budu muset doplatit tu mražení.
Doufám, že za těch 7tisíc bude mím bobek sakra péči :slight_smile:
21. říj 2013 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen my máme právě poslední, protože jsem poprvé měla daný dvě embrijka, to ještě neplatil ten nový zákon, takže tomu hodně věřím a taky se hodně bojím. Bohužel díky tý kvalitě vajíček - to si právě myslím, že má na svědomí ta endoška a že to je to nejvíc blbý, tak se nám nikdy nepoved mrazáček. Přeci jen je to další šance a nepočítá se do pokusu. Tak uvidíme, teď jsem brala dva měsíce po sobě clostík, ale bohužel....Trochu jsem doufala, že by se to mohlo povést přirozeně, neb manžel má spermio super :grinning: . Tak jsem právě měla pocit, že bych to neměla oddalovat, když mám po laparce a jít do toho hned.
21. říj 2013 ve 14:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :grinning: To bude mít dvoje palčáky a spacák do -100 :wink:
21. říj 2013 ve 14:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny, už jsem tu delší dobu nebyla. Manžel je 14 dní po operaci varikokély, kontrola za 3 měsíce na spermiogram + kontrola po operaci. Já jsem dnes byla u svého obvodního gynekologa a mám polyp, takže mám zprávu pro doktorku do centra a domluvit se co dál, hysteroskopii bych určitě ráda podstoupila ať je klid, ale uvažuji o laparce celkově, stejně to vypadá, že další kolo 2.IVF až v únoru, podle toho jak dopadne mužskej. Zítra jí zavolám a domluvím se na konzultaci, co teda bude s námi dále. Třeba u mě dělá paseku ten polyp, ale zase si říkám, že by to v tom červenci před KETem musela vidět, doufám, i když u soukromých center to nikdo nikdy neví.
21. říj 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Já jsem srab, sama se nepíchnu :cry:

Takže zmražení za 7000, no doufám, že tuhle jejich službu taky jednou využiju :slight_smile: Za ISCI je těch 7000 za všechny vajíčka, viď, nemají to rozlišené podle počtu...
21. říj 2013 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 Mrazáček nám taky nikdy nevyšel :frowning2: Já chtěla dát taky prvně dvě, ale nový zákon mě přesvědčil a ono dobře, možná se nám bude ten čtvrtý ještě přeci jen hodit. Teď v to taky hodně doufám, začínám vlastně s dlouhým protokolem hned teď první ms po laparce....
21. říj 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 - hihi ...to jepěkný ... :grinning:
21. říj 2013 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa a kde máš polyp? Já jich kdysi měla hodně na čípku, ale ty mi doktor vypálil, al co vím tak jeden tam zůstal, ale ten prý ničemu nevadí.
že je malej a nic se s ním neděje.
21. říj 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen - nevím jestli to není 7500,- ale ta 500 už není moc rozdíl.
Ono je 6000 za mražení a pak se platí 1000 za každý rok skladování a ten 1rok se platí takhle dopředu.

no u mě je srab manžel a hlavně já bych se bála spíš jeho aby mi to píchal do břicha ...když vím, že mu to nedělá úplně dobře :slight_smile:
21. říj 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen - tak v ceníku mají 7000 za ICSI
21. říj 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Já strčím hlavu pod polštář a čekám až to píchne, taky mu to teda asi nedělá dobře, ale jak sebe znám, tak bych snad jezdila na pohotovost aby mi to píchali :grinning:
21. říj 2013 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen - já se nemůžu dívat na to když mi berou krev, ale na tohle jsem si nějak zvykla :slight_smile:
ale je spousta holek, co jim to píchá přítel takže buď v klidu ;)
21. říj 2013 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb v děloze, je mi to divný, že by to při tom množství ultrazvuků neviděli. V prosinci jsem ho tam měla při vstupní prohlídce v CAR, po menstruaci to bylo prý ok. Teď jsem koukala do zprávy a teď tenhle je o něco větší, než v tom prosinci, co když tam zůstal a ... a proto to nevyšlo, jsem zvědavá, co nám řekne doktorka v CARu, zítra nás tam jdu objednat, aby se případně stihla i ta laparka, buď v listopadu nebo prosinci, zdraví je přednější, dárky už skoro máme a cukroví, kdyžtak za mě upečou jiné, tchýňka nám určitě něco věnuje, máme super vztah a myslím si, že nám jednou i hodně pomůže s mrňousama, teda jestli nějací budou :frowning2:
21. říj 2013 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - tak to jo, to by jej chtělo teda odtranit to by možná stačila hysteroskopie ne? nebo máš důvod jít i do lapky?
21. říj 2013 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak pozor, endoska tam asi byla taky - je tady ve zprave u toho prirostlyho vajecniku k brisni dutine zkratka ETRS, coz je dle strycka googla endometrioza. no necham si to vysveltit v caru, nebo mi z toho prekladani operacniho protokolu jebne:slight_smile:
21. říj 2013 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek