• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@sasanka033 - to si rozhodně nech vysvětlit, ale hlavně je důležítý, že to odstranili a vše bude ok.
21. říj 2013 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no esli to dobre chapu, tak holky s endoskou rikaj, ze se za par mesicu stejne vraci. takze ted budeme muset makat, abychom aspon dvojcata stihli, nez se endoska vrati!:slight_smile:
21. říj 2013 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Mně dr doporučil buď otěhotnět nebo nasadit hormonální léčbu. Takže ta volba byla u mě jasná :grinning: A je to pravda, nejde jí vyléčit dokud menstruuješ, tak se bude objevovat pořád....
21. říj 2013 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033
@meyryen -- jj je to potvora no :(
21. říj 2013 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen no jo, jenze v nasem pripade je to volba mezi hormonama a hormonama, ze jo:slight_smile:
21. říj 2013 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý večer všem,
skoro nelze dočíst, ale gratuluju tygrískovi a věřím, že pinkie to třeba ještě dá.... :grinning: :grinning:

Pavlaru - posílám moc síly, je mi to líto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Janice včera jsme byli po Praze na tom festivalu světel, krása, ale na Hradě nic moc, nemusíš litovat, nejlepší byl Mírák...
21. říj 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to je dobře, už jsem se lekla:slight_smile:
21. říj 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 ahoj pavli, nestíhám to tu sledovat...opu by mělo být tak 28-29. 10., ve čtvrtek kontrola atd...znáš to...
21. říj 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 jj, čtení zpráv je na budku, ale oni Ti to vysvětlí, neboj, jen Ti to měli vysvětlit už po tý laparce.. a jak Ti je?
21. říj 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Ahojky, tak to jsi to dobře rozjela... a jak je?
21. říj 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa Ahojky, teda, už nakoupený dárky, jo? Tak to jste rychlíci:slight_smile:
21. říj 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin ahoj:slight_smile: no furt nic moc, bricho mam porad jak balon, samou modrinu, stehy me tahnou, nemuzu se jeste poradne narovnat a este mam mykozu a bojim se neco zavadet...no a porad spim. tak snad je to znameni, ze se telo dava dohromady.
jo, to mi meli vysvetlit, bohuzel ten docent kuzel, co je udajne super kapacita, je sice mozna kapacita na operace, ale jinak je to fakt blb.
21. říj 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice taky jsem si na ní vzpomněla, nebyla tu teď poměrně dlouho
21. říj 2013 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 tak to mě mrzí, dej se brzo do kupy, kočko:slight_smile: a kde že jsi na ní byla?
21. říj 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 Ahojky, tak to taky uteklo, že? Už jsi testovala?
21. říj 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin no, zatím je to pohoda, hůř bude po ET...
@sasanka033 ahoj marode, bude to dobrý, já si za týden už celkem lebedila...no a pak budeš už připravená na //
21. říj 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin ještě ne všechny, ale teď když nevím co mě čeká a mužskej to přímo nenávidí, stačí mu nakupovat dárky pro mě a má dost.
21. říj 2013 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky všem čekatelkám na cokoliv držím palec aby se odvíjelo vše jak má....
@jaka17 téda ženská ty už jdeš za týden na OPU, já se zvencnu jak to letí, tak už si namastím pod kolenama a budu čekat na novou tlačenku :wink:

@sasanka033 ahoj sas, tak už máš po tom, to bylo odříkání dietka, obavy a už je to pryč, teď ještě aby se to tělíčko hodilo zpátky do stavu normal, pak hupky dupky do domácího snažení a kdyby náhodou né, tak druhej pokus to už dokončí :wink:
21. říj 2013 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tygrisek09 taky moc gratuluji holka, to je krásná zpráva do začátku týdne ......pěkně i načůrej na papírek a hoď nám sem fotečku ať máme i něco na polahodění oka....a kolik je tvojemu malému tygříkovi? to teď bude pěkné překvápko jestli to bude jedno nebo dvě? já jsem vždycky zvědavá jak opica co která schováváte v bříšku :grinning: :grinning:

@pidisek no páreček je značka ideál, za mě ti můžu říct, že holky jsou hrozné pomocnice, takže neboj za rok a půl už bude s tebou obstarávat bráchu :grinning: :grinning:

@janice_opice Jani, takže zítra držím palce tfuj tfuj aby ti zas dali jen samé krásné zprávy a pěkně tě uklidnili......nezapomínej vždycky nemusí být nástup velký, ale hlavní je finále :wink:
21. říj 2013 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 no tak to je mazec, vůbec nehlásíš, že jsi začala :grinning: . Tak ať hezky rostou!!!!!
21. říj 2013 ve 22:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho
@kamisb jak to tu čtu holky, tak dvojková vlna letí přímo na vás, takže doufám, že už sedíte na surfech a jen se pěkně sklouznete ke // :wink: :wink:
21. říj 2013 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlaru posílám moc sil, je mi to líto :pensive:
Stejně jako ty věřím, že rok 2014 bude daleko lepší a i nám všem snažilkám sedne čáp na komín
21. říj 2013 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie chtěla bych tě nějak podpořit zlato, ale pochybuji, že by to nějaké slova zvládly .....na toto je jen velké obejmutí ale já jsem bohužel z daleka :sweat_smile: naštěstí máš toho nejlepšího chlapa na světě (jehož dvojníka máme asi každá z nás doma, jak jsem tak četla :sunglasses: ) a ten to určitě už dávno udělal ......v každém případě, do pátku je ještě daleko, takže palce zdaleka nepouštím a třeba příjde i přes krvácení to pravé dvojkové zakončení....
21. říj 2013 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - no nevím jak myslíš dvojková, ale to nevadí.
A jak se máš Ty?
21. říj 2013 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 ahoj Pavlíííí, jak se máme?
my byli dnes u bráchy chovat to jeho pidi miminko, malá žárlila jak blázen, musela jsem rychle vrátit a pak se chtěla falešnica moja jen pusinkovat, přestože má teď období kdy je na pusiny skoupá :grinning: Ale řeknu ti zamávalo to se mnou, navíc slyšet od všech jak jsem z toho vycvrkaná a ať si teda pořídíme druhé, bylo děs běs :frowning2: :frowning2: u nás doma nikdo neví, že jsme byli na umělém, takže bohužel nechápou, že jen chtít nestačí....
21. říj 2013 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb dvojková vlna myslím jako dvě pozitivní čárečky vedle sebe na testu // :wink:
no já se mám celkem fajn, ale moc vám závidím, že jste holky v procesu, protože ten můj bohužel se jaksi šprajcl a nechce jít do dalšího pokusu......a jak jsem zrovna psala Pavlínce, rodina měla připomínky proč nejdeme do druhého bejby, jenže oni o našich problémech neví, takže je to takové blbé se před nimi tvářit, že jako druhé nechceme a jak je super mít jedináčka :confounded: ( za kterého, ale denně bohu děkujeme, že ji vůbec máme )
21. říj 2013 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 jsi hrozne hodna kocicko, ale tady je fakt konec, rozkrvacela jsem se fakt nehorazne. Je konec a zivot jde dal... trapi me to, boli me to, ale clovek se musi smirit s horsima vecma. Nastesti mam toho nejlepsiho chlapa a to mi staci, pak mame jeste labradorku Barusku, ktera je nas milacek :slight_smile:. Jinak mam perlicku z dnesni noci: pritulila jsem k manzilkovi zezadu a za chvili on rika... ted se otoc, ted ja, ja to umim lip :slight_smile:
22. říj 2013 v 07:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak dneska 10 den po KET a na testu bohužel bílo. Pokusy na pojišťovnu vyplácaný. Mrazáček žádný. Takže vůbec netuším co mám dělat dál.... :frowning2:
22. říj 2013 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho No kocicko, ted si v praci sedni, udelej si cajik, dej si neco dobreho a ja ti zavolam ano?
22. říj 2013 v 07:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie to jsme dopadly co, jak sedláci u Chlumce. Po pravdě jsem testla už včera odpoledne a tak jsem se doma stačila vybulet. Dneska už slzy došly a už uvažuju nad tím co dál. jestli zkoušet minimálku a nebo jít do těch darovaných vajíček. A jak je tobě?
22. říj 2013 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek